DK 18 Elemeler M:5 | Türkiye 2-0 Finlandiya | MS | 24 Mart | TV8 - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

DK 18 Elemeler M:5 | Türkiye 2-0 Finlandiya | MS | 24 Mart | TV8

Bizde 200 yılda bir gelen arda var ya renktaş o süper ötesi yetenekleriyle kurtarır maçı :(

Ne kadar genc varsa sahaya sürmek lazim. Biktim artik kicini kaldiramayan kosmayan burnu yükseklerde olan futbolculardan.

Volkan
Sener Ahmet Caglar Ismail
Topal Oguzhan
Emre Mor Emre Colak Cengiz
Enes Ünal

Sener ve Ismail'i mecburen yazdim, cünkü Ismail den baska sol bek yok sanirim kadroda ve Gökhan Gönül'ü milli maclarda hic begenmiyorum yillardir.

Ama Terim böyle cikacaktir muhtemelen:

Volkan
Gönül Toprak Topal Ismail
Selcuk Oguzhan
Olcay/E.Mor Arda Volkan Sen
Cenk​

Son düzenleme:
Yurt disinda secim pesinde kosuyorlar bir de su milli mac yayinlarina el atsinlar.

Yillardir televizyonda milli mac izleyemiyoruz Avrupa yayininda vermedikleri icin.

Ne kadar genc varsa sahaya sürmek lazim. Biktim artik kicini kaldiramayan kosmayan burnu yükseklerde olan futbolculardan.

Volkan
Topal Oguzhan
Enes Ünal

Sener ve Ismail'i mecburen yazdim, cünkü Ismail den baska sol bek yok sanirim kadroda ve Gökhan Gönül'ü milli maclarda hic begenmiyorum yillardir.

Volkan
Selcuk Oguzhan
Cenk​

Aynen öyle reis sıkıldım artık matmazel top oynayanlardan ...

Artık bizimde bir şeyler değiştirmemiz lazım sürelim sahaya Enes Emre Mor Çolak Cengiz filan bunları izleyelim artık ...

Emre takımında oynamadığı için durumunu bilmiyorum tabi. Sağlamsa bence de böyle olmalı.

Arda ortada oynamamalı.

Ben Olcay'ı her zaman beğendiğimden ve formda olduğundan oynamasında sakınca görmüyorum. Ama Volkan Şen filan oynamasın derim.

Yani şöyle düşünüyorum renktaş Emre Mor her türlü kilit açar bir şekilde

ondan başka öyle rakibi eksiltebilen oyuncumuz yok nerdeyse

BvB'de öyle yatıp hantallaşmasına izin vermezler bu yaşta Emre'nin

Bu ve kosova deplasmanindan alinacak 6 puan ve hirvatlarin bu iki hafta ukrayna ve izlandayi yenmesi muthis karli hale getirir bizi

bazen beraberlik istendigini goruyorum ama 1 puan az almalari esas rakiplerimiz olan 2 takimin , inanin ki hirvatlarin 4 puan az almasindan yegdir

cunku evet beraberlikte kazanc 4 puan gibi gorunuyor ama gercek rakiplerin de 1 er puan kazanmis oluyor

Volkan
Topal Oguzhan
Enes Ünal

Volkan
Selcuk Oguzhan
Cenk​

Arda'siz ilk 11 mi

Vay be lukse bak, Arda gibi kac tane yildizimiz varki Arda'yi kadroya yazmiyorsun

Yazarim yazmam bu beni baglar. Ben olsam milli takima almam bir daha da Euro öncesi ve esnasinda yedikleri haltlar sonrasinda.
Hem o rezillikler var hemde bi halt oynadığı yok

Yana pas vermesi çok kısa sürecekken, 10 saniyeden fazla topu ayağında mal mal tuttuktan sonra veriyor

Oyunu aşırı yavaşlatıyor Arda

Ben Hakan Çalhanoğlu ve Arda'nın milli takımda oynaması istemiyorum ikisi de oyunu bozuyor bence.

Yunus Mallı oynamalı bir de Çağlar Söyüncü monte edilmeli

Elinde Çağlar varken Mehmet Topal'ı stoper oynatıyor ne desem bilemedim

İspanya maçında Topal'ın stoper olmadığı için yedirdiği komik golü unuttu mu bu terim

Sürekli oyuncuların mevkilerini devşirip bir halt ettiğini sanıyor

Üst Alt