Divan Toplantısı l Adaylar Açıklamalarda Bulundu - Sayfa 32 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Divan Toplantısı l Adaylar Açıklamalarda Bulundu

Cevap: Divan Toplantısı l Adaylar Açıklamalarda Bulundu

Aysal'ın ses tonu yeter. Mantıklı,zeki,karizmatik bir kişilik. Bence Aysal gibi birinin başkan olması bir şans. Hele 100 günlük,1yıllık,3 yıllık planlamarı çok hoşuma gitti. Tam bir prof yönetici.

helvacı gene baya oy alacak bence. rekabet aysal ve helvacı arasında olur. çok abartı olmayan bir farkla aysal alır.

Canlı yayına baglanıcak kısıden su sözü ısterdim, lutfen takımın yerlı kalıtesı arttırılsın, eskiden Galatasarayın yerli futbolcuları ezbere bilinir , örnek alırdı..şimdikiler....

secime gitmeye gerek yok aslinda...

zaten aysal kazanacak.

benim icin tek sorun terim'in gelmesi ve yerli oyunculara karsi olan tutumu (bknz. servet, balta, zan, vs.).

nezaman onlari yollar, ozaman gs düzelir.

yoksa koca bir sezon yine heba olur.

bizim yerli oyuncularin bir cogu küück takim oyuncusu bknz. servet, zan, balta...

dar alanlarda, kapanan takimlarda iyi oynarlar...

ama nezaman hücum futbolu oynamak istersin, ne top kullanabilirler, ne alan savunmasi ne de hamle yapmasini biliyorlar.

gs'ye layik adamlar degiller kesinlikle.

ersan ve serdar aziz'i göbege alacaksin.

bir sag ve bir de sol bek lazim.

yani defans bastan asagi degismeli.

Aysal'ın ses tonu yeter. Mantıklı,zeki,karizmatik bir kişilik. Bence Aysal gibi birinin başkan olması bir şans. Hele 100 günlük,1yıllık,3 yıllık planlamarı çok hoşuma gitti. Tam bir prof yönetici.

Doğru, plansız,programsız gelmiyor ve en önemlisi vizyonu var hedefleri var ! Her sene şampiyonlar liginde en az çeyrek final diyor !!! Bu sözü Türkiye'de her baba yiğit kendine güvenerek söyleyemez ama ünal başkan söylüyor çünkü kendine ve ekibine çok güveniyor. Galatasaray'ın gerçek yerinin Manu, barça, milan, real madrid, inter'ın yanında olması gerektiğini söyledi !!!

Kendinede 2 bölümlük plan yapmış yani 6 senelik bi başkanlık hedefi var bu çok güzel bişey. İnş hedefleri ve istediklerini yaparsa 6 sene sonra yerini adnan öztürk'e bırakacaktır. Adnan öztürk'de Ünal ağbisinin koyduğu hedefleri kovalamaya ve koyduğu çıtayı en yükseğe çıkarmak ve orda tutmak için herşeyi yapacağından hiçbi şüphem yok !!!

Doğru, plansız,programsız gelmiyor ve en önemlisi vizyonu var hedefleri var ! Her sene şampiyonlar liginde en az çeyrek final diyor !!! Bu sözü Türkiye'de her baba yiğit kendine güvenerek söyleyemez ama ünal başkan söylüyor çünkü kendine ve ekibine çok güveniyor. Galatasaray'ın gerçek yerinin Manu, barça, milan, real madrid, inter'ın yanında olması gerektiğini söyledi !!!

Kendinede 2 bölümlük plan yapmış yani 6 senelik bi başkanlık hedefi var bu çok güzel bişey. İnş hedefleri ve istediklerini yaparsa 6 sene sonra yerini adnan öztürk'e bırakacaktır. Adnan öztürk'de Ünal ağbisinin koyduğu hedefleri kovalamaya ve koyduğu çıtayı en yükseğe çıkarmak ve orda tutmak için herşeyi yapacağından hiçbi şüphem yok !!!

