Diğer Öneriler - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Diğer Öneriler

Cevap: # Dries Mertens

Dün macta cok begendim Zaten Hollanda Fransa Belcika cevher kaynıyor su yabancı sınırsız olsa eminimki bizde porto lyon gibi genc oyunculara yatırım yaparız.

Dün macta cok begendim Zaten Hollanda Fransa Belcika cevher kaynıyor su yabancı sınırsız olsa eminimki bizde porto lyon gibi genc oyunculara yatırım yaparız.

Hacı 10 tane yabancı kontenjanımız var 1 tanesi bile dediğin tarzda oyuncu için kullanılmıyor..Genç oyuncu alıp satmak için farklı bir vizyon lazım galiba..

Hacı 10 tane yabancı kontenjanımız var 1 tanesi bile dediğin tarzda oyuncu için kullanılmıyor..Genç oyuncu alıp satmak için farklı bir vizyon lazım galiba..

Orasıda dogru tabi üstad ama buna yiten sebep işte sınır olması böyle genc oyunculara macera gözüyle bakıyor bizimkiler bide sey zannediyorlar 300 bin € ya alıcam öyle parlıcak iyi oyuncu her zaman para eder bak rusyaya önceden 30 yasındaki oyunculara para bayılırlardı şimdi 18-20 liklere daha cok basıyorlar ama hem sportif hem maddi yönden bastıgın en az 2 katını alıyorlar

Stil olarak Ardayı andırıyor. Fakat futbol aklı ve oyunu okuyusu cok daha ileri düzeyde. Kumarın böylesi oynanmalı. Bos adamlara 7-8 milyon bayılarak degil.

Belçika milli takımının orta sahası ve defansında çok müthiş adamlar var. Lombaerts, Vermaelen, Vertonghen , Mertens ve forvet vossen çok yetenekli adamlar. Zenit, Genk, Utrecht ve Ajaxı tebrik etmek lazım

Hazard'ın biraz daha kısası gibi geldi bana.Tabiki Hazard kadar potansiyelli değildir ama belli bir potansiyele sahip olduğu kesin.Tek dezavantajı fiziği boyu aşırı kısa.

Ender Akçay'ı tebrik ederim iyi oyuncu yazmışsın.

Cevap: Diğer Öneriler

Strootman 'i önerirdim fakat PSV kapmış geleceği olan bi oyuncu Hollandadan takip eden arkadaşlarımında dikkatini çekmiş

Adı: Joel Nathaniel Campbell Samuels

D.Tarihi: 26 haziran 1992

Ülke: Costa Rica

Boy: 178cm

Kilo: 72 kg

Takımı:puntarenas FC

Joel Campbell - Player profile - transfermarkt.co.uk

[video=youtube;0hiRF8AgGrE]https://www.youtube.com/watch?v=0hiRF8AgGrE[/video]

Copa Amerika da dikkatimi çekti araştırdım 92 doğumlu keita tipi bir oyuncu uzun bacaklı sol açık sağ açık forvet oytnayabiliyor,frikiklerdede sağlam çok iyi bir oyuncu alınıp kiralanabilir ileride baya işler yapar bu çocuk.

Stil olarak Ardayı andırıyor. Fakat futbol aklı ve oyunu okuyusu cok daha ileri düzeyde. Kumarın böylesi oynanmalı. Bos adamlara 7-8 milyon bayılarak degil.

Bu olmadi bak Mete. Mertens Arda'nin tirnagi etmez. Mertens top ayaginda rakibin ustune yuruyen, Stoch tipinde bir oyuncu. Soldan gelip, sag'a ceker, aptal Hollandali defanscilarda Stoch'daki gibi yer bu hareketi. Mertens 24 yasinda Arda 24 yasinda. Olmaz boyle bir kiyaslama. Mertens'in futbol akli Arda kadar asla etmez. Stoch'un oyunu daha iyi okuyani, baska bir artisi yok.

12146

Adı: Juan Agudelo

D.Tarihi: 23.11.1992

Ülke: Kolombiya/Amerika

Boy:1.85

Takımı:New York Red Bulls

Mevkiler:CF,AMF,LF

Market value: 275.000 £

300.000 €

Çok ucuz

Rastgele izleme fırsatı buldum Henry'e bakıcaktım dikkatimi çekti fizik gücü yanı sıra hızı ve bitiriciliği ile dikkat çekiyor henüz 18 yaşında bence henry ile oynaması onun için büyük bir şans 17 maçta 5 gol 1 asist yapmış istatistikleri pek iç açıcı gözükmese de ışık var bu çocukta kariyerinin henüz başında

Oyuncu İle İlgili Videolar

[video=youtube;x4hczajgVd4]https://www.youtube.com/watch?v=x4hczajgVd4&NR=1[/video]

[video=youtube;LibvK8ODlj0]https://www.youtube.com/watch?v=LibvK8ODlj0[/video]

[video=youtube;lAzzpLNPhk8]https://www.youtube.com/watch?v=lAzzpLNPhk8&feature=related[/video]

Oyuncu Atletico Madrid kıskacında olduğu söyleniyor Nisan ayların haberler çıkmıştı ciddi bir potansiyel

Report: Agudelo on Atletico Madrid's radar - Goal.com

İlla genç oyuncu alınacaksa İnter'den Coutinho alınabilir.Kulüp satmaya sıcak bakıyordu.6 milyon gibi bir teklife razı oldukları haberlerde sıkça geçiyordu.

