# Dimitar Berbatov - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Dimitar Berbatov

Cevap: # Dimitar Berbatov

Mustafa şu videoyu izledim bu pasları kim atıcak bu adama bizim takımda topu oraya getiremiyoruz ki

Yaww ben anlamıyorum bizim gördüklerimizi şu takımın baş sorumluları göremiyor mu hala anlamıyormusunuz bize kanat lazım kanat ne forveti

artı o tarzda elimizde elmander var zaten ne gerek var ikincisine ya kendinize gelin ya bir atak oyuncusu yaratıcı alex gibi Lıncoln gibi yada hızlı çevik patlayıcı özellikleri bulunan kanat oyuncusu Dos santos veya keita gibi haa birde Allah aşkına sol bek sol bek..

Yaww ben anlamıyorum bizim gördüklerimizi şu takımın baş sorumluları göremiyor mu hala anlamıyormusunuz bize kanat lazım kanat ne forveti

artı o tarzda elimizde elmander var zaten ne gerek var ikincisine ya kendinize gelin ya bir atak oyuncusu yaratıcı alex gibi Lıncoln gibi yada hızlı çevik patlayıcı özellikleri bulunan kanat oyuncusu Dos santos veya keita gibi haa birde Allah aşkına sol bek sol bek..

tövbe bismillah ..

emin ol ft de görüyor,ama su an yapacak bir sey yok. elindekileri oynatmak zorundasin. devre arasi kanat oyunculari alinacagindan eminim.

emin ol ft de görüyor,ama su an yapacak bir sey yok. elindekileri oynatmak zorundasin. devre arasi kanat oyunculari alinacagindan eminim.

Ben zaten şimdi demedim çıkan haberlere hitaben diyorum eğer devre arası transfer olsacaksa bu ya yaratıcı bir orta saha yada hızlı teknik çevik güçlü bir kanat oyuncusu olmalı..

reyisin bjkye attığı gol yeter :tiphat:

[video=youtube;dMEuXCTeyN4]https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=dMEuXCTeyN4[/video]

elmanderde de ne tip varmış arkdaş yahu berbatovdan carlton cole kadar uzanıyor ..

sol ve sağ açık alınsın bizim forvetlerde gol atar ,berbatov şart değil.

riera maksimum sezon sonu gider.devre arası giderse makbule gecer ama sanmıyorum

Açıkta lazım da bugün de 50 tane pozisyon oldu işte atamadı Elmander. Baros çok istikrarsız zaten. Severim ama devre arası gönderilecek gibi duruyor. Gerçi sağlam olsalar bile Baros*Elmander<Berbatov durumu var. Müthiş olur Berbatov.

Üst Alt