Dizi Başlığı - Sayfa 203 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Al Pacino'nun dizisi çıkmış.

d-hunters-hero-e-fd40abd7-971b-46d6-bf5c-6cbb2d70f23f._CB425998244_QL85_V1_.jpg

berbat bi dizi desem katılır mısın?

Dizinin icinde bircok tarihsel hatanin olduğu doğrudur. Kisa kisa olsa da Baris Bagcinin performansini cok beğenmişliğim vardir. Birkac olayi arastirmama vesile olmus bir dizidir. Oyle eglence amacli falan bakilmamali diye dusunuyorum. Birkac bolumlerini izledim. Uzun soluklu dizileri sevmem. Konu zamanla sulanır. Fazla da bakmadim o yuzden :)

Cok haklisin. Ortalama 2 saatlik bölümler ve akabinde 100 bolumluk diziler mevcut. Gecende tesaduf eseri eskiya dunyaya hukumdar olmaz diye bir diziye denk geldim. 150 küsürüncü bölümmüş. Delilik

Marjinallikle bir ilgisi yok aslında, tamamen süresiyle ilgili. Onun dışında, dijital platformlarda yayınlanmış yerli dizileri izledim. Şahsiyet (1 saat), Bozkır (55 dk), Masum (55dk), Sıfır Bir (45dk)

Şahsiyet dizisini izledim. 10 numara. Diğerlerini bilmiyorum.

Bozkır dizisi Anadolu'nun bilinmeyen bir şehrinde geçen, bir seri katil ve onu yakalamaya uğraşan cinayet büro elemanlarını anlatan bir hikaye. Toplam 10 bölümden oluşuyor, BluTV'de yayınlandı. Masum dizisi de keza Bozkır gibi tek sezonluk bir dizi ve yine BluTV'de yayınlandı. Dram, polisiye bir yapım. Sıfır Bir dizisi de Adana'nın Hürriyet mahallesinde uyuşturucuya savaş açan gençleri ve onların çeteleşmesini anlatan bir dizi. Onun da ilk iki sezonu Youtube'da daha sonraki 4 sezonu da BluTV'de yayınlandı.

Üst Alt