# Dimitar Berbatov - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Dimitar Berbatov

Cevap: # Dimitar Berbatov

Valla,

Berbatov deplasman maclarini seven bir adam ve kesin gol atiyor... Teknigide Ibra vari bir teknik... Her ne kadar Elmander, Baros ve Sercan olsa bile...

Berbatovun gelmesi kanaatindeyim tabiki 1-2 kanat oyuncusuyla birlikte.

Not; Kadikoyde kesin golu var eger gelirse :)

Isterse boyu 280cm olsun, dogru duzgun orta acabilecek oyuncu yok takimda. Yonetim degisti, okadar insan kovuldu, hayla ayni mantik. Berbatov stancunun uzun boylusu, adama iyi pas verip kaleci ilen 1-1 kalmasi gerek. Birakin su bedava transferleri. Gelecek vaadeden futbolcularin pesinden kosmayan tek ligiz.

Berbatov candir, Pino yada olcan alabilsek transfer doneminde:

Elmander - Berbatov

Pino/Olcan -- Selçuk-- Melo --- Engin/ Kazim

Balta--- Semih --- Ujfalusi---- Sabri/Eboue

Muslera

Pek olmadi ama 2li forvete baska nasil bir dizilis olabilir ? Eboue sag bek olsa iyi olur, ama kontenjan sorunu oluyo, Enginden yararlanmaliyiz ama Kazim kanatlarda daha etkili belki, bilemiyorum ...

Isterse boyu 280cm olsun, dogru duzgun orta acabilecek oyuncu yok takimda. Yonetim degisti, okadar insan kovuldu, hayla ayni mantik. Berbatov stancunun uzun boylusu, adama iyi pas verip kaleci ilen 1-1 kalmasi gerek. Birakin su bedava transferleri. Gelecek vaadeden futbolcularin pesinden kosmayan tek ligiz.

tövbe tövbe , bayram bayram ..

Kesinlikle almalıyız . Elmander gibi savaşırsa dağıtır defansları .

Yanına bide Culio veya onun gibi birisi olsa müthşir olur .

Veya sol açığa teknik lider kapasitede bir adam ; Arshavin !

Berbatov inşallah gelir ve takımımıza yararlı olur . Dünya çapında bir santrafor getiriyoruz telegol ve Gökmen abimiz eleştirmeden geçemiyor :)

Üst Alt