Divan Toplantısı l Adaylar Açıklamalarda Bulundu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Divan Toplantısı l Adaylar Açıklamalarda Bulundu

Cevap: Divan Toplantısı "Adaylar Kürsüye Gelecek"

Dünden beri takip ediyorum, çok kesin konuşuyosun. Sana göre Aysal bugün Terim'i açıklayacak. Bu kadar güveniyosun kendine. Ben sana duyum var mı diye sordum. Kimden duydun diye sordum. Sen isim vermem dedin. Daha sonra anlıyorum ki zaten ortada isim falan yok galiba. Sen yöneticilerin konuşmasından Fatih Terim ismini ön plana çıkardın. Bu zaten açık seçik ortada. Ama sen ileriye gittin ve ismini açıklayacak dedin. Bakalım neler olacak ;)

isim vermem. yeni yönetim içinde buluncak biri diyelim. herkesin sevdiği biri :)

eminim çünkü mahkemeyi bitsin diye bekleniyordu. hem benim veya onun demesi değil koskoca bir tecrübeli program yapımcısı lig tv müdürü olan şansal dedi bu olabilir hatta kesin dedi.

kesinleşmiş bir şeyi şimdi açıklamazsa ne zaman açıklayacak. divan kurulu adaylar için boy gösterme yeridir. unutmayalım lig bitmeden biri şampiyon olursa o transfer ataklarını çoktan yapar- ligi bitirenlerde çoktan başladı çalışmalara. bazı isimleri almak için teknik adamın belli edeceksinki herşey nasıl plan ve program içinde olduğunu görecek. bu divan gövde gösterisidir.......

"Transfer bugün de olabilir, haftaya da olmayabilir." Seni seviyoruz Adnan Başkan.. :asd:

O değil de bu seçim neden 7 Mayıs da değil de 14 Mayıs'da yapılıyor, çoğunluk neden sağlanamıyormuş, şunu bilen biri çıksa heykeli dikilir.

"Transfer bugün de olabilir, haftaya da olmayabilir." Seni seviyoruz Adnan Başkan.. :asd:

O değil de bu seçim neden 7 Mayıs da değil de 14 Mayıs'da yapılıyor, çoğunluk neden sağlanamıyormuş, şunu bilen biri çıksa heykeli dikilir.

Adnan Polatin son sakasiydi.

"Secim 7 Mayis`ta da olabilir, 14 Mayis`ta da olabilir, belkide hic olmiyabilir."

Adaylar birazdan kürsüye geliyor..Hepsine 20 dakika konuşma hakkı verilecek.

Cevap: Divan Toplantısı "Adaylar Kürsüye Geliyor"

hadi herkes gelsin bu sayfaya, önümüzdeki dakikalarda çok acaip şeyler olacak hissediyorum....

Üst Alt