# Dieumerci Mbokani Bezua - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Dieumerci Mbokani Bezua

Cevap: # Dieumerci Mbokani Bezua

sen de var ya, her türlü manevra kabiliyetine sahipsin. :007:

bana da deseler ki, Standard Liege'den iki oyuncu alma hakkın var, kimleri istersin? Steven Defour ve Dieumerci Mbokani olurdu tercihlerim.

Ben eski oyuncumuzu Mohamed Sarr'ı alırım.:D

LiveImages%255CYeniFotoAnaliz%255CFiyasko%2520transferler%255C14.jpg

bana da deseler ki, Standard Liege'den iki oyuncu alma hakkın var, kimleri istersin? Steven Defour ve Dieumerci Mbokani olurdu tercihlerim.

Banada deseler Standard Liege'den iki oyuncu alma hakkın var kimleri istersin, diye. Bende Mbokani ve Sinan Bolat derim.:D

Kalede De Sanctis'den sonra 4 3 3'e yeni geçecek bir takım için Leo Franco'dan korkuyorum, ayrıca gelecek vaadediyor bu yüzden Sinan Bolat..

S. Liege'in, Belçika futbolunun en parlak yeteneği, Barcelona ve bilimum Avrupa klüplerinin de takip ettiği bir oyuncu, 20 yaşında.. Bu yüzden Axel Witsel..

Defour da olabilir iyi bir kalecimiz olsaydı. Ama Mbokani'ye gelene kadar 3/4 tane daha iyi adam var Liege'de.

Bizim Sarr da buranın gediklisi değil miydi yıllardır? :D :f68.gif:

Kapalı kutu olur transfer edersek.Harikada olabilir hiç de olabilir.

Bu adam kapalı kutu falan değil, peşinde Premier Lig ekipleri de var. Neden adını duymadığımız adamlara direk "kapalı kutu" yakıştırması yapılır ki? Belki başkaları biliyor adamı.

Mbokani, Adebayor tipinde çok sağlam bir santrafordur. Şuan bizle adı geçen bütün santraforlara tercih ederim (RVN dahil)...

Serhat renktaşın dediği gibi Adebayor tarzı kaliteli bi oyuncu gelirse çok yararlı olur özellikle barosla birbirlerini çok iyi tamamlarlar.

Ben de santrafor aradığımızı bilmiyordum, Baros - Nonda - Özgürcan kafidir 4-3-3'te tek santrafor için.

Sağ, sol winger oynayabilen Iniesta ayarında Witsel derim ben Belçika'dan oyuncu alacaksak. İleride çok duyacağız bu ismi şimdiden yazalım akıllarda kalsın.

Witsel Witsel Witsel Witsel Witsel :)

Yav Witsel hayaldir, büyük kulüplerin yarısı almak için can atıyor (ManU da izlemede diye biliyorum, en kötü ihtimalle seneye alırlar. Zaten Belçika'da ciddi scouting olaylarına girdiler, en son De Laet diye bir eleman getirdiler 19 yaşında sağ bek).

Ben de santrafor aradığımızı bilmiyordum, Baros - Nonda - Özgürcan kafidir 4-3-3'te tek santrafor için.

Sağ, sol winger oynayabilen Iniesta ayarında Witsel derim ben Belçika'dan oyuncu alacaksak. İleride çok duyacağız bu ismi şimdiden yazalım akıllarda kalsın.

Witsel Witsel Witsel Witsel Witsel :)

Fellaini'yi Everton'a 16 miliyon euro'a sattılar,Witsel için en az 20 miliyon istiyorlar Man U veya Chelsea alır.

Biliyorum yahu Barça da devredeydi en son hatta. Belçika milli takımının en ufak bir başarısı yokken, Liege Galatasaray'dan daha büyük bir takım değilken bizim Arda - Topal'ları onların sattıklarının yarısına satamayacak olmamız ne acı, ne çapsızlık...

Biliyorum yahu Barça da devredeydi en son hatta. Belçika milli takımının en ufak bir başarısı yokken, Liege Galatasaray'dan daha büyük bir takım değilken bizim Arda - Topal'ları onların sattıklarının yarısına satamayacak olmamız ne acı, ne çapsızlık...

Kişi başına düşen milli gelir, gelişmişlik seviyesi, arkalarında güzel örneklerin sıklığı.Mental gelişmişlik.Birde vizyon.

Belçika'da oynuyor olmalarını anlarım da ikisi de Belçika'lı yanılmıyorsam. Yani bir Eboue durumu da yok ortada, Türk Milli Takımı'nın kilit isimleri Arda - Topal, Belçika Milli Takımı'nın kilit isimleri Felliani - Witsel şeklinde değerlendirmek daha mantıklı geliyor...

Onyewu, Dalmat, Sarr gibi kariyeri düşüşte olan oyuncuları alıp yararlanıyor Liege, Galatasaray ile benzer bu yönüyle. (Baros, Kewell)

Rijkaard denkt aan Mbokani

Mbokani is ook bij Panathinaikos een alternatief voor zijn ploegmaat Jovanovic. De Congolese aanvaller geniet daarnaast interesse van het Turkse Galatasaray. De nieuwe coach Frank Rijkaard hoopt in de eerste plaats op Ryan Babel van Liverpool, maar ziet Mbokani als een valabel alternatief voor de Nederlander.

Tercüme edebilecek olan var mı??

Mbokani is ook bij Panathinaikos een alternatief voor zijn ploegmaat Jovanovic. De Congolese aanvaller geniet daarnaast interesse van het Turkse Galatasaray. De nieuwe coach Frank Rijkaard hoopt in de eerste plaats op Ryan Babel van Liverpool, maar ziet Mbokani als een valabel alternatief voor de Nederlander.

Rijkaard düşünüyor Mbokani

Mbokani da onun takım Jovanoviç için Panathinaikos bir alternatiftir. Bu Kongo saldırganın da Türkçe Galatasaray ilgisini vardır. Yeni çalıştırıcı Frank Rijkaard Ryan Babel Liverpool tarihinde ilk yerde, umduğunu ama Mbokani gördüğü Hollandaca için uygun bir alternatif olarak.

Google Translate:D

Çeviri: Hollandaca » İngilizce

Mbokani is also an alternative to Panathinaikos for his teammate Jovanovic. The Congolese attacker also has interest from the Turkish Galatasaray. The new coach Frank Rijkaard hopes in the first place on Ryan Babel of Liverpool, but sees Mbokani as a viable alternative to the Dutch.

Türkçesi;

Mbokani Panathinaikos'da ki Jovanovic'e takım arkadaşı olarak alternatif olabilir. Kongolu forvet oyuncusuyla ayrıca Türkiye'den Galatasaray ilgileniyor. Yeni TD Frank Rijkaard Liverpool'dan Babel'i ilk sırada tutarken, Mbokani ise düşünülebilir bir alternatif olarak görüyor.

Üst Alt