Üye Görüşü - Digitürk ve Diğer Platformları İPTAL ETME Başlığı! - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Üye Görüşü Digitürk ve Diğer Platformları İPTAL ETME Başlığı!

Birilerinin tüketici hakem heyetine; "Galatasaraylıyım ve yayıncı kuruluş tarafından pozisyonlarimiz düzgün izelttirilmiyo. Satın aldığım ürün satıcı tarafından amacı dışında tarafli kullanildigi için herhangi bir cayma bedeli ödemeden iptalini istiyorum diye " haklı gerekçeler göstererek başvurması ve tüm Galatasaraylıları düzgün bir dilekçe ile buna yönlendirmesi gerekir. Elini taşın altına koyacak birileri lazım. Belkide kulüp el altından hukukçuları tarafından buna uygun dilekçeyi taraftarına ulaştırmalidir. Karar olumlu çıkar olumsuz çıkar önemli değil. Tepki gündeme oturur rezil bein sports yabancı yetkililierinin belkide dikkatini çeker.
Ayrıca bein sports yurtdisi ana iletişim kanalına güzelce İngilizce olarak bunu yazmak lazım. Adamların haberi bile yoktur belki.

valla yıllarca illegal yollardan maç izlemiş biri olarak arkadaşlarla ev tuttuk,evi dayayıp döşedik,digitürkte aldık maçları izlemek için bulşuşuyoruz haftadan haftaya valla digitürkte maç izlemek çok daha iyiymiş 5 arkadaş hepimizde Galatasaraylıyız tabi

valla yıllarca illegal yollardan maç izlemiş biri olarak arkadaşlarla ev tuttuk,evi dayayıp döşedik,digitürkte aldık maçları izlemek için bulşuşuyoruz haftadan haftaya valla digitürkte maç izlemek çok daha iyiymiş 5 arkadaş hepimizde Galatasaraylıyız tabi
Dediğinize hak veriyorum ben 10 saniye geriden gelmesini bile hiç sevmiyorum bir keresinde arkadaşlarla bir maçı seyretmiştim biri maçkolikten gol haberini verdi tüm tat kaçmıştı.

Üst Alt