doğu perinçek - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Savaşlar bu şekilde düşünen insanlar var olduğu için, istediği için yapılıyor.
Peki üstat karşı taraftan kimse ölmüyor mu? Onlar bizi öldürsün biz karşılık vermeyelim mi kaybımız olacak diye? Sen idlibe girmezsen rejim girer. Rejim girerse pkkyı üstüne salar. Hafız Esad 1982'den beri bunu yapıyor Hama-Humus olaylarını bilmeden konuşuyor mal ismail saymaz. Her şey ortadayken bu tweeti atanların yaptığı ya cehalet ya da ihanet. Biz saldırmaddan 7 şehit verdik. Saldırsak bu kadar kaybımız olmazdı ki?

Culani sahaya indi Devrim Muhafızları komutanı öldü spetsnaz mensupları öldü. Esadın askerleri kurşun bile atmadan kaçıp gittiler tankları bırakıp bunlar her operasyon göz korkutuyor. Her operasyon da kaybımız az oluyor. Sadece işide karşı çok kayıp verdik zira onlar ölümü göze alıyordu bunlar bize şehit bile verdiremezler ama beklersek kahpelik yaparlar. Bu kadar basit.

Peki üstat karşı taraftan kimse ölmüyor mu? Onlar bizi öldürsün biz karşılık vermeyelim mi kaybımız olacak diye? Sen idlibe girmezsen rejim girer. Rejim girerse pkkyı üstüne salar. Hafız Esad 1982'den beri bunu yapıyor Hama-Humus olaylarını bilmeden konuşuyor mal ismail saymaz. Her şey ortadayken bu tweeti atanların yaptığı ya cehalet ya da ihanet.
Savaşlar, hep karşı taraf var diye düşünen ve savaş olmasını isteyen insanlar bu dünyada yaşadağı için var. Sadece Türkiye sınırları değil. Sen olayı başka tarafa çekmeye çalışıyorsun.

Hasan Atilla Uğur apoyu yargıladı kendisi vatan partisi genel başkan yardımcılığı yaptı. Ya bunun gibi 50 tane durumda olan kişinin açıklamalarını bilmiyorsun ve tipik analiz etmeden, sorgulamadan hakim medyanın sana dayattığını kabul ediyorsun ya da niyetin başka üstat...

Adam maocu şehir gerillası, ingiliz devletiyle işbirliğindedir çin komünistleri stalinist sovyetlere karşı... PKK marksist leninistir, işçi partisi ise maocu... Bu kadar basit bir olayı bile bilmemek ne bileyim eğer okuyabilirsen anlarsın. Sana keywordler;

Metternich Sistemi, Triangular Diplomacy, Henry Kissinger, Mao, Nixon vesaire ;) İyi okumalar üstat... Bana da doğu perinçek üstadı savunduruyorsunuz ya :) neyse allah rahatlık versin gafletten uyanmayalım abye gireceğiz daha yes be annem :)

apo ile yanyana gelmiş bir şahıs
apoyu sorgulayan adamın genel başkanlığını yaptı üstat izah ettim kısaca bunlar açık istihbarat isteyen bakabilir. Sana bir ara 2000e doğru dergisi kapağı atmıştım siz şimdi kulaktan dolma bilgilerle yazıyorsunuz ama ben o dönem yayınlarını takip ederdim. Soner Yalçın ankara muhabiriydi derginin. İyi akşamlar...

zamanında pkknin en acımasız oldugu yıllarda aponun yanına beyogluna gezmeye gider gibi gidip keh keh gülümseyen perincekmi

güldürmeyin insanı galatasaraylının şikeci fenerden hayır beklemesi gibi birsey bu

Bu herifin Apo mevzusunu bilmeden geçmiş yıllarda bir kez oy verme gafletinde bulundum. Daha sonra kendisinin saçma sapan hareketlerinden dolayı sinir oldum, sonra üstüne bu Apo ile muhabbeti tuzu biberi oldu.

