DK 18 Elemeler M:8 | Türkiye 1-0 Hırvatistan | MS | 5 Eylül | TV8 - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

DK 18 Elemeler M:8 | Türkiye 1-0 Hırvatistan | MS | 5 Eylül | TV8

İçimizden geçerler
1320991715da5a95559ff7d07fd15b9d.jpg

İlk maçın böyle geçeceğini az çok tahmin ediyordum, tesadüfen izleyemedim de maçı. Gece skora bakınca da şaşırmadım, yorumlara bakınca da. Ama burda unuttuğumuz bir değişken var o da Lucescu.
Adam gerçekten Ozan'ı, Şener'i, İsmail'i, Cengiz'i bu maçta öğrenmiş bile olabilir. Türkiye'de her teknik direktör istifasından sonra ismi geçiyor diye gece gündüz bizim ligi izlediğini sanmıyorum. Seçildikten sonra sadece 3 antrenmandan sonra maça çıkacak hocanın bizim ligi biliyor olması önşartı olmalıydı, ona şüphe yok. Ama Yıldırım Demirören hökümetiyle ilgili eleştiri yapmak artık zûl geliyor.
Bu maça çıkacağı 11'le bir anda izleyende "one minute" hissi yaratmazsa zaten 3. maçına çıkması çok kolay olmaz. Kaybedersek, yapılanma falan ayaklarına Luce yollanır.

Benim tahminim Hırvatistan maçına defansı aşırı kalabalık kontratak takımıyla çıkarız. Galibiyet ihtimali de var. Ama ilk 10 dakikada belli olur senaryo.

bunak lucescuya akıl versinlerde patlayıcı gücü yüksek kimler varsa onları oynatsın bu hırdavatlar bize top mop göstermez. dikine ve hızlı oynaması lazım A(rda) milli takımının. lucescu gibi bir hocadan böyle bir oyun ve anlayış beklemek çok zor neyse beni ilgilendirmiyor ben desteklemiyorum bu kan emicilerden oluşan yapıyı zaten.

Izlanda'nin Ukrayna'yi yenmesini bekleyip...hem Hirvatlari hemde Izlandalilari yenmek zorunda olacaz.

bence isimiz zor degil artik imkansiz.

Hirvatlar bizden en kötu 1 puan alir.

izlandanin ukraynayi yenememesi durumunda da hirvatlari yenersek sansimiz buyuk cunku ukrayna hirvatistan maci da var

kilit su , hirvatlari yenersek halen grup liderligi bile olabilir

bence de olmayacak bu ama ihtimalleri konusuyoruz diye yazdim

bize karsı hicbir macta bırak pozisyona girmeyi top dahi göstermeyen hırvatlara karsı nasıl yeneriz kafasına girmis bazı arkadaslar

en son hangi yüzyılda bir mac izlediniz merak ettim

sayin abim

bir konuda hakli olmak o doneyi asiri abartmayi da gerektirmemeli

hirvatlarin bize ustun ciktigi maclari tek tek yazdim zaten , senle genel itibariyle ayni fikirdeyim fakat

96 da anca 90 inci dk da alpayin hiyarligiyla 1-0 kazanabildiklerini

bu elemelerde kendi sahalarinda bizi yenemedikleri icin hala dunya kupasina gitmeyi garantileyemediklerini

kendi sahalarinda bir baska macta 0-0 berabere kaldigimizi

euro da gecen sene cok ustun oyuna ragmen ozanin sac duzeltmesi sonucu uzaktan serseri bir sutla 1-0 kazanabildiklerini

ve en nihayetinde toplamda iki ulkenin en onemli macinda avrupa sampiyonasinda 2008 de yari finale bize elenerek cikamadiklarini da

unutmayalim .. o kadar da degil yani

Üst Alt