doğu perinçek - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Katılıyorum Doğu Perinçek çizgisini hiç bozmadı hep Ruslara ve Çinlilere hizmet etti. Geçtiğimiz 5 sene Türkiye'nin çıkarları örtüştüğü için hizmetleri oldu ama ne zaman ki Libya ve İdlib mevzuları çıktı hemen ağa babalarının tarlalarına su taşımaya devam... Liboşlar nasıl ki batı aşığı ise bu işçi partililer de rus ve çin aşığı. NE ABD NE AB NE RUSYA NE DE ÇİN! YAŞASIN TURAN!!!

Katılıyorum Doğu Perinçek çizgisini hiç bozmadı hep Ruslara ve Çinlilere hizmet etti. Geçtiğimiz 5 sene Türkiye'nin çıkarları örtüştüğü için hizmetleri oldu ama ne zaman ki Libya ve İdlib mevzuları çıktı hemen ağa babalarının tarlalarına su taşımaya devam... Liboşlar nasıl ki batı aşığı ise bu işçi partililer de rus ve çin aşığı. NE ABD NE AB NE RUSYA NE DE ÇİN! YAŞASIN TURAN!!!

ruslara ve çinlilere hizmet etmiş adamı mı savunuyorsun? Şehit denilince gülen adama.

ruslara ve çinlilere hizmet etmiş adamı mı savunuyorsun? Şehit denilince gülen adama.
Savunmuyorum hakkını teslim etmiştim. Yoksa ben hepinizden fazla biliyorum beynini kimlere yıkattığını. Benim için önemli olan ilkeler. Ve çıkarlarımız. Yoksa AKP Esad'ı dünya Sedir Devrimiyle yıkacakken korumuştu. Çünkü mili değil şahsi çıkarları önceliyorlardı. İlkeleri yoktu şimdi şartlar değişince karşıt oldular.

Ben evinde hafız esad resmi asılı olan çocuklarla araplarla aynı mahallede büyüdüm. O zaman da hafız esada karşıydım şimdi de zira Türkiye'nin dış politikasına düşman ve hatay'a göz koymuş bir sülale. Kardeşim esad deyip geçmişini unutmam ha ama bu kadar insanın kanına girmemiş olsaydı beşar esad ve halkına aynı zamanda Türkiye'ye faydası olsa şerhimi koyar ama hakkını da teslim ederdi.

Terazi lastik dogu. Ückagitcinin en önde bayrak tasiyani. Sözde sol adi altina fasizmi yayan allahin sopari. Tam sopalik.

Gesendet von iPhone mit GSCimbom Forum

İsmail Saymaz -ki hiç sevmem- ikidir bunun içinden geçiyor. Adamda surat İtalyan köselesi gibi kendi dediğini yalanlıyor istediğini anlat ne fayda.

Üst Alt