Digitürk(Lig Tv) - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Digitürk(Lig Tv)

Cevap: Digitürk(Lig Tv)

Benim mesajlarım neden siliniyor her defasında anlamak akıl sır değil.

Rüya diyorum hiç korkulcak bi yanı yok 3 yıldır kullanmaktayım..

Uydu alıcısı olarak hiçbir sıkıntı yok, sadece diğer mesele işi bozuyor, siteye ceza gelebilir. Hassaslıkta haklılar. Bu ülkede işler tekelde olursa kral oluyor, bizi bu tür arayışlara mecbur ediyorlar. Bence bu duruma düşürenlerin sesi kısılmalı o ayrı konu :) Keşke TRT alsaydı ihaleyi. Devlet kazanıcak diye basar parayı, en kralını alırdım. Şimdi el mecbur Ligtvye. Bu yüzden bende fiyat&performans araştırması yapıyorum :)

Sadece dreambox değil,azbox,vu+,atlanta HD box vs..linux tabanlı tüm cihazlar..Hatta Atlanta HD box aldım ve digiturke üye oldum.Bizzat servisi gelip kartı benim makinama bağladı.Daha sonrasında kartımı bloke ettiler bende bunun üzerine MH'lerini aradım ve durumu izah ettim.

Ankarada her tarafta satılıyor o tarafları bilmem.

He çok paranız varsa verin digitürke zaten çok parası olan bu forumda bu konuyu açmaz :D

Çok teşekkürler arkadaşlar, konuyu etraflıca araştırmak gerekiyor, bakalım kararı babam verecek. Sonuçta o alacak :)

Kendi uydu alıcımla üye olmak istersem kurulum için belli bir miktar ödemem gerekiyor anladığım kadarıyla.

Evet.

44 lira aylık vereceğim sanırım sonrasında. Peki bu fiyatı düşürenler oluyor diye duymuştum, öyle bir imkan var mı? Müşteri hizmetleri ile konuşup aylık daha az ücret ödenebiliyor mu? Kurulum ücreti ne kadar ayrıca 24-12 ayda farkı ne oluyor :S

Eski bir üyeysen fiyatta düsüyorlar. Ama sen yeni üye oldugun icin düseceklerini sanmiyorum.

Üst Alt