Bir de anlamadığım her seçimde %0,X oy alan herif de nasıl bir ego varsa sanırsın %50 üzeri oy alıyor da ego tavan yapmış.

Aynı dönemde Yalçın Küçük, Mehmet Ali Birand, Fatih Altaylı, Tayfun Talipoğlu, Cengiz Çandar gibi bir sürü kişi gitti. Misal kimse Cengiz Çandarı eleştirmedi. Mit her görüşeni sorgular bir sakınca yoksa serbest bırakırdı bilmem anlatabildim mi üstat?
zamanında pkknin en acımasız oldugu yıllarda aponun yanına beyogluna gezmeye gider gibi gidip keh keh gülümseyen perincekmi

güldürmeyin insanı galatasaraylının şikeci fenerden hayır beklemesi gibi birsey bu

Hasan Atilla Uğur apoyu yargıladı kendisi vatan partisi genel başkan yardımcılığı yaptı. Ya bunun gibi 50 tane durumda olan kişinin açıklamalarını bilmiyorsun ve tipik analiz etmeden, sorgulamadan hakim medyanın sana dayattığını kabul ediyorsun ya da niyetin başka üstat...

Adam maocu şehir gerillası, ingiliz devletiyle işbirliğindedir çin komünistleri stalinist sovyetlere karşı... PKK marksist leninistir, işçi partisi ise maocu... Bu kadar basit bir olayı bile bilmemek ne bileyim eğer okuyabilirsen anlarsın. Sana keywordler;

Metternich Sistemi, Triangular Diplomacy, Henry Kissinger, Mao, Nixon vesaire ;) İyi okumalar üstat... Bana da doğu perinçek üstadı savunduruyorsunuz ya :) neyse allah rahatlık versin gafletten uyanmayalım abye gireceğiz daha yes be annem :)
Sen siyasetçi olmaliymissin aslinda, harcaniyorsun buralarda.
Ayrica su herife üstat diyorsun ya, 😂 bu herifi üstat olarak görüyorsan senin üstadina sokayim üstat.
Saygilar, hörmetler. :hat:

Aynı dönemde Yalçın Küçük, Mehmet Ali Birand, Fatih Altaylı, Tayfun Talipoğlu, Cengiz Çandar gibi bir sürü kişi gitti. Misal kimse Cengiz Çandarı eleştirmedi. Mit her görüşeni sorgular bir sakınca yoksa serbest bırakırdı bilmem anlatabildim mi üstat?
Hicbirisi apoya gül uzatip hazir ol da bekleyen teröristlerin elini sikmadi.

Ekli dosyalar

• 1580850972533.jpeg
    1580850972533.jpeg
    368.4 KB · Görüntüleme: 34

mit dısında o dönemlerde jitem daha aktifti neyse bilen biliyor zaten kimin ne oldugunu bomboş ama fazlaca kurnaz bir insan perinçek özeti bu

Fırıldak bu.

Devrimci
Sosyalist
Kürtçü
Ulusalcı
Ve şimdi de malum partiyle beraber ülkeyi batırmakla meşgul.

Devlet içinde kurduğu paralel yapılanma ile beraber tarihin çöplüğüne gitmesi yakındır. Hiçbir kuvvet 4 yıldızlı generallerin, yüksek yargı mensubu ve devlet içinde önemli görevlere gelmiş bürokratların 90'ların Türk ordusu düşmanı, Aposever elemanın altında bir partide toplanmasını açıklayamaz.

Omurgasız dansözler dahil.

Aynı şeyi bir de Ahmet Kaya mevzusunda çok gördüm. Yıllar önce tv de gördüğüm mevzusunu bugün sağda solda anlattığım kişiler nedense inanmıyorlar. Allah'tan youtube da kayıt var yoksa kimse toz kondurmak istemiyor nedense.

Hicbirisi apoya gül uzatip hazir ol da bekleyen teröristlerin elini sikmadi.

Üst Alt