Basarili olmak icin ilk önce hedef koymak lazim. Barcelona, Real, Manu gibi takimlardan bahsetmesi bile vizyonunu gösteriyor Ünal Aysal´in. Ancak artik taraftar olarak bilinclenmelyiz. Bu ülkede bir medya gercegi var, ve bazi seylerin gerceklesmesini israrla engelliyorlar. O konuda cok güclüler. Mesela Fatih Terim ne kadar basarili olursa olsun elestirilecektir. Bundan adim gibi eminim. Iste Galatasaray kazaniyor ama futbol filan oynamiyor gibi kasitli kampanyalar. Aynisini Rijkaard´a, Lucescu´ya, Gerets´e yapmadilar mi? Evet Galatasaray 7 mac üst üste kazandi ama futbol filan oynamiyorlar diyorlardi Rijkaard icin.

Artik camia olarak, yönetim olarak, taraftar olarak projelerin arkasinda durmaliyiz. Medya elestiriyorsa, o hafta statta müthis destek vermeliyiz mesela. Söyle bir gercek var. Bu ülkede Fatih Terim´den iyi hoca var mi? Yok. Mesela basarisiz sonuclar aldigimizda, Terim´e yüklenmek yerine destek olmaliyiz. Niye? Cünkü Fatih Terim´den iyisi yok. Galatasaray icin daha uygunu da yok. Bilinclenmeliyiz

Dereyi görmeden paçaları sıvıyorsunuz. Tamam Ünal Aysal iyi bir profil çiziyor, mevcut adaylar arasında ben de kendisini destekliyorum, bilhassa Adnan Öztürk'den ötürü. Yanlız fazla da abartmaya gerek yok, hele bir gelsin de icraatlarını görelim. Geçen sene bu dönemlerde , Adnan Polat seçilsin de ertesi gün Fener'e yenilsek de olur (seçim derbiden bir gün önceydi) denilen günleri unutmayın.

Dereyi görmeden paçaları sıvıyorsunuz. Tamam Ünal Aysal iyi bir profil çiziyor, mevcut adaylar arasında ben de kendisini destekliyorum, bilhassa Adnan Öztürk'den ötürü. Yalnız fazla da abartmaya gerek, hele bir gelsin de icraatlarını görelim. Geçen sene bu dönemlerde , Adnan Polat seçilsin de ertesi gün Fener'e yenilsek de olur (seçim derbiden bir gün önceydi) denilen günleri unutmayın.

o gün inşallah adnan öztürk seçilir dediğimde bazıları idam sehpası kurmuşlardı :D

o gün inşallah adnan öztürk seçilir dediğimde bazıları idam sehpası kurmuşlardı :D

Demek istedigi de o zaten. Koru korune destek veren nasil buyuk bir cogunluk 1 sene icinde yanildi ise , senin de yanilman olasilik dahilinde. Bunu butun yonetimler , teknik adamlar , oyuncular icin soyluyorum , nasil hava alaninda omuzlara alma sacma geliyorsa yavas yavas yonetici ve diger kisiler icin de boyle yapilmamali.

Demek istedigi de o zaten. Koru korune destek veren nasil buyuk bir cogunluk 1 sene icinde yanildi ise , senin de yanilman olasilik dahilinde. Bunu butun yonetimler , teknik adamlar , oyuncular icin soyluyorum , nasil hava alaninda omuzlara alma sacma geliyorsa yavas yavas yonetici ve diger kisiler icin de boyle yapilmamali.

ama abi b*kunu çıkardılar taraftar ne yapsın :)

Basarili olmak icin ilk önce hedef koymak lazim. Barcelona, Real, Manu gibi takimlardan bahsetmesi bile vizyonunu gösteriyor Ünal Aysal´in. Ancak artik taraftar olarak bilinclenmelyiz. Bu ülkede bir medya gercegi var, ve bazi seylerin gerceklesmesini israrla engelliyorlar. O konuda cok güclüler. Mesela Fatih Terim ne kadar basarili olursa olsun elestirilecektir. Bundan adim gibi eminim. Iste Galatasaray kazaniyor ama futbol filan oynamiyor gibi kasitli kampanyalar. Aynisini Rijkaard´a, Lucescu´ya, Gerets´e yapmadilar mi? Evet Galatasaray 7 mac üst üste kazandi ama futbol filan oynamiyorlar diyorlardi Rijkaard icin.

