Dizi Başlığı - Sayfa 123 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Sen Arrow'yu izliyordun degil mi

Diziyi tavsiye edermiydin
Valla ilk 2 sezon efsane zaten onda herkes hemfikir, ama 3. ve 4. sezon leş oğlu leş. 5. sezon da ilk 2 sezonun ayarında, hatta kötü adam o kadar iyi işlendi ki bence dizinin en iyi sezonuydu 5. sezon. Ama 6. sezon şu anda çok ama çok boktan gidiyor. Hani 5 sezon izlemesem çoktan bırakırdım. İzlemek için izliyorum biraz. Daha güzel diziler bulabilirsin.

Bu arada, yeni dizi arayan arkadaşlara birkaç öneri yapabilirim.

-SIX

-SEAL Team

-The Brave

-S.W.A.T

S.W.A.T
klasik polisiye dizisi. Karakterler çok sıcak, oyunculuklar başarılı. Çok söylenebilecek şeyi yok. Polisiyeye ilgisi olan kesin sever.

The Brave ABD istihbarat ajansına ait gizli özel bir timi konu alıyor. Gizli yurt dışı operasyonları filan. Aksiyonu bol, yer yer klişeler de var, yine oyunculuklar başarılı ve karakterler sıcak. Yüksek tempo başladı, öyle de devam ediyor. Özellikle son bölüm müthişti.

SEAL TEAM ise meşhur ABD'nin NEAVY SEAL'larını konu alıyor. The Brave'den en büyük farkı ve benzer yapımlara karşı öne çıkabilecek özelliği daha realist bir dizi olmuş. Şu yönden, yani bazen tek kurşun atmadan bölüm (görev) bitiyor ama aksiyondan zerre ödün vermiyorlar ve kesinlikle sıkılmıyorsunuz. Bu adamların tek işinin gidip talibanı avlamak filan olmadığını görmek güzel olmuş. Biraz tutuk başladı ve bıraksam mı dedim ama şu anda rayına oturdu. Çok iyi bir hale geldi.

SIX de bir askeri temalı dizi. Ancak konusu epey farklı. Mini dizi olarak başladı ama 2. sezon onayı aldı. (Final sezonu olacak) Ordudan bir sebeple (Spoiler olur) ihrac edilen ve daha sonra Nijerya'da güvenlik görevlisi olarak çalışmaya başlayan eski bir NAVY SEAL askerini Boko Haram örgütü kaçırıyor ve onu kurtarma görevi de eski takım arkadaşlarına veriliyor. Çok spoiler vermek istemiyorum ama sağlam bir hikayesi var. Müthiş bir sezon finali yaptı ve herkes kesin final yaptı derken 2. sezon onayını da aldı.

Kafa açsa da güzel dizi.

DQy4v9KXcAUJoLz.jpg

Kafa açsa da güzel dizi.

DQy4v9KXcAUJoLz.jpg
Çok övdüler diye başladım. Normalde kafa açan dizileri severim. 2 bölüm izledim de hiç sarmadı. Oyunculuklar çok berbat geldi. Konuşmalar almanca olunca tuz biber oldu. Konu çok güzel ama işlenişi hoşuma gitmedi. 2 bölüm de çok doğru yorum yapılmaz ama ilk 2-3 bölümde sarmadıysa sarmıyor birdaha da beni. Legion direk bilim kurgu değil ama kafa açma konusunda ondan sonra artık çoğu dizi alt level kalıyor bana.

Çok övdüler diye başladım. Normalde kafa açan dizileri severim. 2 bölüm izledim de hiç sarmadı. Oyunculuklar çok berbat geldi. Konuşmalar almanca olunca tuz biber oldu. Konu çok güzel ama işlenişi hoşuma gitmedi. 2 bölüm de çok doğru yorum yapılmaz ama ilk 2-3 bölümde sarmadıysa sarmıyor birdaha da beni. Legion direk bilim kurgu değil ama kafa açma konusunda ondan sonra artık çoğu dizi alt level kalıyor bana.

re.gif

Dark gerçekten güzel diziymiş, motorbisikletçi almanlardan beklemezdim bu kadar iyi dizi. Ha son bölümlere doğru ivme biraz düşüyor ama olsun...akabinde Leftovers 1. Sezon 3. Bölüme devam edeceğim henüz heyecanlandırıcı bir gelişme olmadı, beyaz giyen tiplerin ne ayak olduğu konusu var ama bakalım nasip... Hayrinin uyarısı sebebiyle 1. Sezondan beklentim yok zaten, belki bir umut liv tyler ın memesini falan görüp sevinirim diye bekliyorum.

Dark gerçekten güzel diziymiş, motorbisikletçi almanlardan beklemezdim bu kadar iyi dizi. Ha son bölümlere doğru ivme biraz düşüyor ama olsun...akabinde Leftovers 1. Sezon 3. Bölüme devam edeceğim henüz heyecanlandırıcı bir gelişme olmadı, beyaz giyen tiplerin ne ayak olduğu konusu var ama bakalım nasip... Hayrinin uyarısı sebebiyle 1. Sezondan beklentim yok zaten, belki bir umut liv tyler ın memesini falan görüp sevinirim diye bekliyorum.

onun icin de beklemen gerecek, heis :ka19:

akabinde Leftovers 1. Sezon 3. Bölüme devam edeceğim henüz heyecanlandırıcı bir gelişme olmadı, beyaz giyen tiplerin ne ayak olduğu konusu var ama bakalım nasip... Hayrinin uyarısı sebebiyle 1. Sezondan beklentim yok zaten, belki bir umut liv tyler ın memesini falan görüp sevinirim diye bekliyorum.
nasıl bir dizi ne anlatıyor? kadroda şizo tipler var hoşuma gitti puanı da iyiymiş

Üst Alt