Dizi Başlığı - Sayfa 201 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
HBO'nun 7 bölüm 30'şar dakikalık komedisi, izleyelim bakalım.

MV5BZTVlMDViYzItMGVhMS00YmQyLTg4ZTAtYjA4ZDZlY2RlNmExXkEyXkFqcGdeQXVyMzY0MTE3NzU@._V1_SY1000_SX675_AL_.jpg

karakterler çok eğlenceli , uyumları mükemmel.

senaryo için izlenecek bir dizi değil , verdikleri tepkiler mimikler falan eğlenceli kılıyor diziyi.

ayrıyeten şeytana karşı bakış açısını da sorgulayan bir dizi bence.

"Iyi" şeytan biraz saçma geldi bana. Dizinin anlatmak istediği belli ama bu dizinin iyi olduğu anlamına gelmiyor

Bin kere hehe ben şeytanım demesi de bir süreden sonra itici gelmeye başlıyor

ama beğenen olabilir elbet. Seksi kadin polis için izlenir. 😃

"Iyi" şeytan biraz saçma geldi bana. Dizinin anlatmak istediği belli ama bu dizinin iyi olduğu anlamına gelmiyor

Bin kere hehe ben şeytanım demesi de bir süreden sonra itici gelmeye başlıyor

ama beğenen olabilir elbet. Seksi kadin polis için izlenir. 😃
dizide çok fazla ironi ve gönderme var.bu arada DC evreninin en güçlü ikinci karakteridir lucifer.superman'dan falan güçlü.

yani aslen çizgi roman karakteri ama cennet cehenneme felsefik bir bakış açısı da sunuyor.ayrıca psikolog görüşmeleri falan baya analitik bakış açısı sunuyor.

seven ya çok sever sevmeyen de nefret eder öyle bir dizi.

dizide çok fazla ironi ve gönderme var.bu arada DC evreninin en güçlü ikinci karakteridir lucifer.superman'dan falan güçlü.

yani aslen çizgi roman karakteri ama cennet cehenneme felsefik bir bakış açısı da sunuyor.ayrıca psikolog görüşmeleri falan baya analitik bakış açısı sunuyor.

seven ya çok sever sevmeyen de nefret eder öyle bir dizi.

Işte her bölüm biraz fazla aynı şeyi deniyorlar bu sebeple pek keyif alamadım. Daha doğrusu dizide çok supernatural öbür dünyaları anlatan bir durum yaşanmıyor bölümlerin çoğu dönüp dolaşıp polis yardımcılığıyla bitiyor

Tabi her dizi hk. hemfikir olamayız

Daha once konusu gecti mi bilmiyorum ama Happy diye dizi var. Aksiyon, fantastic, komedi vs vs siradisi Hersey var. Fantastic ogeler tam benim nefret ettigim tarzda ama oldurme sahneleri filan muthis. Hem hikayesi merak uyandirdi hem de aksiyon iyi. Jason Statham'in takma kalple oynadigi filmin neredeyse aynisi. Sadece 1 2 tane fantastic ogeler var, gerci o bocek olmasaydi iyiydi ama yine de 4. bolume kadar geldim

Daha once konusu gecti mi bilmiyorum ama Happy diye dizi var. Aksiyon, fantastic, komedi vs vs siradisi Hersey var. Fantastic ogeler tam benim nefret ettigim tarzda ama oldurme sahneleri filan muthis. Hem hikayesi merak uyandirdi hem de aksiyon iyi. Jason Statham'in takma kalple oynadigi filmin neredeyse aynisi. Sadece 1 2 tane fantastic ogeler var, gerci o bocek olmasaydi iyiydi ama yine de 4. bolume kadar geldim
koyu yaptıgım bölüme kadar gülümseyerek okudum orada kahkaha attım :) izlenmemesi için her şey uygun desene r'taş :)

koyu yaptıgım bölüme kadar gülümseyerek okudum orada kahkaha attım :) izlenmemesi için her şey uygun desene r'taş :)
Dizi ful aksiyon. Neredeyse %80 aksiyon. Fakat once at cikiyor ( konusan oyuncak at ve en nefret ettigim tur) ama cogunlukla aksiyon oldugu icin devam ettim fakat sonra konusan bocek olunca ( 4 bolum bounce 1 dakika) what the fuck oldum. Gerci kostum mu anlamadim. Yine de izledim. Aksiyon sevmiyorsan hic izleme

Brian Taylor'da varmış dizinin arkasında. Jason Statham'ın oynadığı Crank filminin de yazar ve yönetmenlerindendi Brian Taylor. Nedense izleyesim geldi bu mesajınızdan sonra. :asd:

Üst Alt