DHA: "Riekerink kovuldu!" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

DHA: "Riekerink kovuldu!"

Tipik Aziz Yıldırım hareketleri. Sorun onda değilmiş gibi sürekli başka şeyleri değiştirip, kendisine dokundurtmayan.

kim gelirse gelsin, degisen bisey olmaz. Paralar dandik oyunculara harcandi. Defans defans degil. Tudor gelince birden kafa golü mi yemicez bu aptal ve kücük boy defans oyuncular ile?

Mayısta karpuz kesecektik , Riekerink Bey, hayrola nereye?

Adam olsaydın baştaki gibi esip gürleyip takımdaki ruhsuzları kızağa çekseydin böyle olmazdı.Nazifson ve Özbek brother'lar ne derse onu yaptın , sonuç ? Yallah köyüne..

Tudor Tudor deyip durmayın. Adam Karabük'ün teknik direktörü. Biraz edep yahu. Galatasaray'ımıza yakışır mı görev başındaki teknik direktörle görüşmek. Gelecek sene için pekala; olabilir. Ancak hemen yarın Tudor'un gelmesini istemek Galatasaraylılığa yakışmaz arkadaşlar. Fatih Terim bize bunu yaptığında kabul edemedik adamın ipini çektik; haklıydık. Aynı hatayı biz de yapmamalıyız.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Evet Riekerink iyi bir hoca değil. Ama hiç birşey değişmeyecektir bence.
Asıl sorun yönetim bazında. Dursun Özbek ile çalışacak olan en klas hocadan ne bekliyoruz ki.

Tudor Tudor deyip durmayın. Adam Karabük'ün teknik direktörü. Biraz edep yahu. Galatasaray'ımıza yakışır mı görev başındaki teknik direktörle görüşmek. Gelecek sene için pekala; olabilir. Ancak hemen yarın Tudor'un gelmesini istemek Galatasaraylılığa yakışmaz arkadaşlar. Fatih Terim bize bunu yaptığında kabul edemedik adamın ipini çektik; haklıydık. Aynı hatayı biz de yapmamalıyız.

O zaman niye tazminat maddesi var ve bize ne karabükten

ama adamlar sozlesmeye serbest kalma maddesi koymus , kendileri mutlu olmasa gonderip 150 bin euro ya fit edeceklerdi , adam tercih kullanirsa da odemesi gereken para bu

ilk ben de senin gibi dusunmustum ama deger veriyorlardiysa yuksek tutsalardi

Evet Riekerink iyi bir hoca değil. Ama hiç birşey değişmeyecektir bence.
Asıl sorun yönetim bazında. Dursun Özbek ile çalışacak olan en klas hocadan ne bekliyoruz ki.

Klasik Türkiye iste, günü kurtarma pesindeler. Getirdikleri hic bir adam ise yaramadi ne teknik heyette ne de futbolcu anlaminda.

Karabük'e 300 bin euro versek zil takar yollar Tudor'u.Herşey etik de bir biz değiliz değil mi?

Yoksa katılıyorum duruşuna ama her hafta hakemlerle hakkımız yenirken , etiği metiği kalmadı bu işin..

Aslinda hamza 3 , riekerink 2 derken bu buhranli donemlerde yine de bu kadar istatistik kasmamiz guzel

guzel olmayan ise bunlara aldanmak ve gerekli degisiklikleri yapmamak .. canaydin doneminde de bu oldu , 3 sampiyonluk vardi ama yine statuko sonucu polat donemi 3 sene ust uste rezalet yasadik

en son kim yapmıştı bunu,sezon ortasında takımını bırakıp başka takıma gitmişti, Pellegrini sanırım

çok küfür etmiştim adama karaktersizliği yüzünden

gelmesi sorun değil ama bunu yapacak karakterde bir adamın biz de ne işi var,düşünmek lazım

Üst Alt