DK 18 Elemeler M:8 | Türkiye 1-0 Hırvatistan | MS | 5 Eylül | TV8 - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

DK 18 Elemeler M:8 | Türkiye 1-0 Hırvatistan | MS | 5 Eylül | TV8

Bu elemede sonuncudan alınan puanların silinmesi diye bir şey yok benim bildiğim.tum grupların takım sayısı eşit çünkü

Bu elemede sonuncudan alınan puanların silinmesi diye bir şey yok benim bildiğim.tum grupların takım sayısı eşit çünkü

kural kosova ve cebelitarik gruplara kabul edilmeden ciktigi icin bu elemelerde de o durum var

[FONT=&quot]Qualifying group stage
• The 54 entrants (all UEFA national associations except automatically qualified hosts Russia) play in nine groups of six.[/FONT]

[FONT=&quot]• The nine group winners advance directly to the final tournament.[/FONT]
[FONT=&quot]• The eight runners-up with the best record against the teams first, third, fourth and fifth in their groups proceed to play-offs to decide the remaining four European berths.

[/FONT]

bu maçtan ümidi olanın futbolla uzaktan yakından ilgisi yoktur. biz bitti demeden bitmez geyiğini de geçti bu artık.

Kazanacağımızı düşünen varsa hakkaten uçuyor demektir.
Bu Östersunds'a orda 2-0 yenildikten sonraki bizim durumu andırıyor. Herkesce ben dahil en azından 3 farklı kazanacağımızı düşünüyordu lakin kadro aynı, hoca aynı, oyun şablonu aynı.Sonuç hezeyan oldu.

Ha nolur hırvatlar bizi yenemez de en fazla berabere kalırız ki o daaa en iyi ihtimalle.
Ben yine de hırvatların(eksiği olmadığını varsayıyorum) bizi rencide edeceğini düşünüyorum hem oyun hem skor bağlamında.

Özet geçiyorum ;

3i7r5qh7.png

Hırvatlara başarılar diliyorum.
Hiç milli duygu kasmaya gerek yok
Bu iğrenç çetelerin olduğu takım benim milli takımım değildir.

TapaTalK

Gecen elemeler gibi bir ihtimalimiz var ancak. 3 maci da kazanirlarsa yuksek ihtimalle , 7 puanla ise kucuk bir ihtimalle ilk 2 ye gireriz cunku rakipler de birbirleri ile oynuyor

Gecen elemelerde puan cok azdi ama icerideki maclari iyi degerlendirdik , orada 3 unculuk yetti. Burada ise 2 incilik bile yetmeyebilir

Izlandanin yenilmesi , digerlerinin aralarindaki maclar hala yenilmeyen pehlivan gurese doymaz hikayesini dayatiyor bize

Yav Sinan şimdi darılmada sabahtan beri hesap yapıyorsun. Ortada Futbol oynayan bir takım yok be kardeşim, şurda üç gün sonra bizden misli ile üstün Hırvatistan ile oynayacağız. Maç içerde olsa bile şimdiden formaliteden öteye bir maç olmayacak bizim için.

MHA-L29 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Hırvatlar maçın bugün oynayacak ve büyük ihtimal maçın hemen ardından Türkiye'ye gelecek. Onlar için hayli yorucu bir gün olacak. Bizim için büyük şans.

Tahminim; Arda,Burak,Caner hatta Selçuk 11 başlayacak gözüküyor.

Maçı eğer kaybedecek isek daha ilk yarıdan 3 olsun da protestolar başlasın isterim. 1-0 kaybetmek yaramaz.

Hırvatlar maçın bugün oynayacak ve büyük ihtimal maçın hemen ardından Türkiye'ye gelecek. Onlar için hayli yorucu bir gün olacak. Bizim için büyük şans.

Tahminim; Arda,Burak,Caner hatta Selçuk 11 başlayacak gözüküyor.

Maçı eğer kaybedecek isek daha ilk yarıdan 3 olsun da protestolar başlasın isterim. 1-0 kaybetmek yaramaz.

Daha onemlisi izlanda-ukrayna maci oynanacak bizden once , normalde ayni saatte idi ..

o macin sonucu ne olursa olsun maclari kazanmamiz lazim ama teorik olarak hangi puanin illa sart olacagi ,hangisinin ihtimalini nereye tasidigi bilinir olacak , gecen elemelerde de bu detaylar onemli olmustu

ben de isterim haldir haldir yenelim ezelim ama hem futbolda hem basketbolda kalibresi dusuk takimlar icin bu detaylar onemlidir .. ucundan tutunabilmek icin

ukrayna her gol attığında sevindim hatta birinin ofsayt birinin aut olması daha güzel oldu . hırvatlar bu leş kadronun üzerinden silindir gibi geçer. hiç iki yüzlülüğe gerek yok en az 5 farkla yenilelim istiyorum . bu primci çeteci torpilli kadro beni ve ülkemi temsil etmiyor. o armanın sökülüp öylece maça çıkmaları gerekiyor.
dün akşam takım can çekişirken beyefendiler ellerinde telefon hiç umursamıyorlardı bile.

Daha onemlisi izlanda-ukrayna maci oynanacak bizden once , normalde ayni saatte idi ..

o macin sonucu ne olursa olsun maclari kazanmamiz lazim ama teorik olarak hangi puanin illa sart olacagi ,hangisinin ihtimalini nereye tasidigi bilinir olacak , gecen elemelerde de bu detaylar onemli olmustu

ben de isterim haldir haldir yenelim ezelim ama hem futbolda hem basketbolda kalibresi dusuk takimlar icin bu detaylar onemlidir .. ucundan tutunabilmek icin

Kalitemizin düşük olduğunu katılmıyorum. Bana göre İzlanda'dan da Ukrayna'dan da kadroya tek tek bakıldığında çok daha iyiyiz. Dün Finlandiya-İzlanda maçını izledim. Everton'a transfer olan Sigrudsson dışında tüm oyuncular tamamen fizik ve mücadele ile oynuyor. Zaten oynadıkları takımlardan anlaşılıyor.

Aradaki fark şu; Onlar sadece forma için oynarken, biz de herkes gruplaşmış ve takım içinde iktidar olma çabasında.

___________Volkan.D____________
Şener___M.Topal___Skrtel___İsmail
_________Ozan___Souza___________
____Alper____Ekici____Hasan Ali_____
___________Ahmethan_____________
bu 11 çıkar

unutulmasin ki gecen elemelerde hollanda hollanda olsaydi (senelerdir surunuyorlar) 3 unculugu bile hayalimizde gorurduk .... imkansizdi

sen cekya ve izlandaya gecileceksin , hollandadan 4 puan alacaksin , iceride 3-0 filan yeneceksin ...

Üst Alt