Dizi Başlığı - Sayfa 253 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
2. sezonundan 5. sezonuna kadar izlenesi var. Ben şu an 6'dayım ve 5-6. sezonları sırf diziyi bitirmek için dura kalka izliyorum.
bundan önce en son bitirdiğim komedi dizileri entourage ve silicon valley di. Fena sarmıştı da sonrasında ne arrested development da ne de b99 da o akıcılığı bulamadım. İşkence çekiyorum izlerken ama devam edelim bakalım 2.sezondan sonra düzeliyorsa

bundan önce en son bitirdiğim komedi dizileri entourage ve silicon valley di. Fena sarmıştı da sonrasında ne arrested development da ne de b99 da o akıcılığı bulamadım. İşkence çekiyorum izlerken ama devam edelim bakalım 2.sezondan sonra düzeliyorsa

2. sezonda karakterler oturunca biraz daha hızlı ilerliyor bölümler. Safi komedi istiyorsan Always Sunny, Office tarzı işleri beğeniyorsan Parks & Rec öneririm.

2. sezonda karakterler oturunca biraz daha hızlı ilerliyor bölümler. Safi komedi istiyorsan Always Sunny, Office tarzı işleri beğeniyorsan Parks & Rec öneririm.

İzledim üstat. onu da izlemesi zordu aslında ama
original.jpg

şu iki karakter sağ olsun epey güldürüp taşıyorlardı diziyi tek başlarına.

şu sahneyi hatırlar hatırlar gülerim

always sunny in philadelphia' a uzun süredir başlamayı düşünüyorum da sezon sayısı ürkütüyor cesaret bulursam başlayacağım bi ara.
(b99,mr robot 3 ve 4.sezon, after life 2.sezon bitirdikten sonra :asd: )

İzledim üstat. onu da izlemesi zordu aslında ama
original.jpg

şu iki karakter sağ olsun epey güldürüp taşıyorlardı diziyi tek başlarına.

şu sahneyi hatırlar hatırlar gülerim

always sunny in philadelphia' a uzun süredir başlamayı düşünüyorum da sezon sayısı ürkütüyor cesaret bulursam başlayacağım bi ara.
(b99,mr robot 3 ve 4.sezon, after life 2.sezon bitirdikten sonra :asd: )

İlk 7-8 sezonu izlesen yeter IASIP'in, sonra ilk tadı kalmıyor zaten.

Warriors 2. sezon baslamis. Bence guzel dizi. ABD'deki Cinliler ile ilgili guzel dizi. Dovus sahneleri cok ideal. Tabi 1. sezon icin, daha 2. sezona baslamadim

gomorrahi bitirdim

ilk sezonu en iyi diziler arasina girer ama 2.sezonda pietro reisin olumu uzerine dizi gerilemeye gitti. zaten bu immortal denen pep guardiolayi hic sevmiyodum uzattilar herifi seveni var diye sanirim. patrizia adli kezbana da cok zorladilar bence
dizideki favori karakterlerim pietro reis, 3.sezonda var miydi hatirlamiyorum da vardi herhalde diplomat veya gozluklu denen memet ali erbilin gençliğine benzeyen napolili bir de enzonun tayfasindan onu hic satmayan son bolumlerde karin doguracak denip tuzaga cekilen ama olmeyip devam eden cocuk
ilk sezon 9/10
devaminin geneline 7/10 veriyorum.

Üst Alt