# Diego Ribas da Cunha - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Diego Ribas da Cunha

Cevap: # Diego Ribas da Cunha

Diego'ya sorunlu oyuncu diyenler,Melo gelmeden psikopat teşhisi koyanlar ile aynı kişiler ... Veya aynı kafayı yaşayanlar

Bu adamın sorunu nedir?

Yani istemeyenler neden istemiyorlar merak ediyorum, sorunlu denildiği için soruyorum.

Bayatlamış haberler bunlar artık, akıl var mantık var diego artık yaşlanmış,modası geçmiş ayrıca bizim kadromuzda ne işi var ? Boş beleş haberlere inanıp,transfer haberi diye yayınlamayın lütfen !

Bayatlamış haberler bunlar artık, akıl var mantık var diego artık yaşlanmış,modası geçmiş ayrıca bizim kadromuzda ne işi var ? Boş beleş haberlere inanıp,transfer haberi diye yayınlamayın lütfen !

Niteliksiz elestiri diye iste buna denir. Diego'nun oyun tarzini begenmezsin,sistemimize uymaz diye istemezsin,maliyeti fazla olur diye istemezsin bunlara kabulum. Ama yasli ve modasi gecmis gelmesin demek cok komik. Adam daha 27 yasinda ve gecen sene Atletico'ya Avrupa Ligini kazandiran kadronun onemli bir parcasiydi.

Benim için öyle istemiyorum. Şu forumda yoruma,düşünceye saygısı olmayan çok. Önce insan olmasını öğrenin.

Nitelik,nicelik olduğu sana kalmadı genç !

Cevap: # Diego

aslinda fatih hoca hangi sistem oynatmak istiyor bir bilsek, ona göre cok daha saglam yorumlar yapabilirdik.

ben mesela simdiye kadar alinan ve listede olan topculara göre kesin ilk sistemimiz 4-3-3 olur diyordum

ama eger arda, diego gibi isimler gündemimizde varsa, kesinlikle 4-2-3-1 sistemi oynatmak istiyor hoca. Bu sistem icin Diegodan iyisini bulmak zaten nerdeyse imkansiz. Cuk diye oturur bu sistemde.

4-4-2 den vazgecmem diyorsa, dieggo transferi mümkün degil.

Ben terimin geldiğinden beri 4-2-3-1 oynatmak istediğini seziyorum fakat arkadaşın dediği gibi

-------------Burak--------------

--Amrabat---Diego------Hamit---

--------Selçuk----Melo----------

olacaksa sol bek e kim yazılacak? Hakan ın sakat oldugu dusunulurse

Benim için öyle istemiyorum. Şu forumda yoruma,düşünceye saygısı olmayan çok. Önce insan olmasını öğrenin.

Nitelik,nicelik olduğu sana kalmadı genç !

Sen önce hakaret etmeden yorum yapmayı öğren. Önce insan olmayı öğrenecekmişim. Boş beleş haber ise de isteyen inanır istemeyen inanmaz bu da sana kalmamış. Hem laf olsun diye eleştiri yap hem hakaret et ne güzel iş.

Cevap: # Diego

Ben terimin geldiğinden beri 4-2-3-1 oynatmak istediğini seziyorum fakat arkadaşın dediği gibi

-------------Burak--------------

--Amrabat---Diego------Hamit---

--------Selçuk----Melo----------

olacaksa sol bek e kim yazılacak? Hakan ın sakat oldugu dusunulurse

Bu dizliş olacaksa da Elmander, Sercan, Umut Bulut ve Necati de okey masasından kalkmaz hocam :)

Gönlümüzden geçen 10 numaralı sistem ama belli ki Fatih Hoca 4-4-2'den memnun kaldı forvete bol alternatif oluşturdu.

27'ye yaşlı mi diyorsun ? adam daha geçen sene oynadıgı takımla avrupa ligi kupasını aldı . her türlü yolu bulunur sen rahat ol ve ilk önce kendi boş beleşligini doldur.

27'ye yaşlı mi diyorsun ? adam daha geçen sene oynadıgı takımla avrupa ligi kupasını aldı . her türlü yolu bulunur sen rahat ol ve ilk önce kendi boş beleşligini doldur.

Şimdi onu diyecektim bende birçok arkadaş yaşlı demiş. Yıldız Genç Takıma transfer edilmeyecek adam :D

Ya da şu an takımın yaş ortalaması 12 mi?

Üst Alt