# Dieumerci Mbokani Bezua - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Dieumerci Mbokani Bezua

Cevap: # Dieumerci Mbokani Bezua

Forvet hattını Bezua ile güçlendirmek isteyen yönetim, bonservisi için Standard Liege ile temasa geçti. Liege, 2013'e kadar sözleşmesi olan Beuza için 5 milyon euro istedi ama açık kapı bıraktı. Bütçeyi hesaplamayı düşünen sarı-kırmızılılar pazarlık için karşı taraftan söz aldılar. 24 yaşındaki Kongolu, Galatasaray'ın yıllık iki milyon euro'luk teklifini

kabul etmişti.

kaynak ???

"Baros'un yanına partner" çok afedersiniz ama sadece bu cümle bile ne menem bir uydurma haber olduğunu gösterir.

Önce bizim ne sistemle oynayacağımızı görmek bilmek lazım uydurmadan önce..

vaaayy felaket olur ama gercektenn baroşla iyi bi ikili olurlar yalnız bana gore barosun bi sonraki sezon boylesi takdire şayan performans gostermesi onlari arkalarindan besleyecek bir on numaranin olmasi lazim yani lincoln..

2.Bir Ali lukunku vakası olur=)Standart Liege den gelmişti Lukunkucuğumuzda=)

ben belcika liege'de oturuyorum bu oyuncu lige'e sampiyonlugu getiren oyuncudur. takimimiza çok faydali olabilir.

5 m euro ise iyi fiyat, Güzel transfer olur gibi geliyor...

bu haberlerin başına kaynak - Haber şeklinde başlık yazılsa daha iyi olur modlara onerim olsun...

mesela

Totomaç - C.Ronaldo Galatasaray da gibi.....

2.Bir Ali lukunku vakası olur=)Standart Liege den gelmişti Lukunkucuğumuzda=)

ali lukunku ile mbokaniyi karşılaştırmak pire ile deveyi karşılaştırmakdır..

lukunku bir faciadır vede 3 ay önce cavcavın 1 milyon dolara almadığı oyuncuyu

biz 2,7 milyon euroya ne hikmetse almışızdır...

mbokaninin alınması bir hayli zordur ama alınırsa büyük transfer olur...

:D:D

Gelmesin istemiyorum:).Adama pankart açmya kalksak kapalıyla,eski açık full kapanır :D nasıl bir isimdir bu :)Valla nerdeyse hiç bir isime inanmıyorum çünkü gene ters köşe olacağız :)

Alıntı:

Orijinal Gönderi ultrAslan44 Mesajı Görüntüle

Galatasaray Spor Kulübü, Standard Liege Forvet Dieumerci Mbokani Ile 99% Anlasmaya Vardi.

Böyle isimlere cok daha sevinecegim..Manu,Arsenal filan alinca Scout´lari var diyorsunuz.Biz böyle bir adam almak istedigimizde, kim bu ya diyorsunuz..

Mbokani ( Bezua diyelim biz:D ) cok kaliteli bir forvet..

Yasi da genc..Neden böyle adamlara soguk bakiyorsunuz anlamiyorum...

Kadroya 30+ oyuncularla dolduracagimiza böyle adamlar alalim...

Bezua, Gio Dos Santos gibi futbolcular istiyorum ben....

İyi oyuncu elbette ama Liege'den 2 oyuncu al deseler, Sinan Bolat ve Axel Vitsel'i alırdım.

Galatasaray Spor Kulübü, Standard Liege Forveti Dieumerci Mbokani Ile 99% Anlasmaya Vardi..

diye bi duyum aldım..

tribündergiden alıntı.

Bende www.gsbasket.org'dan alıntıladım!

Üst Alt