Doğu K. Ç.Final | Orlando Magic 2-4 Atlanta Hawks - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Doğu K. Ç.Final | Orlando Magic 2-4 Atlanta Hawks

Cevap: Doğu K. Ç.Final | Orlando Magic (0)93-103(1) Atlanta Hawks | 17 Nisan | 02.00

Orlando dan bir cacık olmaz.Howard da kurtarsın kendisini şu leş takımdan.

Cevap: Doğu K. Ç.Final | Orlando Magic (0)93-103(1) Atlanta Hawks | 17 Nisan | 02.00

Joe Johnson değilde swingman olarak harbi bir yıldızları olsa doğunun en baba takımı Atlanta olurdu.Yan parçaları çok iyi adamların.Ama Joe Johnson sıkıntı.

Ilk yariyi izledim Howard ilk yarida 31 sayi atti, tek basina oynadi adam ama kaybetmisler.

Savunmada sıkıntı var Orlando'da. Ligin en az sayı yiyen takımlarından birinin bu kadar kolay sayı yemesi düşündürücü. Ben seriyi yine de Orlando'nun geçeceğini düşünüyorum.

Howard'a biraz ayak uydurabilseler Orlando çok rahat alırdı maçı. İlk periyottan belli oldu ki hiçbiri gününde değildi. Diğer maçlarda böyle olacağını sanmıyorum.

Howard'ın da insan üstü performansına söyleyecek laf yok. :tiphat:

Cevap: Doğu K. Ç.Final | Orlando Magic 0-1 Atlanta Hawks | 19 Nisan | 02.30

D.Howard 46 sayı atmış daha ne yapsın yahu. Gelsin Celtics'e kurtulsun Orlando'dan :D

Orlando pota altının rotasyon kıtlığı ve bu oyun kurucularınla turu geçmesi zor.

Dün Howard ve 2. yarı Nelson dışında, tüm oyuncular çok kötüydü. Atlanta ise çok zor sayılar attı. Neredeyse yarısında çoğu el üstünden.. :)

Ayrıca Orlando hücumda takım halinde pek organize olamadığı gibi, defansif olarak da pek bir etkinlik gösteremedi. Birde ligin en iyi 3. savunma yapan takımı..

Hido ve J. Richardson bu şekilde devam ederlerse, Orlando bu seriden çıkamaz..

Ilk yarida Howard her aldigi topu iyi kullandi.Zayif yonu olan serbest atislari da 11 de 9 atti sanirim ilk yarida. Sapka cikartilir.:tiphat: Ama diger oyuncular cok kotuydu. sonuctan da belli zaten bir oyuncun 46 sayi atsin ve yenil.

Hidayet :Z3:

Takimin en iyi oyuncularindanmis :asd: 6 sayi 2/8 5 ribaunt

DHO 46 sayi 19 ribaunt :016:

JJ olmasa koca bir hiçler, ne alaka?

İşte sorun orada. Aldığı para süperstar parası. İstikrar koca bir sıfır adamda. Büyük maçların çoğunda leş ötesi oynuyor. Özellikle rakip takımlar iyi savunma yapmaya başladığı an oyundan kopuyor ve sıfıra yakın katkı veriyor o maçta. Ayrıca her geçen sene sebepsiz yere düşüyor performansı ki daha 30 yaşında bu adam.

Hani Durant'a choker falan deniyor ya bu adam belki de tüm NBA'deki en choker adamdır.

İşte sorun orada. Aldığı para süperstar parası. İstikrar koca bir sıfır adamda. Büyük maçların çoğunda leş ötesi oynuyor. Özellikle rakip takımlar iyi savunma yapmaya başladığı an oyundan kopuyor ve sıfıra yakın katkı veriyor o maçta. Ayrıca her geçen sene sebepsiz yere düşüyor performansı ki daha 30 yaşında bu adam.

Hani Durant'a choker falan deniyor ya bu adam belki de tüm NBA'deki en choker adamdır.

Bence bu sorun Atlanta takımından kaynaklanıyor. Takımın en istikrarlı adamı Horford ise ve bu adam bir uzunsa sorun var demektir. Sayı yükünü çekebilecek adam JJ ve çekmesi gereken JJ, savunma yükünü çekmesi gereken Josh S. ama bunların ikisi takımda bir halt yapamıyor. Kaldı ki takımın geri kalanı da bir halt yapamıyor.

JJ bana göre Atlanta'dan ayrılırsa Atlanta dibe çöker, tutunacak tek dalları. En azından denk rakiplere karşı.

Ben 120 milyon dolarlık bir adam olduğunu düşünmüyorum.Bana göre yardımcı rollerde olması daha iyi olan bir adamdır JJ.Kaldı ki iyi oyuncudur ama bir süperyıldız olduğu söylenemez.Ama kimse de Hawks için diyemez bu adama neden bu kadar para verildi diye.Ne Melo,ne Lebron gibi adamlar Atlanta gibi küçük pazarları tercih etmez.Süperstar rolünün verildiği adamın süperstar olmaması bence sorun.Yoksa sürükleyici bir yıldızın olduğu kadroda Marvin Williams,Josh Smith,Al Horford, Jamal Crawford gibi adamların olduğu iskelet çok iyi iş yapardı.Mesela Melo'nun bu takımda olduğunu düşünürsek şu anki New York'dan daha uyumlu olurlardı.

Üst Alt