DiCaprio: "Inception'ın sonunu ben de anlamadım" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

DiCaprio: "Inception'ın sonunu ben de anlamadım"

1578578844142.png
Inception’ın sonunu Leonardo DiCaprio bile anlamamış.

Leonardo DiCaprio katıldığı bir programda Inception hakkında konuştu. 10 yıl önce yayınlanan filmin sonu hakkında ise hiçbir fikri olmadığını itiraf etti.

En son Once Upon a Time in Hollywood filmiyle izleyicilerle buluşan Leonardo DiCaprio, Marc Maron’ın programına katıldı. Konu 10 yıl önce rol aldığı Christopher Nolan’ın Inception filmine gelince ise çekimler esnasında bile filmle ilgili birçok şeyi anlamadığını söyledi.

Nolan’ın en iyi filmlerinden biri olan Inception’ın tam olarak açıklanmayan sonu hakkında hiçbir fikri olmadığını söyleyerek şöyle konuştu: “Neler oldu? Hiçbir fikrim yok. Bazen yalnızca karakterine odaklanırsın. Aslında konuyla ilgili gibiydim ama iş Christopher Nolan’a, aklındakilere ve bunların nasıl bir araya geldiğine gelince herkes bulmacayı çözmeye çalışıyordu.”

Christopher Nolan’ın yazıp yönettiği Inception filmi, rüya içinde rüya görme temeli üzerine kurulu bir bilim kurgu filmi. Filmin son sahnesinde ise yaşananların rüya mı yoksa gerçek mi olduğu tartışmaya açık bırakılıyor.

Valla kimse anlamadı Leo'cum. Bu nasıl film sonu ya, herkes kafadan bir şey iddia ediyor. Devam filmini çekin madem.

Severek izlerdik

s-bb3cba03fa0d5b5a901bf46321729d840e249d3b.gif

Bence film rüyada bitti
Rüyaya girdiği yer ise, uyku ilaçlarını test etmek için gittiği, birçok halktan insanın rüya görmek için geldiği ve uyuduğu bir yer vardı
Orada ilacı test etmek için rüyaya girdi
Rüyada yine karısıyla olaylar yaşayınca dehşet içinde uyanıp lavaboya gitti
Orada fırıldağı çevirdi ama daha durmadan yanlış hatırlamıyorsam biri geldi ve daha durmadan almaya çalıştı lavaboya düştü ordan aldı cebine koydu
Bence ondan sonraki kısımların tamamı rüyaydı

Üst Alt