# Diego Ribas Da Cunha - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Diego Ribas Da Cunha

Cevap: # Diego Ribas Da Cunha

Bence eğer Elano bahsedildiği gibi 9 MN €'a satılacaksa o kadar imkansız değil bu transfer.

Bir kısmı peşin diğer kısmı da taksitle olmak üzere anlaşılabilir JUVE ile ama mesele Diego'yu ikna etmek tabi . Ah be bi gelse

Diego'yu alamayız da şarkıcı Özgün'ü alalım...Adamın görüntüsü aynı Diego bakarsın patlama matlama yapar kendi Diego'muzu yaratmış oluruz... :p

İsmi var, falan filan gayet iyi hoş. Ama düşünelim bir, Rijkaard 4-3-3'üne uyar mı diye...

Rijkaard´ın 4-2-3-1´in de Deco oynadı ve çok iş yaptı , ne farkı var tarz olarak Diego´dan ? Eğer Cana´nın yanına defansif bir adam daha alınırsa mükemmmel olur Diego . Rijkaard Galatasaray´da da 4-2-3-1´i düşünüyor bu sene bence. Ha sen gider Cana´nın yanına Xavi , Sweinsteiger ,Kallström tarzı çift yönlü bir adam alırsan o zaman olmaz ve 4-3-3 oynarsın .

Diego'nun bu yaşta bize kadar düşeceğini sanmıyorum zaten, ihtimaller üzerinde konuşuyoruz. Ancak Deco'dan farkı var Diego'nun, Diego daha statik bir oyun kurucu, defansa pek yardım etmiyor. O kadar parayı Diego'ya sayacağımıza Lincoln geri dönsün yani. Deco box-to-box'a biraz daha yakın gibi Diego'ya nazaran.

Diego'nun bu yaşta bize kadar düşeceğini sanmıyorum zaten, ihtimaller üzerinde konuşuyoruz. Ancak Deco'dan farkı var Diego'nun, Diego daha statik bir oyun kurucu, defansa pek yardım etmiyor. O kadar parayı Diego'ya sayacağımıza Lincoln geri dönsün yani. Deco box-to-box'a biraz daha yakın gibi Diego'ya nazaran.

Ne ilgisi var.

Deco her haliyle Lincoln'den üstün bir futbolcudur.

Hayatını Barça, Chelsea, Porto gibi kulüplerde şampiyonluktan şampiyonluklara koşturmuş bir ismi, Lincoln'e tercih etmemen komik olmuş. :)

Ooops, oradaki ironiyi kaçırdınız sanırım. Deco ile değil, Diego ileydi o mecaz, aksine karşılaştırma değil ufak bir dokundurma vardı diyelim. Deco ile Lincoln'ü karşılaştırmak? Haşa...

Pardonlardan bir demet.

Ben yanlış okumuşum. Diego ile Lincoln bencede karşılaştırılır. Doğru. :)

Ben Diego'yu, Deco diye okumuşum. :)

Renktaşlar size saçma gelebilir ama ben Diego'nun şu aşamada,mevcut mali koşullarda bize gelmesini istemem.Mükemmel oyuncu olduğundan şüphemiz yok ama bence bu yıl için düşünülmemeli.Seneye ŞL kalırsak biriken transfer bütçesi,elde edilen gelirler,sponsor desteğiyle böyle ünlü,kaliteli iki yabancı oyuncu alıp en az çeyrek final görmek hayal değil.Geçen yıllardaki gözlemlerime dayanarak söylüyorum şu andaki mali durum ve bizdeki futbolcu profiline bakarsak bu oyuncudan tam olarak bekleneni alamayabiliriz.Maddi faturası çok yüklü olur,seneyde Polak dedikoduları çıkabilir.Bu sene alacağımız oyuncu genç,kaliteli fiziği kuvvetli çok fazla pahalı olmayan oyuncu olmalı.Umarım yönetim taraftarıda üzmeden transfer yapar ve bu sene uzun süredir beklediğimiz sportif başarılarla hepimizi sevindirir.

Ben olsam denerdim.Giderdim derdim ki Elano+5 milyon euro.Adamlar ne tepki verecek bir bakardım.

34ss8owjpg.gif

diego gelsin çocuğumu keserim

bizim ligde 20 gol 30 asistle falan oynar bu adam

ama çok pahalı...

not:çocuğum yok :D

Üst Alt