doğu perinçek - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Oy hesabi icin Zaman gazetesini medya ozgurlugu bahanesiyle savunanlari gorduk, Samanyolu TV’ye cikanlari gorduk. Gunumuzde terorle arasina mesafe koymayi israrla ret edenler ile yapilan ortak calismalari goruyoruz.

30 yil once gazeteci sifatiyla yapilan bir ziyarete son derece hassas davrananlar umarim ayni hassasiyeti daha yakin zamanda boy gosteren gelismeler icin de gosteriyordur.

ha fetö ha bu etö ne farkı var ülkeyi birine pazarlamaktan başka.buldular tabi gevşek adam her yöne eğilebilen,biri gidiyor diğeri geliyor.sanarsın ki itin kurtarıcı çoban köpeği

Moderatör tarafında düzenlendi:
Lastik gibi herif. @İsmail Enver sen bu herifi savunuyor musun yanlış mı görüyorum?

Bu herif o ite gül verdikten sonra ben sizden farklı biriyim, askeri törenle karşılandım diyen biri.
Dünya görüşünü sevmiyorum ama hapisten çıktıktan sonra Türkiyeyi uçurumun kenarından aldı. Bir de bu mevzu sanıldığı gibi değil Hasan Atilla Uğuru bir dinle bu konuda adam apoyu sorguladı, engin alan apoyu yakaladı biz şimdi bunlardan daha mı büyük apo düşmanıyız da adamlar perinçeki haklı buldu ???

Dünya görüşünü sevmiyorum ama hapisten çıktıktan sonra Türkiyeyi uçurumun kenarından aldı. Bir de bu mevzu sanıldığı gibi değil Hasan Atilla Uğuru bir dinle bu konuda adam apoyu sorguladı, engin alan apoyu yakaladı biz şimdi bunlardan daha mı büyük apo düşmanıyız da adamlar perinçeki haklı buldu ???
Sorguladı diyorsun. Yapma gözünü seveyim ya. İstediği kadar sorgulasın. Güllü çiçekli fotoğraf nedir? Gülüyorlar birde.

Saygı duymuş resmen herif karşısına.
Perinçek'ten daha büyük düşmanıyız bu itin. (apo demeyi kesin şuna. Yandaşlaro apo derler. Sen ben Türk oğlu Türk demez)

Hepsinin cani cehenneme. Ama sen burada ayni gunahi islemis birini savunuyorsun.
Savunmuyorum aynı görüşten de değilim bildiğiniz üzere sadece başlıktaki videoda haksızlığa maruz kaldı. Perinçek motivasyonu ne olursa olsun fetö ve pkkya karşı en etkin silahı konumunda Türkiyenin ayrıca Rauf Denktaş'a en çok yardımcı olan siyasetçi ve Ermenilerle de en efektif mücadele eden kişiydi.

Sorguladı diyorsun. Yapma gözünü seveyim ya. İstediği kadar sorgulasın. Güllü çiçekli fotoğraf nedir? Gülüyorlar birde.

Saygı duymuş resmen herif karşısına.
Perinçek'ten daha büyük düşmanıyız bu itin. (apo demeyi kesin şuna. Yandaşlaro apo derler. Sen ben Türk oğlu Türk demez)
Ne diyelim sayın öcalan mı???

Apo'yu yandaşları diyor. Sen diyemezsin.

Perinçek konusunda da tam bocaladın bence.
Semapatizanları da öcalan diyor birşey dememiz lazım. Eskiden bölücübaşı derdik şimdi birden çok bölücübaşı var. İmralı demek de hoş değil daha önce orada hapis yatan önemli insanlar vardı :(

Olabilir perinçek ile hizbullahçılar beraber hareket edebiliyor bence bu zor zamanlarda İdlib'e girmemizi istemeyen hainlere karşı gayet güzel karşı propaganda yapıyor. Bakın perinçeki vuracaksanız bu fotodan çok Mihraç Ural kankası üzerinden vurun ama adam ona rağmen Suriyeye operasyonları destekliyor. Bu takdir edilmese bile iftira edilmemesini gerektirmiyor mu?

Neyse ben keyfime göre yorum yapmıyorum argümanlarımı ortaya koydum. Ben koyun gibi güdülemem, toplumun %99'u gibi kamplaşamam. Turancıyım ve davama hizmet eden her durumu eğer haklıysa desteklerim. Dün AKP milli güvenlik tehdidiydi unutmadık şimdi de CHP milli güvenlik tehdidi bunu da unutmayacağız.

Ama deniz baykal chpsi vatanperverdi bunu da unutmadık akp de şu an doğru bir dış politika uyguluyor bunu da unutmuyoruz. Genel olarak da çizgisini bozmayan 2-3 parti var; MHP, HÜDA-PAR, PKK pardon HDP... İkisi Türkiyenin bütünlüğüne uygun söylemler içinde diğeriyse tutarlı bir şekilde bizi bölmeye çalışıyor. Özetle bu şekilde üstat allah rahatlık versin...

Savunmuyorum aynı görüşten de değilim bildiğiniz üzere sadece başlıktaki videoda haksızlığa maruz kaldı. Perinçek motivasyonu ne olursa olsun fetö ve pkkya karşı en etkin silahı konumunda Türkiyenin ayrıca Rauf Denktaş'a en çok yardımcı olan siyasetçi ve Ermenilerle de en efektif mücadele eden kişiydi.

Canim benim. Uzuldum simdi. Haksizliga maruz kalmis. Hemen gonulunu alicak birseyler yapalim. Cikolata falan gotursun arkadaslar.

Ya bunun her tarafi silah olsa ne yazar.

Canim benim. Uzuldum simdi. Haksizliga maruz kalmis. Hemen gonulunu alicak birseyler yapalim. Cikolata falan gotursun arkadaslar.

Ya bunun her tarafi silah olsa ne yazar.
Cepheyi genişletmeyelim arif abi bir an önce idlibe girmemiz lazım. Rejimin eli daha da güçsüzleşmeli anayasa yazımından önce... Aynen Barış Pınarı gibi çok kolay olacak şu ankinden daha az şehit vereceğiz. Bunlar beşinci kol faaliyeti. Suriye Operasyonlarına karşı çıkanlar gaflet ve delalet içinde olabilirler lakin muhtaç olduğumuz kudret damarlarımızdaki asil kanda mevcuttur. Ölüm döşeğinde Fransız Suriyesinden Hatayı kurtarmaya çalışan Rahmetli Atatürk bu fırsatı değerlendirirdi.

Reyhanlının karşısı İdlib; Yayladağın karşısı Jisri Şuğr... Oralar bizim!!! Halk bizi isityor, hukuk bizden yana, askerlerimiz şehit oluyor, mültecilerden şikayet ediyoruz ama hala İdlibe gitmeyelim bu ne perhiz bu ne lahana turşusu zaten 12 karakolumuz orada hemen kuzeyde afrin bizim, boydan boya hatay güneyi de bayır bucak türkmenlerinin vatanı kuzey lazkiye??? Eee üstat??? Hürmetler...

Üst Alt