Artik camia olarak, yönetim olarak, taraftar olarak projelerin arkasinda durmaliyiz. Medya elestiriyorsa, o hafta statta müthis destek vermeliyiz mesela. Söyle bir gercek var. Bu ülkede Fatih Terim´den iyi hoca var mi? Yok. Mesela basarisiz sonuclar aldigimizda, Terim´e yüklenmek yerine destek olmaliyiz. Niye? Cünkü Fatih Terim´den iyisi yok. Galatasaray icin daha uygunu da yok. Bilinclenmeliyiz

Sadece teknik direktörle, transferlerle olmadığını bütün taraftarlar farkına varmalı artık.

Teşekkürler...

GS bir spor klubudur buna katiliyorum , ancak yorumlara bakinca hersey spora ozellikle de futbola endekslenmis durumda , bu dogru degil. Ornek verdiginiz kluplerin asagidaki hangi sorunla ugrastigini soyleyebiliriz ?

- Bogazda paha bicilmez bir adasi var ama bu ada yanlis bir kira sozlesmesinin iptali sebebi ile mahkemelik.

- Kalamista essiz bir tesisi var ama bir turlu gelir getirici ya da en azindan kendini cevirici bir hale getirilemiyor.

- Yonetiminde istifalar , idari kadrosunda isten cikarmalar , senede 3 kere degisen teknik direktorler var.

- Sirketleri senelerdir yanlis bir halka acilis modelinden oturu zarar ediyor ve bunun uzun hukuki sureci ile ugrasiliyor

- Stadi yikilacak halde oldugu icin binbir imza ile hazirlanan protokol vasitasi ile seneler sonra yeni bir stada tasiniyor.

- Gundelik ihtiyaclara cevap veremeyen ama nasil yapilirsa yapilsin bir turlu begenilemeyen tuzuk senelerdir klubu kemiriyor.

- Floryada 3 basli bir arazisi var , ne yapacagi ile ilgili bir plani yeni yeni olusuyor. GSGM ve hazine ile gorusmelere yeni baslanacak.

- Bir havuzu var , havuzun kullanim sozlesmesi bittiginde ne olacagi belli degil.

- Bir salon ihtiyaci var , ancak salon icin ne yer belli , ne yapim yontemi , ne de maliyeti.

- Basketbol bayan takimi bir sene kume dusuyor , bir sene sonra avrupa sampiyonlugu geliyor

- Erkek basket takimi kume dusmekten son macta kurtuluyor , sonraki sene hedefi sampiyonluk.

- Formaya duzgun yazilamayan isimler , hatta baska isimli forma ile oyuncu oynatiliyor , bunun sorumlusu yonetici hulle ile yeniden goreve geliyor.

- Basbakan luzumsuz yere siyasi sebeple protesto ediliyor , sonra da daha beteri sanki bu bir sucmus gibi yonetimi hukumete nerdeyse kul kole oluyor.

- M.Koydeki kendi arsasi uzerine bir GS binasi yapmak icin izinlerle ugrasiyor.

- Riva denen bir arsa uzerinde turlu problemler varken bunlari cozup orayi ihale etmek icin akla karayi seciyor.

- Kibrista otel arazisi aliyor , onunla ugrasiyor.

- B.Cekmecede kurek , bilmem nerede binicilik , judo , vb bilimum alanda basarili olma mecburiyeti var.

- Uzerine vazife olmamasina ragmen bir stadinin yollari , gecitleri ,tunelleri icin Allahin gunu hukumet kapilarinda geziyor.

- Bir postane binasini muze haline getirebilmek icin aylarca izin kovaliyor , sonunda taraftarim diye gecinen kimsenin ugramaya bile tenezzul etmedigi bir yapi ortaya cikiyor.

- Beyoglunda tamamen atil durumda bekleyen harika bir klup merkezi binasi var , ama ne geleni var ne gideni.

Unuttugum seyler illa ki vardir .. bir klup uyesi olarak sunlar yonetimlerle oturup konustugumuz , ugrastigimiz sadece futbol disi isler .. sorarim size , barcelonanin , madridin ,milanin hangi birinin bu kadar cetrefilli , abuk sabuk , biraz da spor disi islerle ugrasan genel kurulu vardir ? Su kalem kalem yazdigim seylerin hepsinin maliyeti , hepsinin burokrasisi , hepsinin kotu surprizleri varken , yonetimin genel kurulun sadece sporla , hele de sadece futbolla ilgilenmesi mumkun mu , bu isleri kim yapacak o halde ?

