Diego Biseswar Kayserispor'da - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Diego Biseswar Kayserispor'da

Cevap: Diego Biseswar Kayserispor'da

Oh be.Geri püskürttüm troll saldırısını.Beyler gelebilrsiniz tekrar başlığa

Galatasaray spor klübünün şuan iğrenç bir transfer stratejisi vardır!!!

çünkü bize gelen futbolcuların (elmander,riera,melo,ujfalusi,eboue) hepsi futbolcuların menejerleri tarafından önerilmiş futbolculardır. menejerler geliyor futbolcuların maradona olduğu maç kasetlerini yöneticilere veriyor ve yönetim bunlar arasından futbolcu seçiyor. alamadığımız lass diarra,reyes,podolski,drogba... gibi futbolcular ise ya klübüyle yeni sözleşme imzalamak, ya yıllık fiyatını arttırmak yada başka bir takıma transfer olurken maaşını yükseltmek için bizi kullanıyor.

ben riera nın bizim teknik ekibimiz tarafından 10 tane maçı izlendiğine inanmıyorum. yada elmanderin...

bakın alınan futbolcuları veya oynadıkları futbolu eleştirmiyorum ki zaten sonuç ortada lideriz. benim eleştirim transfer stratejisi.

kayseri yönetimi biseswarın belkide 10larca maçını izledi stadta.

ve şuan en fazla 2m euro ya transfer edicekler. bizse seneye biseswarı almak için 5m euro vermek zorunda falan kalıcaz.

bana stancudan pino dan bahsetmeyin. çünkü o saydığınız iki adamda yukarda anlattığım menejer kakalaması usulü transfer edildi. geçen seneki teknik heyetin gidipte stadta stancunun 5-10 maçını izlediğini sanmıyorum

transfer politikasına sallamadan önce bi avatarını değiştir.. Lazio gibi iğrenç pislik bi takımın logosunu bu forumda görmekten iğreniyorum. bi araştır bakalım lazio lu taraftarlar Türkiye ve Türkler hakkında hangi fikre sahip...

transfer politikasına sallamadan önce bi avatarını değiştir.. Lazio gibi iğrenç pislik bi takımın logosunu bu forumda görmekten iğreniyorum. bi araştır bakalım lazio lu taraftarlar Türkiye ve Türkler hakkında hangi fikre sahip...

2011-03-24-15-07-22-3-paolo-di-canio.jpeg

Herseyi acikliyor sanirim.

Üst Alt