Dizi Başlığı - Sayfa 285 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Arkadaslik ariyorsan Friends cok iyi dizi.
Izlemediysen How I met your mother
Two and a half man ( super dizi ama cinsellik ve dirty şakalar da var ama tek kelime ile super)
Mesela Fraiser de 2 erkek kardesin dizisi ama ikisi de elit takilan kültürlü kisiler fakat bence super komedi ( babalari ve evin hizmetcisi daha avam)
Hepsini biliyorum bunların. Eski diziler. Ama hiç birini izlemedim. Friends den başlayacağım.

Office : 2. Sezon 1. 15. 16. bolumleri yarisinda kapattim, 17. bolumde ciddi ciddi uyumusum.
Bugun direk 3. Sezondan basladim ve ilk kez 3 - 4 sahnede guldum fakat asla kahkahalik dizi degil.
Bu arada basroldeki adamin oyunculugunu sevmiyordum ama 3. bolumde diziye giren elemanin filmlerini hic komik bulmazdim ve bu dizide gorunce sasirmadim. Ismini unuttum da Jim'in yan masadaki is arkadasi işte. O da kabız gibi oynuyor.
Ayrik saclidan umutluyum. Bir de Angela ve Jan tam benim tarzim. Pam'in de dudaklarinin yan kismini sevmedim.
Kisisel gorusum asla kahkahalik dizi degil ama 3. sezondan sonra ilk 2 sesonki kabizlik yok gibi oldugundan izlemeye devam edecegim. Yaparsa ayrik sacli yapar

Üst Alt