Diğer Öneriler - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Diğer Öneriler

Cevap: # Balazs Dzsudzsak

Böyle adamları alamadıktan sonra, ancak STSL eşşek liginde başarı kovalarız. Gerçi bu adamı alıp, yanına Ayhan-Barış'dan birini, önüne Pino'yu koyduktan sonra bir halta yaramaz.

Cevap: # Milan Badelj

Şu başlığı açan ve öneren adamların yarısı eminin FM'den biliyordur bu oyuncuyu.Onun dışında izlemek fırsatı yok adamı zaten.

Cevap: # Dries Mertens

Maçı seyrederken bu herifi kesin biri yazar forumda demiştim. Ancak arkadaş baya önceden yazmış, tebrikler yazıyı yazana. Çok yetenekli görünüyor (bugünkü maçta öyleydi, hiç tanımıyorum)

mertens oyuna girerken yanimda oturan arkadas,belcika nin arda si oyuna giriyor,hazard dan iyi demisti.

hak verdim,gercekten iyi futbolcu.

Dun guzel oynadi ama Hollanda Ligindeki performansini geciniz, orda o istatistiklere ulasmak cok basit malum Hollanda futbolunu ve ligini herkez biliyor.

Onemli olan Avrupa maclari ve Milli maclari. Burda ki performanslari cok onemli bence. Hollanda'dan tabiki oyuncular alinabilir fakat ilk yilinda birsey beklememek gerek cunku iki lig arasinda daglar kadar fark var.

Ornegin Fb'deki Stoch. Hollanda'daki performansini henuz sergileyemedi ama simdi az cok alismistir. Onumuzdeki sezon cok daha iyi olabilir, bunu zaman gosterecek.

Üst Alt