Coutinho

Torric Jebrin

Ramoon Azeez

David Moreno

gibi isimler alınabilir.

İlla genç oyuncu alınacaksa İnter'den Coutinho alınabilir.Kulüp satmaya sıcak bakıyordu.6 milyon gibi bir teklife razı oldukları haberlerde sıkça geçiyordu.

Coutinho

Torric Jebrin

Ramoon Azeez

David Moreno

gibi isimler alınabilir.

Coutinho mu satılmaya sıcak bakılıyormuş? Açıkcası çok şaşırdım. Luc Castaignos gibi bir yeteneği alıp, başka üst düzey genç bir yeteneği elinden çıkarmak da ayrı bir saçmalık. Crisetig'i de bu sene A takıma çıkardılar. Büyük ihtimal onu da oynatmazlar..

Casemiro başlığı açsanıza 18 yaşında Sao Paulo'da oynuyor.Şu sıralar Brezilya U-20 milli takımıylada turnuvada mücadele veriyor.Çok potansiyelli.

Scoutluğum alınmasaydı Alex Sandro ve Danilo başlığı açacaktım.Ama beyefendiler scout rütbemi almışlar.

Manuel-Lanzini.jpg

Doğum Tarihi : 15.02.1993

Doğum Yeri :San Antonio de Padua

Boyt: 1,69

Ülke: Argentina Italy

Mevki : AMC , AMR , AML olarak oynayabiliyor

Market value: 875.000 £

1.000.000 €

Oyuncu ile ilgili Bilgiler

Manuel Lanzini şuan kiralık olarak Fluminense yolunu tuttu daha dikkatlice izliyeceğim onu .

Gelelim oyuncuya 15 şubat 1993 yılında doğmuş olan oyuncunun lakabı ''LA JOYA'' yani ''mücevher'' . Oyun stili olarak çok hareketli seri hızlı kolay adam geçebilen şutları iyi olan bir oyuncudur üstlendiği görev playmaker tabiri caizse 10 numara yani . Onu daha fluminense forması altında izlemeyi umuyorum o zaman daha detaylı şeyler yazarım oyuncu baya potansiyelli şahsi kanaatim sıçrama yaptığı takdirde italyan pasaportu olduğu için italya takımlarının dikkatini çekeceği yönünde . Ayrıca çok yönlü özelliklere sahip olduğu için kanatlardada rahatlıkla görev alabiliyor .:)

Oyuncu ile ilgili video ;

[video=youtube;BqfrujIZkM0]https://www.youtube.com/watch?v=BqfrujIZkM0[/video]

[video=youtube;Bdxa-ivR3Ik]https://www.youtube.com/watch?v=Bdxa-ivR3Ik[/video]

Coutinho mu satılmaya sıcak bakılıyormuş? Açıkcası çok şaşırdım. Luc Castaignos gibi bir yeteneği alıp, başka üst düzey genç bir yeteneği elinden çıkarmak da ayrı bir saçmalık. Crisetig'i de bu sene A takıma çıkardılar. Büyük ihtimal onu da oynatmazlar..

Coutinho 6 milyon € mu :eek:

Evet, bilhassa Benitez döneminde tamamen gözden çıkarılmıştı.Chievo'ya transferi son anda yattı.Benim de çok beğendiğim bir oyuncu, yani çok rakat alınabilir o rakamlar gerçekse.

Coutinho

Yacine Brahimi

Sebastian Corchia

Torric Jebrin

Ramoon Azeez

David Moreno

çok beğendiğim ve sıklıkla takip ettiğim isimler/di

sime vrsaljko

19 yaşındaki oyuncu, halihazırda avrupa çapında bir sağ bek

büyük klüpler henüz pençeyi taktı mı bilmiyorum

özellikler

pozisyon: sağ bek

takım: dinamo zagreb

uyruk: hırvat

183cm, 75kg

çabukluk: çok iyi

hız: çok iyi

hava hakimiyeti: orta

dayanıklılık: çok iyi

denge/güç: iyi

defansif zeka: iyi

oyun zekası (ofansif): iyi

top sürme: iyi

orta açma: iyi

pas yeteneği: iyi

markaj/top kapma: iyi

(çok iyi > iyi > orta > kötü > çok kötü)

istatistikler

Sime Vrsaljko - Performance data - transfermarkt.de

video

https://www.youtube.com/watch?v=C2jTsESCGbA

Üst Alt