Doğu K. Y.Final | Boston Celtics 1-4 Miami Heat - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Doğu K. Y.Final | Boston Celtics 1-4 Miami Heat

Cevap: Doğu K. Y.Final | Boston Celtics 0-0 Miami Heat

nba sitesinde daha başlamamış görünüyor. acaba kaçta başlayacak ?

3.30 türkiye saatiyle kaç ediyor ?

Başlar şimdi Memphis-OKC maçı bitmeden başlamaz bu maç o yüzden daha vakit var gibi. 2-3 dakikaya başlar ama.

Bibby savunma yapıyor Rondo'ya benim dediğim olayın olmasına gerek yok galiba.

Rondo 2 faul aldi bile,insallah ilerleyen dakkalarda zorluk yasamaz.

Lebronu gaza getirmemeye calisiyorlar. Lebronda bu oyunlara kolay kapilan bir oyuncu.

Cevap: Doğu K. Y.Final | Boston Celtics - Miami Heat

Bir Kobe ile başa çıkamayan Boston, Wade,LeBron,Bosh ile nasıl başa çıkacak? Yürüyedur Miami.

Basketboldan da anlamıyorsun maalesef.Bir Kobe ile başa çıkamayan Boston dört maçın üçünde Miami'yi pert etti.Son maçı zaten playofflar yüzünden kasmadıkları için kaybettiler.Miami Rondo,Allen,KG ve Pierce ile nasıl başa çıkacak derim ben de o zaman.Bireysel olarak müthiş yıldızlara sahip olmanın yanında taş gibi bir takımdır Boston.

Cevap: Doğu K. Y.Final | Boston Celtics - Miami Heat

Basketboldan da anlamıyorsun maalesef.Bir Kobe ile başa çıkamayan Boston dört maçın üçünde Miami'yi pert etti.Son maçı zaten playofflar yüzünden kasmadıkları için kaybettiler.Miami Rondo,Allen,KG ve Pierce ile nasıl başa çıkacak derim ben de o zaman.Bireysel olarak müthiş yıldızlara sahip olmanın yanında taş gibi bir takımdır Boston.

Malsın.

Ray Allen buz gibi adam. Cok sogukkanli,kacirmiyor hic.

Pierce ofansif anlamda henüz ölü gibi.

Üst Alt