Dizi Başlığı - Sayfa 198 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
True Detective - Fringe - Mr. Robot - The Night Manager - Mindhunter- Stranger Things - Jack Ryan - Bodyguard- Lucifer - Westworld - Altered Carbon - Sherlock - Person of Interest - Daredevil - A Series of Unfortunate Events - The Newsroom - Sense8

Bunlar genel kaliteli diziler.
Spor dizisi izlemek isteyen varsa Ballers, BMS ve Friday Night Lights öneririm. Komedi için Silicon Valley, B99, Community ve Entourage.
Animasyonlarda ise Rick and Morty net izlenmeli. Absürt komedili isteyen varsa Family Guy izleyebilir.

filmde senin deyiminle becerme kısmına yer verdiler mi hatırlamıyorum reis verdilerse o yüzden favori listene girmiş olmalı :asd:
Var tabii ama alakası yok aqaba süvari hücumu bile yeter yahut müslümanlara öykünüp arap kıyafeti giymesi filan

Geceyarısı Eksperisi de muazzamdır ve gerçektir niye sevmediğimizi hiç anlamıyorum tavuskuşu ve taş değirmen sahneleri bile filmin gerçekliğini ortaya koyuyor

Farkındayım ancak sadece bu konuda degil sosyal hayatimi etkileyen düzeyde bu. Mesela yeni tanıştığım insanlarla iletişim kurmakta cok zorluk çekiyorum. Hatta bunun ötesine gidiyor olay, bunla konussam ne konusmasam ne diyorum, kendim gibi de olamiyorum tam olarak tanımadığım için. Normalde eğlenceli, esprituel bir kişiliğim vardir ama tanidiklarimla. Onlar beni ben onlari biliyorum çünkü. Üniversite dönemimde bu beni cok kötü etkiledi. Sınıfta olsun arkadas ortamında olsun kendimi hic ifade edemedim. Karsimdaki beni anlamaz düşüncesi hakimdi bende. Ama dışarıdan insanlara bakıyordum herkes kendi gibi davranabiliyordu. Şimdi şunu söylesem farkli algilar, neyse söylemeyeyim diye diye bi noktadan sonra hic konuşmuyorsun sorulariyla karsilasmaya başladım. Askerden dönünce belki bu konuda yardım alabilirim. Değişimlere kapalilik degil bence farklı bir durum bu, psikolojik bir durumum var malesef.
Muhafazakar zihniyet yapısını tanımladın üstat biz de böyleydik de çok genç yaşlarda alacak verecek mevzularına girince biraz yırtıldık ama yedi kebair konusunda hala aynıyız çok şükür... GSC sana hakkaten yarar söyleyeyim onu Alpaya yaramış sana mı yaramayacak...

Var tabii ama alakası yok aqaba süvari hücumu bile yeter yahut müslümanlara öykünüp arap kıyafeti giymesi filan

Geceyarısı Eksperisi de muazzamdır ve gerçektir niye sevmediğimizi hiç anlamıyorum tavuskuşu ve taş değirmen sahneleri bile filmin gerçekliğini ortaya koyuyor
gece yarısı ekspresini bende cok severim reis son kısımdaki küfürler o bouyutta olmasa iyi olurdu fakat adamın yasadıklarına bakacak olursak ayıp etmişte diyemiyoruz.
arabasitanlı lawrıns gece yarısı ekspresini falan seviyorsun anlattığın kadarda muhafazakar değilmişinin.

Abartı olduğunu adam bizzat kendi açıklamadı mı üstat ?
Erkan Ağabey o zaman turizm bakanıydı ben kendisinden bireabir dinledim Oliver Stone Türkiyeye gelince rica edilmiş öyle açıklama yap diye... Adamın yalan dediği kısımlar taciz sahneleriymiş yok isveçli biriyle bu amerikalı öpüşüyor filan bizimkiler de şantaj yapıyor bu abartıymış ama sevgilisine mastürbasyon yaptırdığı an yakalanmış ve job sokulmuş oraları anlatmamış...

Yoksa baş gardiyan okuldan çocuğunu getirip önünde amerikalı dövüyorum diyormuş güç gösterisi tipik türk memuru yani bunlar o kadar sahici ki uydurulamaz tavuskuşlarının öttüğünü filan bunlar muazzam detay ama adamın finalde dilini kopardığı sahne de bence abartı zira böyle bir olayı rapor etmemişler ama geneli olarak o kadar uzun filmde %90 diyebiliriz

gece yarısı ekspresini bende cok severim reis son kısımdaki küfürler o bouyutta olmasa iyi olurdu fakat adamın yasadıklarına bakacak olursak ayıp etmişte diyemiyoruz.
arabasitanlı lawrıns gece yarısı ekspresini falan seviyorsun anlattığın kadarda muhafazakar değilmişinin.
Ne alakası var muhafazakarız biz siyasal islamcı değiliz doğruya doğru yanlışa yanlış der ama bizim yaptığımız ise yine de hoş görürüz ;)

Mbappe'ye yapılanları bir ömür boyu unutmayacağız

Mbappe reyisin santranç sahnesini de efsaneler arasında yerini almıştır

2.adam olan keko veletle dimi orada iğneli laf çakmalar efsaneydi harbiden. Birde nugget mevzunda olmuştu o tip bir muhabbet. Kralppenin kendiyle çevresiyle mücadelesi olaylara felsefik bakışı tarihe geçti unutmayacağız. Anyway 2.sezonda ki Zig tiplemesi şuana kadar gördüğüm en lakayıt dizi karakteri. :asd:

Yalnız Arabistanlı Lawrence hakikaten bir başyapıttır. Arapları ve bizi kötülediği doğrudur, propaganda amacı da taşır ancak sinematografisi şahanedir. 1960 yıllarında bilgisayar teknolojisi ortada yokken çölde böyle bir film çekmek her babayiğidin harcı değildir.

Friends dizisinden sonra komedi ihtiyacımı karşılayacağını düşündüğüm ve fazlasıyla merak ettiğim bir sitcom olan Seinfeld'e başladım. İlk sezonu beklentimin altında olsa da ilerleyen sezonlarda daha iyi olacağını düşünüyorum.

Friends dizisinden sonra komedi ihtiyacımı karşılayacağını düşündüğüm ve fazlasıyla merak ettiğim bir sitcom olan Seinfeld'e başladım. İlk sezonu beklentimin altında olsa da ilerleyen sezonlarda daha iyi olacağını düşünüyorum.

Komedi değil zaten o biraz kara mizah Ahmet cim

Kramer karakterini seveceksin

Diziyle ilgili tek eleştiri sanırım 3-4 sezon boyunca her bölümde farklı şeyler anlatılıyor geçmiş bölüm yaşanmamış gibi hissiyat oluşuyor

Üst Alt