Diagne'nin Yeni Takımı Belli Oldu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Diagne'nin Yeni Takımı Belli Oldu

Kasımpaşa'ya 4 milyonun mu yüzde 25 ini vereceğiz , 14 milyonun mu yüzde 25 i ni vereceğiz NET BİLGİSİ OLAN

Zaten herkes kampa gelirken Diagne'nin ortalarda olmaması satılmaya ramak kaldığının göstergesi. Bu kadar kör göze parmak kin olduktan sonra bu saatten sonra satılmaması gibi bir durum kalmadı artık. İlla ki gidecek ama bu yönetim 1 ayda Diagne'nin yerini doldurabilecek mi bilemiyorum. Çünkü Türk sporunun en büyük geleneklerinden biri yaka silktiğin personelin yerine gelenin ondan da beter çıkmasıdır genelde. Benim 30 gol atmasına rağmen oyun stili nedeniyle Galatasaray'ın Avrupa hedefleri seviyesinde göremediğim Gomis'ten beri yaptığımız santrafor denemeleri de bu tezi doğruluyor. Allah vere de Diagne'den yaka silkip bir Slimani'ye filan rastlamasak.

Bu yapacagimiz forvet transferlerine göre degisebilir, yani hic birseyin garantisi yok. Diagne performansinin altinda kaldigi takimda hicbirsey yapmasa 10 gol atti 12 macta ve sampiyonluga katki verdi. 10 Milyon bonservis ödeyecegiz diye avrupadan bir oyuncuya, hemen süper olacak diye birsey yok. 10 Milyon avro civari bir Bonervis ödeyip alacakti fenerbahce slimaniyi eger ffp olmasaydi, ve slimani lig icin kagit üzerinde hayvan gibi forvetti.

Insallah gider artik.

Sonra Belhanda ya ve Mitrogluna gelsin sira. Onu da yollayip

Falcao
Banega
Naim Golan
Onye

ile arkamiza yaslanalim!!

Kasımpaşa'ya 4 milyonun mu yüzde 25 ini vereceğiz , 14 milyonun mu yüzde 25 i ni vereceğiz NET BİLGİSİ OLAN

kap bildirimi 10m euro ve yüzde bilmem kaç falan yok.
Sende dahil birçok forumdaş satılan fiyatı 14m euro + yüzde 25 i diye biliyor. adam Galatasaray.org a, kap bildirimine bakmıyor. sgsdffdf gaztesi 13m euro dedi diye ona inanıyor...
Kasımpaşa, Mbaye Diagne İçin Bedeli 13 Milyon Euro'ya İndirdi

Zaten Tüm medya Akp'ye yaranmak için GALATASARAY düşmanı. Oyunlara geliyorsun gençler

Son düzenleme:
Üst Alt