Disney+ | Ana Konu - Sayfa 23 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Disney+ | Ana Konu

Loki iyiydi de Loki hakkinda miydi? 😀 kendi dizisinde sidekick oldu adam, onun yerine kadin lokeyi 24/7 gosterdiler. O acidan sinifta kaldilar. Dizideki cakma thanosa deginmiyorum bile. Antman Quantumania: rezalet filmdi. 😃
Loki beni fazlasıyla tatmin etti ki Loki'nin değişimini, gelişimini oldukça iyi yansıtan bir dizi olduğunu düşünüyorum. ♥
İşin temelinde sıfırdan üretilmiş içerikler olmadığı için aşırı olumsuz eleştiremiyorum ama son Ant-Man filminde de olduğu gibi filmlerin senaryoyu işleyiş şekli, sunumu kötü olunca gerçekten hiç çekilmiyor dediğiniz gibi. 😄

Evet bu da baya iyiydi. Başlangıç olarak ben dahil çoğu kişi temposunu eleştirdik ama, dizi inanılmaz bir bütünlük kazandı.

Loki ilk izlediğimde fena değil dedim ama, şu an hiç hype yok ona karşı.
Marvel'ın son yapımlarının kalitesi düşük olunca insanların yeni içerikler için beklentisi de düştü biraz. Loki'nin yeni sezonu 6 Ekim'de geliyor, tekrar konuşulmaya başlanır 1-2 ay içinde 😄

Samuel dedenin dizisinin ilk bolumunu begenmedim.
3 - 4 tane diziyi listeye aldim.
Simdilik netflixten Power diye dizi var. New York ayagi 1 veya 2 sezon sandim ama 6 sezonmus. Cok begenmesem de bitirecegim.

Ermeni döllerinin derdi bitmiyor işte

disney kullanmayın

Üst Alt