Disney+ | Ana Konu - Sayfa 25 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Disney+ | Ana Konu

Loki ikinci sezonuna başladım maalesef aynı tadı alamamaktayız.
Sylvie mesela dişi lokilikten çıkmış amaçsız bir ergen kıza dönüşmüş.

dizinin amacı yok yan karakterler ile birşeyler katmaya çalışmışlar ama bu da beyhude bir çaba olmuş.
2. Sezon final bölümü ile tüm sezonu kurtarmişlar.

Screenshot_20231114_195801_Opera.jpg

Harika bir final ile loki karakterini gelişimi sona ermiş oldu. Sinema tadında bir final tavsiye ederim

2. Sezon final bölümü ile tüm sezonu kurtarmişlar.

Ekli dosyayı görüntüle 225755

Harika bir final ile loki karakterini gelişimi sona ermiş oldu. Sinema tadında bir final tavsiye ederim

Loki mcu’da en çok sevilen karakter haline geldi

Antihero hatta villain’dan en tepe mercide kahramanlığa ermiş oldu. Sanırım yüz yıla yakın bir zamanı tva ‘de geçirdi

Sonundaki fedakarlık ise paha biçilemeyecek birşey , zaman yer kavramı yok çünkü..

Valla gelecek filmlerde hele thor filminde görmek isterdim Tom Hiddleston müthiş bir aktör bence mcu’daki en sempatik oyuncu denebilir açık ara. Bu sne bir ödül bekliyorum

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Loki mcu’da en çok sevilen karakter haline geldi

Antihero hatta villain’dan en tepe mercide kahramanlığa ermiş oldu. Sanırım yüz yıla yakın bir zamanı tva ‘de geçirdi

Sonundaki fedakarlık ise paha biçilemeyecek birşey , zaman yer kavramı yok çünkü..

Valla gelecek filmlerde hele thor filminde görmek isterdim Tom Hiddleston müthiş bir aktör bence mcu’daki en sempatik oyuncu denebilir açık ara. Bu sne bir ödül bekliyorum

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Odin bile lokinin bu noktaya gelebileceğini ön göremezdi.
Gerçek bir tanrı olduğunu soyleyebiliriz hele ki thorun son filmde 15- 20 çocugu kurtarmaya çalistigini dusunursek. Lokinin zekasına potansinyeline hayran olmamak elde değil.

Spoiler olmamasi adina pek diziye değinemiyorum ama herif zaman taşının gücünün bile otesine geçmis oldu. Heralde dr strange ile karşılaşsa gülüp geçer :)

Odin bile lokinin bu noktaya gelebileceğini ön göremezdi.
Gerçek bir tanrı olduğunu soyleyebiliriz hele ki thorun son filmde 15- 20 çocugu kurtarmaya çalistigini dusunursek. Lokinin zekasına potansinyeline hayran olmamak elde değil.

Spoiler olmamasi adina pek diziye değinemiyorum ama herif zaman taşının gücünün bile otesine geçmis oldu. Heralde dr strange ile karşılaşsa gülüp geçer :)
loki eşcinsel miydi dorukum

Oldu o zaman, bize müsaade

cbf7b15a399ce1e005f9ff44a5f0504b.gif

Üst Alt