Coguna katiliyorum ve ekleme yapmak istiyorum.

Daha öncede yazmistim.

Artik birlik beraberlik zamanidir.

Transferler olacaktir, bazilarimiz begenecek bazilarimiz begenmiyecek. T.direktör gelecektir, bazilarimiz begencek bazilarimiz begenmiyecek.

Ama ne olursa olsun hepsine destek vermemiz lazim artik. Cünkü onlarin basarisi, Galatasarayimizin basarisi.

Kötü gitsek bile ben mac izlerken futbolculara yabanci damat gözüyle bakmak istemiyorum, yuhlamak istemiyorum, kötü sözler söylemek istemiyorum.

Inanalim artik birbirmize. Taraftar futbolcuya, futbolcu taraftara.

Artik birlik ve beraberlik zamanidir, kötü gündede iyi gündede.

Coguna katiliyorum ve ekleme yapmak istiyorum.

Daha öncede yazmistim.

Artik birlik beraberlik zamanidir.

Transferler olacaktir, bazilarimiz begenecek bazilarimiz begenmiyecek. T.direktör gelecektir, bazilarimiz begencek bazilarimiz begenmiyecek.

Ama ne olursa olsun hepsine destek vermemiz lazim artik. Cünkü onlarin basarisi, Galatasarayimizin basarisi.

Kötü gitsek bile ben mac izlerken futbolculara yabanci damat gözüyle bakmak istemiyorum, yuhlamak istemiyorum, kötü sözler söylemek istemiyorum.

Inanalim artik birbirmize. Taraftar futbolcuya, futbolcu taraftara.

Artik birlik ve beraberlik zamanidir, kötü gündede iyi gündede.

Aynen öyle. Ama biz bu sene en basindan beri inanmamistik takima. Cünkü hersey cok belliydi. Güvenecegimiz bir kadro kurulursa, ne olursa olsun desteklemeliyiz. Rijkaard ve o kadroyu hep destekledi taraftar mesela. Cünkü o kadro kalitesini, gücü, büyüklügü hissediyordu taraftar. Kötü gitsek de. Ama bu sene hersey basindan belliydi maalesef. Büyüyü bozdu Polat. Hersey cöktü

Aynen öyle. Ama biz bu sene en basindan beri inanmamistik takima. Cünkü hersey cok belliydi. Güvenecegimiz bir kadro kurulursa, ne olursa olsun desteklemeliyiz. Rijkaard ve o kadroyu hep destekledi taraftar mesela. Cünkü o kadro kalitesini, gücü, büyüklügü hissediyordu taraftar. Kötü gitsek de. Ama bu sene hersey basindan belliydi maalesef. Büyüyü bozdu Polat. Hersey cöktü

Bu sene ile ilgili dediklerinin altina imza atarim , lakin gecen seneki inanc neye yaradi diye de sorarim , puan cetveline baktim , son haftada uzerimizdeki takimlardan toplam 21 puan fark yemisiz ,bu mu basari ? Bu sene daha daha basarisiz oldugumuz bir gercek , ama cok ovulen skibbe ya da rijkaardla da 5 incilik 3 unculukten oteye gidemedigimiz gercek.

Gerci takimi sampiyon yapan lucescularin , geretslerin , feldkamp+cevat gulerlerin kovuldugu yerde normaldir boyle sacmaliklarin olmasi

Polatin getirdigi en mantikli teknik adam Kalliydi , herkes yasi gecmis , bunak vs diye dalga gecti ama kendine gore bir disiplini vardi ,lincolne de ayni davrandi hakan sukure de , ve o kadro cevat gulere teslim edildiginde de liderdi. Cok cabuk unutuluyor bunlar. Bu takimin basina eger yontemi ne olursa olsun dogru duzgun disiplin saglayan birini getirebiliyosan (bulent korkmaz disiplini , hagi disiplini gibi kaybetmeye yonelik degil) o zaman fayda alirsin.

Bak lincolnle en cok kalli ters dusuyor denirdi , ama lincolun un rakamlarinin en iyi oldugu donem kalli donemi. o adami cok haybeye yolladik ,bir projeydi , ve iyi gidiyordu .. fikir adami olarak dahi olsa kalabilirdi. herif her geldigi sezon sampiyon yapti bizi

Üst Alt