DHA: "Riekerink kovuldu!" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

DHA: "Riekerink kovuldu!"

riekerink zaten kendiside inkar etmiyor, ve iyi bir hoca olmadigini oda biliyor. asil sorun YONETIM!
aldiklari hangi oyuncu katki verdi?

- de jong
- eren
- garry
. ahmet
- linnes
- carole
- cavanda
- jouse
- .........

takimi sirtlayan halen eski futbolcular, bukadar oyuncu aldilar hangi kafayla aldilar?
sabri ve semih neden halen oynuyor?

DHA : Levent Nazifoğlu bu duruma karşı çıkarken Dursun Özbek takımı tanıyan yerli birine emanet etme kararı aldı.

Bu habere sevinen, cahildir, düşünmüyordur, okumuyordur, araştırmıyordur, sorgulamıyordur.

Çünkü Galatasaray'ın sorunu teknik direktör ve teknik ekip değildi.

Galatasaray'ın sorunu, Galatasaray'ı sabote eden malum mevcut başkanımsısı ve yönetimidir.

Kendilerine 3-5 ay daha rahat nefes aldırmak için yaptıkları bir, vizyonsuz takdirdir.

Ayakları kıçlarına çarpacak şekilde koşarak kaçacaklar kaçarı yok.
Haklısın da stadyumunda "yönetim istifa" sesleri 5 saniye sürmüyor nasıl olacak o iş? Stadyuma gidenler sucukçu tayfaya teslim olmuş veya biat etmiş vaziyetteler. Asıl sorun tabi ki hoca değil.

Haklısın da stadyumunda "yönetim istifa" sesleri 5 saniye sürmüyor nasıl olacak o iş? Stadyuma gidenler sucukçu tayfaya teslim olmuş veya biat etmiş vaziyetteler. Asıl sorun tabi ki hoca değil.

Bu yönetimi beğenmiyor musun?

Stada gidenlerin polarcı olduğunu mu düşünüyorsun?

Bu yönetim gitmeden bu takımdan bir cacık olmayacağını mı düşünüyorsun?

O zaman yapman gereken şudur;

Lisanslı ürün almayacaksın

Stada gitmeyeceksin

Para verip maç izlemeyeceksin

Ve sosyal medya olsun, sokakta olsun demokratik olarak her yerde yönetimi istifaya davet edeceksin.

Zeki trikonun kulakları cinlasin kendi ve yavsak tayfasi yüzünden herşey.
Su çektiğimiz çile üç maymunu oynayan ultraslan isimli ve artık zarar veren sözde taraftar grubudur.

tapatalk

Bu yönetimi beğenmiyor musun?

Stada gidenlerin polarcı olduğunu mu düşünüyorsun?

Bu yönetim gitmeden bu takımdan bir cacık olmayacağını mı düşünüyorsun?

O zaman yapman gereken şudur;

Lisanslı ürün almayacaksın

Stada gitmeyeceksin

Para verip maç izlemeyeceksin

Ve sosyal medya olsun,
sokakta olsun demokratik olarak her yerde yönetimi istifaya davet edeceksin.
Sokak dışında hepsi var bende lakin genel anlamda taraftar bilinçli mi ne yaptığını biliyor mu hiç sanmıyorum.

100 de 90 Hasanı getirecekler.Sene sonundada Terim gelir, Hasan yardımcılığa geçer.Dursunun ağzından belli zaten yerli hoca istiyormuş.Tudor filan kimse ümitlenmesin bence.

Bu habere sevinen, cahildir, düşünmüyordur, okumuyordur, araştırmıyordur, sorgulamıyordur.

Galatasaray'ın sorunu, Galatasaray'ı sabote eden malum mevcut başkanımsısı ve yönetimidir.

Kendilerine 3-5 ay daha rahat nefes aldırmak için yaptıkları bir, vizyonsuz takdirdir.

Insallah dedigin olur renktas.

Hamza, denizli ve riekerink arasinda bu takimi en iyi yoneten riekerinkti. Sorunun dursun ve yonetimde oldugu asikar. Ama cogunluk fenerli gibi sorunun teknik ekipte oldugunu saniyor! :(

Deplasmanda toplam 3 puan almis tudor gelince veya mourinho gelince bizim defansin duran toptan gol yemeyecegini sananlar var burada!!

he bravo bi sen akillisin allahin zirdelisi
adam simdi degil de sene sonu kovulsa, sattiklari arazinin parasindan 2 tane isimli topcu ve isimli td getirseler daha mi iyi olacakti

Üst Alt