doğu perinçek - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Kolay gelsin, bol kazançlar ANAP’ lı kardeş.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kazanç mi😂cidden inanarak yazmıyorsundur inşallah altta kalmayayım diye yazdığını umuyorum yoksa durum vahim kişi kendinden bilir işi de çok şükür durumum o kadar kötü değil ben sana atayım çok lazım ki bu kadar dillendiriyorsun fikir çok bilgi yok 😘

Yılların fırıldak döneği ve ayrıca karaktersiz biridir.

Üstat açacağın başlığa sokayım az önce izledim perinçek idlib operasyonunu desteklemiyor ki bu konuşmada

Ayrıca İsmail saymazla Antant kalmışlar :(

Nasıl bir algı varsa ben de sevinmiştim her ikisi de Esad’ı savunuyor o zaman adamı niye gömdünüz ki???

Yazdıklarım doğru ama ortada saymaz ile hiçbir fikir ayrılığı yok yani bu başlık altında benimle tartışanlarla Esad konusunda mutabık pozisyonunu koruyor bir daha dediğinize inanırsam iki olsun hep hakikat dedikleriniz algı çıkıyor:(

Üstat açacağın başlığa sokayım az önce izledim perinçek idlib operasyonunu desteklemiyor ki bu konuşmada

Ayrıca İsmail saymazla Antant kalmışlar :(

Nasıl bir algı varsa ben de sevinmiştim her ikisi de Esad’ı savunuyor o zaman adamı niye gömdünüz ki???

Yazdıklarım doğru ama ortada saymaz ile hiçbir fikir ayrılığı yok yani bu başlık altında benimle tartışanlarla Esad konusunda mutabık pozisyonunu koruyor bir daha dediğinize inanırsam iki olsun hep hakikat dedikleriniz algı çıkıyor:(
Sen mevzuyu anlamamışsın üstat. Mesele esad, idlib falan değil ki. Şehit verilecek diyerek şuh kahkahalar atması.
Elbette bizim bulunduğumuz coğrafyada hiç kimse ölmeden durumumuzu korumamız olası değil ancak bunu dile getirmenin bir üslubu vardır. Ya da vardı diyelim yeni Türkiye'de bu tarz müptezellikler normal oldu.

peki hocam bir insan tasvir edelim
hem turancı olacak hem müslüman olacak lakin türkçü olmayacak
ve öbür yandan doğu perinçek şahsını savunabilecek, devlet bahçeliye muhabbetle bağlı olacak lakin onun partisine de oy atmayacak

bu insan hakkındaki düşüncelerini almak isterim

İttihatçıdır da kesin. Bir yanı Kara Kemal bir yanı Atatürk'tür. Her konuda fikri ve de zikri vardır da...Tartışmaları odağından uzaklaştırmada da pek mahirdir.1+1'in 2 mi 3 mü olduğunu tartışırken eğer 3'ü iddia ediyorsa konu bir anda İsmail Canpolat ve İzmir Suikasti'ne kayabilir.

Sonuç olarak renkli bir kişiliktir, farklılık güzelliktir çoğu zaman. Renklerden ve farklılardan ancak faşistler rahatsızlık duyar.

Hürmetler.

İdlib operasyonuna karşıymış adam algı kasmayın bence

Libya operasyonuna kerhen destek verince idlibe de verdi sandım bu tahrif edilmiş tweetlerle

Oturup izlettiniz bildiğin Rus aşığı Esad’ı destekliyor her ne kadar PKK ve fetö konusunda ülkeye katkı sağlasa da iş Rusya ve Çin’e gelince Türk milletinden değil maoculuktan yana oluyor Uygurları da pkklılara benzeten bir komünist zaten

İdlib operasyonu şart birazdan güncel bir harita atarım Esad taraftarı birkaç site var etkin

1581247176795.png
Harita bu durumdayken idlib operasyonuna karşı çıkan Türk devletine değil başka devlet bağlıdır. O yüzden izlemeyenler ortada bir karşıtlık var zannediyor da ismail saymazla doğu perinçek mutabıklar boşuna karşı karşıya oturtturmuşlar. Bu harita da güncel olup şebbiha bağlantılı bir kaynaktan alınmıştır. Büyük Türk bayrakları yasal ileri karakollarımız küçükleri sonradan kendi başımıza oluşturduğumuz gözlem noktaları ki buraya saldırdı Esad Rejimi Tiger Forces; Kahverengi olan yerler de Türkistan Uygurlarının ve HTŞ militanlarının kontrolünde fıstık yeşiliyse TSK kontrolündeki ahrarü şam gibi gruplar

Ekli dosyayı görüntüle 71396
Harita bu durumdayken idlib operasyonuna karşı çıkan Türk devletine değil başka devlet bağlıdır. O yüzden izlemeyenler ortada bir karşıtlık var zannediyor da ismail saymazla doğu perinçek mutabıklar boşuna karşı karşıya oturtturmuşlar. Bu harita da güncel olup şebbiha bağlantılı bir kaynaktan alınmıştır. Büyük Türk bayrakları yasal ileri karakollarımız küçükleri sonradan kendi başımıza oluşturduğumuz gözlem noktaları ki buraya saldırdı Esad Rejimi Tiger Forces; Kahverengi olan yerler de Türkistan Uygurlarının ve HTŞ militanlarının kontrolünde fıstık yeşiliyse TSK kontrolündeki ahrarü şam gibi gruplar

Bu sen misin ustat?

Üst Alt