Üye Görüşü - Digitürk ve Diğer Platformları İPTAL ETME Başlığı! - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Üye Görüşü Digitürk ve Diğer Platformları İPTAL ETME Başlığı!

Biz ediyoruz bu ay sonu
İptal etme prosedüründen biraz bahseder misin renktas ben de iptal etmeyi düşünüyorum normal sitedeki merkezi sistem televizyon yayınına geçeceğim maçları da sadece Galatasara'yin maçlarını tabletten telefondan beinconnect uygulamasından izlemek için olan üyeliği alacağım decoder yok uydu yok çanak yok kurulum yok en güzeli mis gibi, bir Galatasarayli olarak cok kafamızı bozarlarsa onu da iptal ederim

Redmi Note 7 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

İptal etme prosedüründen biraz bahseder misin renktas ben de iptal etmeyi düşünüyorum normal sitedeki merkezi sistem televizyon yayınına geçeceğim maçları da sadece Galatasara'yin maçlarını tabletten telefondan beinconnect uygulamasından izlemek için olan üyeliği alacağım decoder yok uydu yok çanak yok kurulum yok en güzeli mis gibi, bir Galatasarayli olarak cok kafamızı bozarlarsa onu da iptal ederim

Redmi Note 7 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Musteri hizmetlerini arayip ipta kaydi birakiyorsun sonra fax yada maille dilekce gonderiyorsun sonrada kutuyu kumandasi hdmi kabloyu iade ediyorsun beinconnecti bosver netin kuvvetli ise iptv kullan

Bu sene transferlerin de gazına gelerek 10 yıl sonra gittim üye oldum. Üye olduğuma bin pişmanım. Adamlar bizimlehimize olan net pozisyonları 10 dakika sonra 1 defa gösteriyor, bazılarını hiç gösyermiyorlar. Aleyhimize en ufak pozisyonları bile 19 kere hemen gösteriyorlar. Fatih hoca gerçekten doğru söylemiş. Medyası yorumcusu, yayıncı kuruluşu, hakemi TFF'si MHK'si ve siyasetiyle bu organize ve çok profesyonel bir kötülük. Bu yapılanlar hiç ama hiç normal değil. Çağdaş bir ülkede asla yaşanmaz.

İptal için ben de başvuru yapmayı düşünüyorum cezası neyse verecez artık.

Üst Alt