DiCaprio: "Inception'ın sonunu ben de anlamadım" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

DiCaprio: "Inception'ın sonunu ben de anlamadım"

Doktor Bey bir şey soracağım. Şimdi Leo ağabeyimiz filmde, ABD'de olan çocuklarına kavuşmak için bu fikir ekme işine giriyor ya. Bu kadar atraksiyona girip, limbo falan uğraşacağına çocukları Fransa'ya getirseler olmaz mıydı yani?
çocuklar üzerindeki tehdit kalkar mıydı ki?

benim bildiğim ailesi tehdit altındaydı.

çocuklar üzerindeki tehdit kalkar mıydı ki?

benim bildiğim ailesi tehdit altındaydı.

Orası da saçma. Kadının biri intiharından önce histerik bir mektup yazdı diye kocası cinayet şüphelisi mi ilan edilir yani? Kadın koskoca otel odasından kendini atarken hiç mi görgü tanığı görmüyor? Sadede gelelim. Resimde gördüğümüz bu emmi, Cobb'un yani Leo'nun kayınpederi. Adam Fransa'nın Paris şehrinde profesörlük yapıyor. Tamam, Cobb ülkesine gidemiyor ama çocukların dedelerinin yanına gelmesinde ne gibi bir sakınca var anlamadım. Senaryonun bu kısmı tutarsız olmuş.

1578671101349.png

Di Caprio 22 yaşıt yeni hollywood fıstıklarını götürür bizde burda 10 sene evvel çevirdiği overrated filmlerini konuşuruz 😑

Orası da saçma. Kadının biri intiharından önce histerik bir mektup yazdı diye kocası cinayet şüphelisi mi ilan edilir yani? Kadın koskoca otel odasından kendini atarken hiç mi görgü tanığı görmüyor? Sadede gelelim. Resimde gördüğümüz bu emmi, Cobb'un yani Leo'nun kayınpederi. Adam Fransa'nın Paris şehrinde profesörlük yapıyor. Tamam, Cobb ülkesine gidemiyor ama çocukların dedelerinin yanına gelmesinde ne gibi bir sakınca var anlamadım. Senaryonun bu kısmı tutarsız olmuş.

Ekli dosyayı görüntüle 69522
muhtemelen filmin senaryosu ile ilgili değil çekim lokasyonu sebebiyle böyle bir karar almışlardır.

muhtemelen filmin senaryosu ile ilgili değil çekim lokasyonu sebebiyle böyle bir karar almışlardır.

Olay örgüsünü şöyle ele aldığımız zaman mantık çerçevesine oturtmuş oluyoruz. Cobb eşinin ölümden dolayı kendisini sorumlu tutar, vicdan azabı çeker ve her şeyi geride bırakmaya karar verir. Kanundan değil, kendinden kaçar kısacası. Sonra çocuklarını özler ve geri dönmek için bu işe girer. Hatta belki de çocukları da yok. Çocuklar burda metafordan da ibaret olabilir. Ülkesine geri dönmek ister sadece.

Olay örgüsünü şöyle ele aldığımız zaman mantık çerçevesine oturtmuş oluyoruz. Cobb eşinin ölümden dolayı kendisini sorumlu tutar, vicdan azabı çeker ve her şeyi geride bırakmaya karar verir. Kanundan değil, kendinden kaçar kısacası. Sonra çocuklarını özler ve geri dönmek için bu işe girer. Hatta belki de çocukları da yok. Çocuklar burda metafordan da ibaret olabilir. Ülkesine geri dönmek ister sadece.
ben devam filmi çekileceğini ve ilk filmde izlediğimiz senaryonun büyük bir kısmının tamamen kurgu olduğu düşünüyorum.

ikinci filmin sonunu da muhtemelen birçok soruya açık bırakacaktır Nolan.

leo yine iyi sonunu anlamamış. Ben film yayınlandığında sinemada izlemiştim. Filmden bir şey anlamamıştım. Sonrasında DVD de izleyince anlamıştım :asd:

Üst Alt