Doğu K. Y. Final | Chicago Bulls 4-2 Atlanta Hawks - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Doğu K. Y. Final | Chicago Bulls 4-2 Atlanta Hawks

Cevap: Doğu K. Y. Final | Chicago Bulls 2-2 Atlanta Hawks

Size bu son msjım.Dallas lakers serisinin başında fanatik lakerslı arkadaşlarıma girdiğim iddaları kazandığım için ilk önce nba ve basketbol bilgimin ileri sevilerde olduğunu onlar çok iyi anladı.Bana 5 nargile borçlandılar.Şimdi kaçım kaçım kaçıyorlar.4 2 dallas alır demiştim.4 0 bitti.Lakersın bu kadarda aciz kalıcağını düşünmemiştim nese.İyiki Playoffları açıklamışım biraz çünkü basketbolun topla oynandığını bildiğine şüphe duymaya başlamıştım:DOrada İndiana serisi, artı büyük çoğunluk Atlanta serisini örnek gösterdim ve durum 2 2 ye gelicek dedim mac oncesi geldide zaten.İndiana bu serilerin en zayıf halkasıydı zaten onu bile başabaş maçlarla zor eledi demek istedim.Bir Bostonlu olarak söylüyorum.Eğer Boston doğu finaline çıksın seriyi 4 2 Boston alır.Miami çıkarsa vah Bullsun haline derim 1 mac alırsa bulls büyük başarı olur.Zaman herşeyi gösterir.:D

İnan bana konu ile ilgili Playoff'tan verdiğin Indiana örneğinden sonra söylediklerinin zerre önemi yok ya... Neyse artık. Yaptığınız tartışmadan dışarı çıktı zaten son yorumunuz ile.

Cevap: Doğu K. Y. Final | Chicago Bulls 2-1 Atlanta Hawks

Atlantanın kadrosu birebir bakarsan her şekilde bulls tan daha iyi.Bullsun kadrosu kötü.Rose cıkar o kadroyla playoffa zor girer.Carlos Boozer eskiden iyi hucumu vardı savunmada 0 dı.Şimdi hucümdada iyi bir bitirici değil.Deng bir takım oyuncusu hiç bir zaman bir yıldız olmadı.Zaten bulls un yedekleri ide çok kötü.Korver dışında sayı üretecek oyuncu yok.Ayrıca Rose den iğrenç ötesi performans diyerek neyi amaçladın anlamadım.Dün Rose olmasaydı 30 sayı fark yerdi bulls.

Afedersin ama bir oyuncu 32 sutla, ancak 30 sayi atabiliyorsa, berbatin ötesidir.. Oyunun icine etti Rose.

Ayrica Bulls'un benchi ligin acik ara en iyi savunma yapan bench'i. Taj Gibson, E.Watson ve Korver gibi oyuncular cook ve cook önemli katkida bulunuyorlar.

Hiç istemiyorum Bulls'un tur atlamasını. Nedense son zamanların Barcelonası tarzında takılıyorlar. Çok ama çok abartılıyor. Rose'u severim lakin Rose Hayranlığı da çılgın boyutlara ulaştı. Bu durum tabii ki benim için antipatikleşmeye sebep oluyor.

Biliyorum, küfür etmenize gerek yok. SST gibi oldum. :D

Rose bileğini burktu,sakat sakat oynuyor.İstatistiklerinin bu derece düşmesi çok normal,şanssızlık oldu Rose için.

Zaten Rose guard olsa bile şut atmayı sevmiyor,aldığı sayılar drive-crossover ve bunlardan aldıkları fauller ile.Eh bileğini burkunca mecburen şutlara yöneldi,bu özelliğini de geliştirmesi gerek elbet.Ancak Chicago'da Rose'un bu oyununa o kadar alışmış ki,Rose'u şut konusunda daha serbest bıracak bir oyun oynamıyorlar.Bu sakatlık süresince tarzlarını değiştirmeleri gerekiyor.

Hiç istemiyorum Bulls'un tur atlamasını. Nedense son zamanların Barcelonası tarzında takılıyorlar. Çok ama çok abartılıyor. Rose'u severim lakin Rose Hayranlığı da çılgın boyutlara ulaştı. Bu durum tabii ki benim için antipatikleşmeye sebep oluyor.

Biliyorum, küfür etmenize gerek yok. SST gibi oldum. :D

Girgir-muhabbet konusuna gelir misin bir

thenks

Rose bileğini burktu,sakat sakat oynuyor.İstatistiklerinin bu derece düşmesi çok normal,şanssızlık oldu Rose için.

Zaten Rose guard olsa bile şut atmayı sevmiyor,aldığı sayılar drive-crossover ve bunlardan aldıkları fauller ile.Eh bileğini burkunca mecburen şutlara yöneldi,bu özelliğini de geliştirmesi gerek elbet.Ancak Chicago'da Rose'un bu oyununa o kadar alışmış ki,Rose'u şut konusunda daha serbest bıracak bir oyun oynamıyorlar.Bu sakatlık süresince tarzlarını değiştirmeleri gerekiyor.

Bileginde birsey yok, sadece incitti. Sakat sakat'ta oynamiyor :D

@swirsk054

chuck swirsky

Asik and Brewer-Gibson have been solid

Son periyot için bunu diyebiliriz heralde. Bench elemanları adeta maçı getiriyor Chicago'ya. Koç Tib de Noah ve Boozer'a dönmedi 4. periyodun son 6 dakikasına kadar.

İşte böyle koçları çok seviyorum. Adam Gibson ve Ömer Aşık'a güvendi, defanstaki mükemmel enerjinin takımı ayağa kaldırdığını farketti ve maçı bu oyuncularla aldı resmen. Son 3 dakikaya kadar bu adamlarla devam etmesi çok güzel.

Bu NBA TV nasil bir kanal, maci yayinlama ama mac sonrasi(post game) basin toplantilarini yayinla.

[video=youtube;F57MM-HCRSo]https://www.youtube.com/watch?v=F57MM-HCRSo&feature=feedu[/video]

Üst Alt