Digiturk Play - Sayfa 21 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Kacak yayinlarin bile daha önde oldugu bir ortamda bunlara 250€ vermek anlamsiz. IP kutulu alsan en az normal PC versiyonu kadar berbat o da. Sat üzeri zaten izleyemiyorum. En iyisi yine Ülker Link.

DT Play Türkiye'de cok daha ucuzdur..
Iki üç kelime yazıp süper linkler bulabiyorsun artık. Almanyada manyak para istiyorlar leş gibi Süperlig için bu şerefsizler.

O kadar para bayılacağıma her türlü maç yayını bulurum, hem dediğin gibi 5 saniye falan bile fark olmuyor bazen yayın ve maç arasında :D

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Kacak yayinlarin bile daha önde oldugu bir ortamda bunlara 250€ vermek anlamsiz. IP kutulu alsan en az normal PC versiyonu kadar berbat o da. Sat üzeri zaten izleyemiyorum. En iyisi yine Ülker Link.

DT Play Türkiye'de cok daha ucuzdur..

Murphon şu ülkeye bi faydan olsun lan. Yuroları alamanyalarda bmw lere verip burda hava atıyonuz ama

Son düzenleme:
Niye 3 sene kullandın :D
mecbur olduğum için, yoksa mükemmelliğinden değil yani.. ama bu sene lig falan zerre umrumda olmadığı ve illegal yayın yapanların digiplay'den daha sıkıntısız yayın yaptığını görünce artık kullanmamaya karar verdim. bir şey daha var, siz neden bu platformu ölümüne savunuyorsunuz onu anlamadım. girin internette digiplay hakkındaki yazıları iyice okuyun, sadece benim şikayetçi olmadığımı anlarsınız. hayır sanki adamlara çamur atıyormuşum gibi davranıyorsunuz o yüzden söyledim.

mecbur olduğum için, yoksa mükemmelliğinden değil yani.. ama bu sene lig falan zerre umrumda olmadığı ve illegal yayın yapanların digiplay'den daha sıkıntısız yayın yaptığını görünce artık kullanmamaya karar verdim. bir şey daha var, siz neden bu platformu ölümüne savunuyorsunuz onu anlamadım. girin internette digiplay hakkındaki yazıları iyice okuyun, sadece benim şikayetçi olmadığımı anlarsınız. hayır sanki adamlara çamur atıyormuşum gibi davranıyorsunuz o yüzden söyledim.
Ben savunmuyorum da dediğin problem sendeki kadar olmadı bende. Savunduğumu nereden çıkarttın?

Benim savunduğum hele ölümüne savunduğum bir mesajım yok. Sadece senin yazdığın abartılı geldi benim kullanımıma göre. Ayrıca bilerek takılıyorum buraya yazacağını bildiğim için.
abartılı dediğin şeyleri yaşadığım için yazdım hacı, zaten bunun için de saçma sapan işime yaramayan hediyeler verdiler.

edit: 30 gaymelik kod isteyen varsa verebilirim, kazıklanmak isteyenler mesaj atabilir.

Son düzenleme:
ulker link gurmesi sayilmam ama kalitelisini bulmak yemekten once ugrasmak gerekiyor diye biliyorum. bir de bugun olan site yarin olmuyor, macin ortasinda yayin kesiliyor, ilk acilirken 50 tane reklam kapatiyorsun vs. bu tur sorunlari cekmek yerine 1200k kalitede donmayan yayini izlemek daha mantikli gibi. epl maclari icin link bulmak nispeten kolay ama o bile ugrastiriyor. anlattiginiz kalitede siteler varsa da bir pm kadar uzaginizdayim :D

Geçen sene ki faciadan sonra tövbe ettim, son 2-3 maç sıkıntı çıkardı ve müşteri hizmetleri de bu soruna çare bulamayınca resmen ortada kaldık hem de şampiyonluk maçlarında. Ama telefonda yüzlerine de söyledim korsana karşıyız falan diye envai çeşit reklam yapıyosunuz ama o korsan yayınlar sizden daha iyi yayın yapıyor diye.

Ip tv bende var, yeni aldim hatta 2 gun olmadi, lig tv'den mac izleme isini nasil halledebilirim ondan?

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt