Dizi Başlığı - Sayfa 286 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Muazzam dizi ama sonu ben de begenmedim. Malum kisinin hayatta kalmasi zaten dupeduz sacmaydi.
4. sezon bittikten sonra The Immortal filmi var rtaş, orada zaten göstermişti malum kişinin nasıl hayatta kaldığını. Yani 5. sezonu planlayıp mı o filmde öyle bir senaryo yazdılar bilmiyorum ama 5. sezon gelmese de malum kişinin hayatta olduğunu görmüştük daha önce.

4. sezon bittikten sonra The Immortal filmi var rtaş, orada zaten göstermişti malum kişinin nasıl hayatta kaldığını. Yani 5. sezonu planlayıp mı o filmde öyle bir senaryo yazdılar bilmiyorum ama 5. sezon gelmese de malum kişinin hayatta olduğunu görmüştük daha önce.

O sahneden bahsediyorum zaten rnktas - bir insan oksijensiz o kadar zaman suyun altinda kalamaz.

Reacher'a başladım, akıp gidiyor ama Tom Cruise'un oynadığı Reacher karakterini beklemeyin. Zaman öldürmelik bir şey arıyorsanız bakabilirsiniz;

Resident Alien 2. sezon basladi.
Raised by wolves 2. sezon basladi ama yavas gidiyor ve hatta bazen 1 dakika filan ileri sardim ama yine de goruntu olarak %80 filan yediriyor.

*katla (2021).....
izlanda menseli saglam bir yapim,.. slow burning tarzda ilerleyen bir anlayisi var,..
ozellikle dolby sinematografi olarak cok cok basarili buldum...
bilimkurgu&bolgesel folklor sentezi konu geneline ilginc bir gizem,mistizim katmis...

@Hayri Cund bir sans verilebilir...

iyi seyirler.

Reacher'a başladım, akıp gidiyor ama Tom Cruise'un oynadığı Reacher karakterini beklemeyin. Zaman öldürmelik bir şey arıyorsanız bakabilirsiniz;

Reacher iyi başladı ama gittikçe vasating oldu, karakterden birşey brkliyorsınuz ama harcanmış gibi.

SM-A525F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Reacher iyi başladı ama gittikçe vasating oldu, karakterden birşey brkliyorsınuz ama harcanmış gibi.

SM-A525F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
İlk 4 bölümden sonra zaten gerisi daha tahmin edilebilir oluyor ve yükseltmeyi denedikleri tempo bile pek bir anlam ifade etmiyor dediğiniz gibi. Ama ben yine de keyif aldım, çerezlik izledim bitti. Hiçbir beklentim olmadan bir bakayım diye başlamıştım, başladığım gibi de bitirdim 😄

Üst Alt