Dizi Başlığı - Sayfa 124 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
MV5BMTA4NTE2ODQ4MTBeQTJeQWpwZ15BbWU4MDA4MDM0MzQz._V1_SY1000_CR0,0,666,1000_AL_.jpg

İlk 4 bölüm biraz vasattı ve bırakmayı bile düşünmüştüm ama, son yayımlanan 2 bölüm (5-6) çok sağlamdı. İlerleyen bölümlerde çok daha iyi olacak bi potansiyeli var. Benzer yapımlar vs de olmadığı için özgün bir temaya sahip.

Californication ile duyduğum ve okuduğun yorumların ne kadar saçma sapan olduğunu anladığım 1-2 ay oldu. Neredeyse bitirmek üzereyim diziyi ve bu kadar hızlı izlediğim için pişmanım açıkçası. Çevremizde ve nette bu konuda yorum yapan özellikle Türk arkadaşların diziyi sadece cinselliğe indirgemesi hakikaten büyük abazanlık. Sadece ekşide bazı kaliteli yorumlar gördüm.

Bir dizide hayatın bir insan için ne kadar farklı şeyler getireceği ve insanın iradesinin, aklının sınırlı oluşunu bu kadar güzel anlatan bir dizi olamaz. Bizler hep üsten slogan atan(dram ya da tarihi farketmez) dizilere alışkın olduğumuz için hayatta ecnebi tabiriyle fucked-up durumların hiç olmadığına alışmış naif sevimli ve bir o kadarda talepkar insanlar oalrak dontrine ediliyoruz. Bazen hayat Moody'de olduğu gibi sürekli dürter insanı. Kendisinin tabiriyle shit happens. İnsanın kendisi ve etrafındakiler arasında kalmışlığını çok güzel anlatmışlar bence. Belki zaman zaman sıkıcı gelse de Moody' nin kafa karışıklığında insan sayısı az değildir hayatta.
Hayri P. Cund ne dersin bu dizi içim? İzledin mi bilmiyorum.

Yarım kalmış dizi sevmem o yüzden Got gibi mükemmel bir dizi olmadıkça pek izlemiyorum lakin şu sıra La casa de papel i çok övüyolar

Netflix dizisi fena durmuyor

Californication ile duyduğum ve okuduğun yorumların ne kadar saçma sapan olduğunu anladığım 1-2 ay oldu. Neredeyse bitirmek üzereyim diziyi ve bu kadar hızlı izlediğim için pişmanım açıkçası. Çevremizde ve nette bu konuda yorum yapan özellikle Türk arkadaşların diziyi sadece cinselliğe indirgemesi hakikaten büyük abazanlık. Sadece ekşide bazı kaliteli yorumlar gördüm.

Bir dizide hayatın bir insan için ne kadar farklı şeyler getireceği ve insanın iradesinin, aklının sınırlı oluşunu bu kadar güzel anlatan bir dizi olamaz. Bizler hep üsten slogan atan(dram ya da tarihi farketmez) dizilere alışkın olduğumuz için hayatta ecnebi tabiriyle fucked-up durumların hiç olmadığına alışmış naif sevimli ve bir o kadarda talepkar insanlar oalrak dontrine ediliyoruz. Bazen hayat Moody'de olduğu gibi sürekli dürter insanı. Kendisinin tabiriyle shit happens. İnsanın kendisi ve etrafındakiler arasında kalmışlığını çok güzel anlatmışlar bence. Belki zaman zaman sıkıcı gelse de Moody' nin kafa karışıklığında insan sayısı az değildir hayatta.
@Hayri P. Cund ne dersin bu dizi içim? İzledin mi bilmiyorum.

Güzel dizi de hep aynı yönde ilerlemesi çok can sıkıcı.Birde şu son sezonlarda ergen kızı aşırı antipatik buldum dizinin sonunu zor getirmiştim onun yüzünden

Bu tarz seviyorsan Six Feet Under en üst noktalardan biri bence herkese hitap etmiyor ama anlatmak istediği şeyler bambaşka

Fazla bilinmeyen müthiş bir dizi.İzleyenlerin teşekkür edeceğine eminim.

El declive de Patrick Leary (TV Series 2011) - IMDb

[h=2]Lights Out Dizi Konusu[/h]
Başrolünde, ringlere geri dönmeyi düşünen, eski ağırsiklet şampiyonu Patrick 'Lights' Leary karakterini canlandıran Holt McCallany yer alıyor. Dizi, Patrick Lights Leary'nin hayatını anlatacak. Patrick'de, kafalarına yumruk ve tekme yiyen boksörlerde genel olarak rastlanan, zihinsel ve sinirsel bir rahatsızlık teşhis edilmiştir. Bu da onun hafızasının kötü etkilemiştir. Bu yüzden, dizi de Patrick kendi kimliğini bulmaya ve ailesine bakmaya çalışır. Ekonomik problemler yaşayan Patrick, zalim bir tefeci mi olacaktır, yoksa ringlere son kez geri mi dönecektir?

Son düzenleme:
Güzel dizi de hep aynı yönde ilerlemesi çok can sıkıcı.Birde şu son sezonlarda ergen kızı aşırı antipatik buldum dizinin sonunu zor getirmiştim onun yüzünden

Bu tarz seviyorsan Six Feet Under en üst noktalardan biri bence herkese hitap etmiyor ama anlatmak istediği şeyler bambaşka

Sıkıcı olduğu anlar oluyor. Hani bir dizide hiçbirşey olmayıp ama bir yandan da ulan ne çok şey oldu dedirten bir tarzı var. İnsanı içine çekiyor ve mükemmel, hatasız insan imajlı dizilerden farklı. Ona da bakabilirim açıkçası. Ama Hank Moody effect bir süre üstümden gitmez.

Üst Alt