Doğu K. Ç.Final | Orlando Magic 2-4 Atlanta Hawks - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Doğu K. Ç.Final | Orlando Magic 2-4 Atlanta Hawks

Cevap: Doğu K. Ç.Final | Orlando Magic 0-1 Atlanta Hawks | 19 Nisan | 02.30

Dün Howard ve 2. yarı Nelson dışında, tüm oyuncular çok kötüydü. Atlanta ise çok zor sayılar attı. Neredeyse yarısında çoğu el üstünden.. :)

Ayrıca Orlando hücumda takım halinde pek organize olamadığı gibi, defansif olarak da pek bir etkinlik gösteremedi. Birde ligin en iyi 3. savunma yapan takımı..

Hido ve J. Richardson bu şekilde devam ederlerse, Orlando bu seriden çıkamaz..

Atlanta şutör bir takım zati,bu seriyi ancak böyle kazanabilecekler.Horford reyizdir ama c C c Dwight Howard c C c

Güzel gol oldu.Zaza Pachulia attı.

JJ büyük oyuncu değil. En basitinden geçen seneki Bucks serisini hatırlayın. Atlanta son maçta zar zor eledi o rezil Bucks'ı. O seride de JJ diye bir oyuncu hatırlamıyorum ben. İyi oyuncu olabilir ama takımın güveneceği, üzerine kuracağı bir adam kesinlikle değil. Bizim George Hill'i koy Atlanta'ya o takım daha iyi olmazsa ben bir şey bilmiyorum.

Eğer takımın açık ara en fazla kazananıysan ve takımının süperyıldızı olarak lanse ediliyorsan bu kadar elini taşın altına koymaktan çekinmemelisin. Atlanta'nın kadrosu normalde çok iyi. Harford, Josh Smith, Jamal Crawford çok iyi oyuncular. Bu oyuncuların lideri JJ değil.

Cevap: Doğu K. Ç.Final | Orlando Magic 0-1 Atlanta Hawks

Bu seri için söylediklerimi geri alıyorum.

Howard insanlık dışı performans göstermezse Atlanta süpürecek Orlando'yu.

hidayet seneye artık eurolig takımlarına gider nba seviyesinde oynayamıyor artık. penetre yeteneği tamamen bitti şut performansı da çok kötü

Orlando böyle devam ederse,bu maci alsa bile kesinlikle elenir.

Bu kadar rezil bir NBA macı olamaz. Sadece sayı kaçırmaya oynuyorlar. İkiside umarım hemen elenir.

Orlando neden bu kadar kötü oynuyor anlamış değilim. 2 maçtır şut isabetleri yerlerde. Howard da olmasa gidecek tur. Kalan maçlarda umarım sürmez bu durum.

Üst Alt