DK 18 Elemeler M:5 | Türkiye 2-0 Finlandiya | MS | 24 Mart | TV8 - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

DK 18 Elemeler M:5 | Türkiye 2-0 Finlandiya | MS | 24 Mart | TV8

Hem o rezillikler var hemde bi halt oynadığı yok

Yana pas vermesi çok kısa sürecekken, 10 saniyeden fazla topu ayağında mal mal tuttuktan sonra veriyor

Oyunu aşırı yavaşlatıyor Arda

Ben Hakan Çalhanoğlu ve Arda'nın milli takımda oynaması istemiyorum ikisi de oyunu bozuyor bence.

Yunus Mallı oynamalı bir de Çağlar Söyüncü monte edilmeli

Elinde Çağlar varken Mehmet Topal'ı stoper oynatıyor ne desem bilemedim

İspanya maçında Topal'ın stoper olmadığı için yedirdiği komik golü unuttu mu bu terim

Sürekli oyuncuların mevkilerini devşirip bir halt ettiğini sanıyor

Topal (en son) Hırvatistan maçında stoperde gayet iyi oynamıştı

Çağlar bu maçta stoperde oynatılabilir lakin

Son düzenleme:
Ayrıca İzlanda'nın bize attığı 2.golde Mehmet Topal nasıl uyuyor ona da bakmak lazım

Mehmet Topal-Ömer Toprak ikilisi pimi çekilmiş bomba gibi ama hala oynatıyor aşırı takıntılı

Türkiye'nin ilk 11'i: Volkan Babacan, Gökhan Gönül, Ömer Toprak, Mehmet Topal, İsmail, Selçuk, Volkan Şen, Yunus, Olcay, Arda, Cenk

Türkiye XI: Volkan, Gökhan, Ömer, Mehmet Topal, İsmail, Selçuk İnan, Volkan Şen, Yunus Mallı, Olcay Şahan, Arda Turan, Cenk Tosun.

Volkan :red:
:red: :red: :red: :red: :red: :red: :red:

C7sgx8jW0AI1FLH.jpg

A Milli Takımımızın ilk 11'i: Volkan, İsmail, Ömer, Topal, Gökhan, Selçuk, Arda, Olcay, Yunus, Volkan, Cenk

Son düzenleme:
Finlandiya XI: Hradecky, Arkivuo, Arajuuri, Moisander, Uronen, Ring, Mattila, Lod, Hetemaj, Pohjanpalo, Pukki.

Hem o rezillikler var hemde bi halt oynadığı yok

Yana pas vermesi çok kısa sürecekken, 10 saniyeden fazla topu ayağında mal mal tuttuktan sonra veriyor

Oyunu aşırı yavaşlatıyor Arda

Ben Hakan Çalhanoğlu ve Arda'nın milli takımda oynaması istemiyorum ikisi de oyunu bozuyor bence.

Yunus Mallı oynamalı bir de Çağlar Söyüncü monte edilmeli

Elinde Çağlar varken Mehmet Topal'ı stoper oynatıyor ne desem bilemedim

İspanya maçında Topal'ın stoper olmadığı için yedirdiği komik golü unuttu mu bu terim

Sürekli oyuncuların mevkilerini devşirip bir halt ettiğini sanıyor

Topal olayini ben de anlamiyorum. Genc oynat iste hata yapsa ne olacak yani hepsi yapiyor.

Topal orta sahada lazim kesici olarak, digerleri ikili mücadelelerde cok zayif kaliyor hele hele Selcuk ve Oguzhan.

O değilde ülke yıllardır Yunus'u santrafor sanıyor. Kaç senedir dikkat ediyorum adamı sürekli santrafora yazıyorlar.

Adam santrafora yakın oynuyor da bildiğin forvet arkası işte. Nasıl öğrenemiyorlar ilginç.

Ne kadar genc varsa sahaya sürmek lazim. Biktim artik kicini kaldiramayan kosmayan burnu yükseklerde olan futbolculardan.

Volkan
Sener Ahmet Caglar Ismail
Topal Oguzhan
Emre Mor Emre Colak Cengiz
Enes Ünal

Sener ve Ismail'i mecburen yazdim, cünkü Ismail den baska sol bek yok sanirim kadroda ve Gökhan Gönül'ü milli maclarda hic begenmiyorum yillardir.

Ama Terim böyle cikacaktir muhtemelen:

Volkan
Gönül Toprak Topal Ismail
Selcuk Oguzhan
Olcay/E.Mor Arda Volkan Sen
Cenk

Oguzhan haric ilk 11'i bilmisim :D Bu Terim yine neyin pesinde acaba.

Türkiye'nin ilk 11'i: Volkan Babacan, Gökhan Gönül, Ömer Toprak, Mehmet Topal, İsmail, Selçuk, Volkan Şen, Yunus, Olcay, Arda, Cenk

Üst Alt