Diş Ağrısı


Dişim ağrıyor,doktora git demeden bitkisel tedavi yönleri biliyor musunuz ? Tuzlu suyu denedim dindiriyor sadece geçirmiyor ve 1 dakika sonra yeniden başlıyor.Başka ne yapabilirim.
 
Cevap: Diş Ağrısırenktaş doktora gitmeyip çözüm aramak cok saçma.diş ağrısı kadar kötü bişey görmedimbende bitkisel çözüm vs uğraştım ama yinede ağrıyodu az da olsa.en iyisi doktoragidip ağrının kökten gitmesi.cidden rahatlıyosun
 
Cevap: Diş AğrısıDişçi korkum varken çok çekerdim ağrılardan. Gece ağrıyınca daha da dayanılmaz olur.

Güçlü bir ağrı kesici kullan, bitkisel yöntemler falan yalan oluyor o ağrı karşısında. Normal bir ağrı ise Majezik veya Minoset, şiddetli ise Apranax al. (Bazı insanların parasetamole alerjisi oluyor, öyle bir durum varsa sakın Minoset alma.)Evde adaçayı varsa onu da iç, sonra vur kafayı yat.

Sabah diş hekimi kaçınılmaz son.
 
Cevap: Diş Ağrısırenktaş süründüren bi ağrı çektim bende ağzımı hissetmiyordum resmen kanal tedavisi uyguladılar şimdi hiç birşey yok bir an önce doktora gidip kurtulmaya bak iltahap kaptıysa öyle uyuşma geçtikten sonra daha şiddetli ağrı yapar haberin olsn
 
Cevap: Diş AğrısıPsikolojik ağrıysa geçer bir iki güne. Yoksa tedavi şart.Psikolojik olacağını sanmıyorum.2 hafta önce de ağrıyordu sonra 5 gün falan ağrımadı,yeniden başladı şimdi.

renktaş doktora gitmeyip çözüm aramak cok saçma.diş ağrısı kadar kötü bişey görmedimbende bitkisel çözüm vs uğraştım ama yinede ağrıyodu az da olsa.en iyisi doktoragidip ağrının kökten gitmesi.cidden rahatlıyosunÜşenmesem ve korkmasam...:)
 
Cevap: Diş AğrısıCenk'in dediği gibi apranax fort iyi işe yarar bu tarz ağrılarda. onu da öneririm. bitkisel falan kurtarmaz seni.
 
Üst Alt