DK 18 Elemeler M:8 | Türkiye 1-0 Hırvatistan | MS | 5 Eylül | TV8 - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

DK 18 Elemeler M:8 | Türkiye 1-0 Hırvatistan | MS | 5 Eylül | TV8

Ilk macin skoru göz boyamasin. Orada attigimiz gol yanlis hatirlamiyorsam Hakan'in baraja carpip yön degistirip kaleye giren frikik vurusuydu.

Euro 2016 da oldugu gibi Hirvatlar cok üstün oynamisti ama girdikleri pozisyonlari hunharca harcadiklari icin 1:1 bitti mac. Hatta 3 kere direge vurdular topu ilk yarida.

hirvatlardaki sorun , ki portekize elendikleri macta da cok goze batmisti , eskisi gibi muthis hucum varyasyonlari kalmamis , eskiden prso, olic , klasnic gibi adamlari vardi , daha eski jenerasyon zaten boban , suker filandi

su an hirvatlar da ayni turkiye , yunanistan, hollanda gibi krizde

Hücum varyasyonlarının sayısı eskiye nazaran daha az olabilir. Ama en azından belli bir sistem dahilinde takım gibi oynuyorlar.

Bizim gibi halısaha kafasında değil. Asıl meselede bu zaten.

Bazı tartışmaları bırakıp, günümüz futboluna uygun bir sistem oturtamadığımız için, kadro, oyuncular, teknik direktörler değiştirip duruyoruz.

Kişisel hırslar yüzünden birşeyler denedikçe sayısız turnuva kaçırıyoruz. Hırvatları neden yenemeyiz? İşte tüm bunlar yüzünden.

hirvat maci baya stresli olacak , grubun kilit maci , cunku puanlar 16 ya 11 .. cok gibi gorunen bu fark bir anda 2 ye inebilir .. ayni anda izlanda ukrayna oynayacagini dusunursek hala grup acik

hirvatlari yenemez isek hirvatlar zaten artik yakalanamaz hale gelirler bizim icin , diger mac da berabere bitmedigi takdirde ikincilik de hayal olur , kazanan ikinciligi alir o asamadan sonra ..

izlanda - ukrayna maci da oyle bir mac ki hic yorum yapamiyorum ..

hırvatistanla yapılan cogu macı izledim hicbirinde de bize top dahi göstermediler öyle bir oyunları var ve yine öyle olacaktır

skorların kısır olması aldatmasın temizinden 6-7 yiyecegimiz maclardı bu maclar

Bu grubu bu hale turkiyenin ezik oyunu kadar hakemler de getirdi ama bu gercegi de gormek lazim

ozellikle iki ukrayna macinda yapilanlar akil isi degil .. resmen zorla ukraynayi ilk 2 ye sokmak istiyorlar , izlanda katledildi finlandiya macinda , finliler net 10 kisi kalmaliydi ,tartismasiz bir kirmiziydi , bizim de isimize geldi ama objektif bakinca buyuk katliamdi , ukrayna ya da yaradi

e simdi bizim konyadaki macta emre mor un verilmeyen iki penaltisi var , ikinci macta ilk gol ofsayt , ikinci gol aut .. penalti ile kirmizi karta cok katilmiyorum .. ama 2 golun 2 si de nizami degil

bu kadar da olmaz yani boyle yakin takimlar arasinda

Adamlarda Modric, Mandzukic, Rakitic, Kovacic, Perisic gibi üst düzey adamlar var gelmis burada bitik Hollanda, ne idügü belirsiz Yunanistan ve bizim gibi futbol fakiri bir ülke ile kiyasliyor Hirvatistani. Yok krizden geciyorlarmis.

Ilk grup macinda fark yemekten kurtulduk bala g.te frikik baraja capti 1:1 bitti mac. Adamlar 3 defa direge vurdu topu ilk yari 3 yemedik Allahtan, Babacan 2.yari 2 kere müthis top cikardi vs.

Euro da keza ayni adamlar resmen ezdi bizi 5 atacaklari mac 1:0 bitti, üstünlüklerini skora yansitamadilar sadece.

2014 elemesi miydi 2012 elemesi miydi playoff turunaa kalmistik bunlar da gelip Istanbul da 3 tane cakmisti bize, o macin benzerini bekliyorum bu mac erken gol yeriz bence.

Adamlarda Modric, Mandzukic, Rakitic, Kovacic, Perisic gibi üst düzey adamlar var gelmis burada bitik Hollanda, ne idügü belirsiz Yunanistan ve bizim gibi futbol fakiri bir ülke ile kiyasliyor Hirvatistani. Yok krizden geciyorlarmis.

Ilk grup macinda fark yemekten kurtulduk bala g.te frikik baraja capti 1:1 bitti mac. Adamlar 3 defa direge vurdu topu ilk yari 3 yemedik Allahtan, Babacan 2.yari 2 kere müthis top cikardi vs.

Euro da keza ayni adamlar resmen ezdi bizi 5 atacaklari mac 1:0 bitti, üstünlüklerini skora yansitamadilar sadece.

2014 elemesi miydi 2012 elemesi miydi playoff turunaa kalmistik bunlar da gelip Istanbul da 3 tane cakmisti bize, o macin benzerini bekliyorum bu mac erken gol yeriz bence.

Modric'e karşı Ozan kozu gelir mi? Ne diyorsun hocam?

Bu grubu bu hale turkiyenin ezik oyunu kadar hakemler de getirdi ama bu gercegi de gormek lazim

ozellikle iki ukrayna macinda yapilanlar akil isi degil .. resmen zorla ukraynayi ilk 2 ye sokmak istiyorlar , izlanda katledildi finlandiya macinda , finliler net 10 kisi kalmaliydi ,tartismasiz bir kirmiziydi , bizim de isimize geldi ama objektif bakinca buyuk katliamdi , ukrayna ya da yaradi

e simdi bizim konyadaki macta emre mor un verilmeyen iki penaltisi var , ikinci macta ilk gol ofsayt , ikinci gol aut .. penalti ile kirmizi karta cok katilmiyorum .. ama 2 golun 2 si de nizami degil

bu kadar da olmaz yani boyle yakin takimlar arasinda
Izlanda'nin Ukrayna'yi yenmesini bekleyip...hem Hirvatlari hemde Izlandalilari yenmek zorunda olacaz.

bence isimiz zor degil artik imkansiz.

Hirvatlar bizden en kötu 1 puan alir.

bize karsı hicbir macta bırak pozisyona girmeyi top dahi göstermeyen hırvatlara karsı nasıl yeneriz kafasına girmis bazı arkadaslar

en son hangi yüzyılda bir mac izlediniz merak ettim

Üst Alt