Doktor "İlerdeki aylarda kör olacaksın." - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Doktor "İlerdeki aylarda kör olacaksın."

Cevap: Doktor "İlerdeki aylarda kör olacaksın."

Geçmiş olsun! iyişallah kısa zamanda sıkıntılarından kurtulursun...

3 yaşından beri gözlük takıyorum.Babam benimle ilgilenmediği için bu duruma geldim.Hep annem hastane'ye götürdü.Dünya Göz Hastanesi'ne gidersek net bilgi öğreniriz.

Dostum sonradan körlük olayının her zaman bi çıkış yolu varıdır, canını sıkma sen ;)

Sanırım bir doktora gittin, bir dokturun dediğine bakma. Her zaman iyi düşün böyle devam :)

acil şifalar dilerim dualarımız seninle

inşallah yanlış teşhis konulmuştur ben bir keresinde karnım ağrıyor diye doktora gitmiştim adam gelişi güzel bir muayene yapıp mide ilacı verdi gönderdi.

İlaç beni daha kötü yaptı o gece sancı bastırdı acil hastaneye kaldırıldım meğerse apandistim patlamak üzereymiş acil ameliyata aldılar.

ameliyat sırasında apandistim patladı yarım saatlik ameliyat vücuduma dağılan pis kanı temizlemek için tam 8 saat sürdü ve 15 gün hastanede yatmak zorunda kalmıştım.

Apandist patladıktan sonra kirli kan vücuda dağılıyor 1 saat içinde zehirlenip ölüyorsun o nedenle özelikle yurt dışında erken yaşlarda apandistini aldırıyorlar.

Diyeceğim o ki bir kaç doktora görünmekde fayda var.

Dünya Göz Hastanesi'nde umarım güzel haberler alırsın yeniden geçmiş olsun.

Geçmiş olsun kardeşim. Hiçbir şey olmayacak merak etme. Dünya Göz Hastenesinde öyle birşey olmayacağını öğreniceksin. :2_thumbs_up_-_anima

Kardeşim daha beraber maça gideceğiz, Ardanın çalımlarını, Keitanın tecavüzlerini, Sabrinin dağa taşa vuruşunu beraber göreceğiz, sen hiç tasalanma:)

Nasıl doktor o be. Lafa bak kör olucaksın . Ben döverdim onu orada bana öyle birşey deseydi. Banada kanser dediler gittim tıp fakultesine yok öyle birşey dedi adam ulan kime güvenemeceğimizi şaşırdım .Ataturk demiş : Beni Turk hekimlerine emenat edin ! Ama şimdi Türk hekimleri dediklerini birbirine uymuyor .

Türk hekimlerine yakında güvenemeyeceğiz.2007 yılında şaşılıktan ameliyat olmuştum.Belki yine ameliyat olurum.:)

Geçmiş olsun öncelikle . İstanbul a geleceksen sana İstanbul Cerrahi Hast. Göz Bölüm Başk. Op. Dr. Sinan GÖKER i tavsiye ederim . Uluslararası birçok başarısı olan ve bazı yeni tedavi yöntemleri geliştirmiş olan bir dr. dur.

Başlığı görünce yine sinirim bozuldu.Kör olacaksın der mi hiç bi doktor?Hiç mi vicdan yok kardeşim?

Burakım, güçlü ol kardeşim. Bunu da atlatacağına yürekten inanıyorum ben. Seni her zaman burada, aramızda göreceğiz. Acil şifalar kardeşim, eminim o şifayı en kısa zamanda bulacaksın sen.

Geçmiş olsun. Hep destek tam destek, yanındayız haberin olsun da senin hastalık ne biraz bahseder misin?

Üst Alt