Doğu K. Ç.Final | Boston Celtics 4-0 New York Knicks - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Doğu K. Ç.Final | Boston Celtics 4-0 New York Knicks

Cevap: Doğu K. Ç.Final | Boston Celtics 1-0 New York Knicks

Billups yok, Amar'e sırt ağrıları arttı ve şimdilik kenarda, Douglas erken faul problemine girdi ve Carmelo tek başına oynamaya çalışıyor New York'da. Buna rağmen ilk yarıyı 45-44 önde bitirdiler. NYK 32-21 Boston gibi ilginç bir rebound istatistiği de var ortada.

Titre ve kendine gel Boston!

Billups yok, Amar'e sırt ağrıları arttı ve şimdilik kenarda, Douglas erken faul problemine girdi ve Carmelo tek başına oynamaya çalışıyor New York'da. Buna rağmen ilk yarıyı 45-44 önde bitirdiler. NYK 32-21 Boston gibi ilginç bir rebound istatistiği de var ortada.

Titre ve kendine gel Boston!

Ilk maci aldik.Ama hala Boston kendine gelemedi gercekten. Cok vasat oynuyoruz. Böyle bir Knickse rahat rahat fark atmaliydik. Allen ve Pierce daha cok sayi üretmeli.Sadece defans yaparakta olmuyor iste.

Tek tesellim diger büyük takimlarinda iyi baslamamasi playofflara.Chicagoda pek iyi oynamadi cünkü.

Miamiyi büyük diye saymiyorum,onlarin sampiyon olmasina ihtimal vermiyorum.

Baya kötu bugun ama bel agrilari varmis. Amare dönmezse Celtics maçi 10+ alir

Suan zaten baya sinirlendim kendime. Baya fazla nasil bir kupon yapsam diye düsündüm 5 euroya.

Atlanta +8,5, Boston, Portland +6 5 euroya 21,25 Euro ya karar verdim.

Ama bunun icin malesef bundan vazgectim.

Ilk Yari/Mac sonucu. Knicks / Celtics , Atlanta 5 euroya 130 Euro cikiyordu.

Paaaauuuuuuuuuuuuuul Pieeeeeeeerce for threeee. Timeeeouuuuut New Yooork.

Yazık günah adamlara Billups ve Melo en ihtiyacı oldukları zaman faydalanmıyorlar.

Hakem eyyam yapma lan,Davis resmen hücum yaptı bir pozisyonda, gitti üstüne Jeffires'e çaktı.Ne hücum var ne teknik.

Spike Lee nasıl seviniyor öyle ya 5 yaşında çocuk gibi.

Anthony 39 Sayi,17 Reb,5 Assist ve macin bitmesine daha 5:52 var.

Üst Alt