Dokuzuncu Hafta İçin Beklentileriniz Neler ? - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dokuzuncu Hafta İçin Beklentileriniz Neler ?

Cevap: Dokuzuncu Hafta İçin Umudu Olan Var Mı ?

ben 5 senedir her yerde söylüyorum kadıköyün formülü belli.

agresif olmak ve hata yapmamak.bizim oyuncular hep korkak oynuyorlar.onlar gibi sert olacaksın bu kadar basit.sen topa sert olursan hakem kimseyi oyundan atamaz.agresiflik başka bir formül yok.

birde ilk yarı gol yememek.birde ben olsam misimovic oynatmam.

ufuk-serkan-neill-servet-insua-cana-ayhan-barış-arda-sabri-baros böyle bir kadroyla çıkarsak kazanırız.

korkak oynarsak 5 değil 7 yeriz.agresif olmakkkkk.

Evi arabayı bas handikaplı 1'e Ali,üzülmezsin :D

Öyle yapacam zaten renktaş. Gidip yüklü miktardan girecem sonra kazandığım para ile Galatasaray Store a gidip sadece metin oktay ve hagi forması vb şeyleri alıp bundan sonra sırtıma o formaları giyerek dolaşacağım. :(

Diğer formalar mı ,onlar rafa kalkacak bu sene

Bildiğin Psikolojik savas haklısın ama Elano ne verdi ki Kadıkoyde versin :) Keita Psikolojik savası kaybetti orada Kewell en azından Ayhan gıbı ayakları tıtremıyor haklısın ama

Ya sıkıntı şu. Adamlar geçen senelerde döve döve yenerlerdi çünkü biz hep daha iyiydik. Bizim kadromuz hep daha güçlüydük,hep biz daha iyi oynardık maçta da. Bu sene kadro olarak da üstünler. 2 yönlü kılıç misali. Ya kadro da üstünken hazır darmaduman edecekler. Ya da bizim kadromuz zaten iyi diyip döve döve oynamayacaklar ve o zaman işte bizim bir şansımız olacak.

ben 5 senedir her yerde söylüyorum kadıköyün formülü belli.

agresif olmak ve hata yapmamak.bizim oyuncular hep korkak oynuyorlar.onlar gibi sert olacaksın bu kadar basit.sen topa sert olursan hakem kimseyi oyundan atamaz.agresiflik başka bir formül yok.

birde ilk yarı gol yememek.birde ben olsam misimovic oynatmam.

ufuk-serkan-neill-servet-insua-cana-ayhan-barış-arda-sabri-baros böyle bir kadroyla çıkarsak kazanırız.

korkak oynarsak 5 değil 7 yeriz.agresif olmakkkkk.

bu kadroyla çıkarsak karşı kaleye gidemeyiz

yemisim feneri de kadikoyu de, her turlu pisligi yapiyorlar sirf bizi yenmis olmak icin hakederek kaybettigimiz tek mac ASY'deki sulu-kavgali mactir, onun disinda ne oynuyorda bizi yeniyor fener? bu senede farkli olmayacak eyyamci bir hakem, sahada futbolcularimizi sakatlamak icin ugrasacak kasap futbolcular vs.. futbol olarak berbat bir derbi, kirmizi kartlar, sahaya atilan maddeler yani kisaca hakemin katlettigi bir mac bekliyorum, sonucu belli bir macin bunlardan baska konusulacak hicbir yani yok ne yazikki..

bu kadroyla çıkarsak karşı kaleye gidemeyiz

bayazıt kanat adamlarımız iş yapmak zorunda.arda ve sabri iyi oynarsa gol atmak zor değil.

ayhanı eskisi gibi 10 numara oynatmak mantıklı gibi.belediye maçında box to boxa yakın oynadı.elano formda olsa yazardım ama oda çok kötü durumda.

Ya sıkıntı şu. Adamlar geçen senelerde döve döve yenerlerdi çünkü biz hep daha iyiydik. Bizim kadromuz hep daha güçlüydük,hep biz daha iyi oynardık maçta da. Bu sene kadro olarak da üstünler. 2 yönlü kılıç misali. Ya kadro da üstünken hazır darmaduman edecekler. Ya da bizim kadromuz zaten iyi diyip döve döve oynamayacaklar ve o zaman işte bizim bir şansımız olacak.

Belki umutsuz gıtmek ısımıze yarayabılır Topal-Barıs ortsahısı ile T.kupasında 0-0 bitmişti

Tabii ki döve döve oynayacaklar Aziz'in vaatleri,karşısında hiç bişi yapamayan ayakları titreyen bi takım,müthiş hakem 4lüsü ve 50bin kişi...İçim daralıyo

bayazıt kanat adamlarımız iş yapmak zorunda.arda ve sabri iyi oynarsa gol atmak zor değil.

ayhanı eskisi gibi 10 numara oynatmak mantıklı gibi.belediye maçında box to boxa yakın oynadı.elano formda olsa yazardım ama oda çok kötü durumda.

ayhanı 10 numara oynatmak mı?:asd: 10 numara dediğin çalım atar ara pas atar bence şöyle çıkmalıyız birde kanatlardan yüklenmeliyiz demişsin cana ayhan sabri barış zaten rekip ceza sahasına gitmeyen futbolcular ardada kafa toplarında çok etkin değil dolayısıyla baros hava toplarında bechkamvari ortalar gelmedikçe lugano yobo arasında kaybolur

ufuk

sabri neill servet insua

cana barış/ayhan

kewell misimovic arda

baros

Acı bir ses hesap kes.Tüm etkenleri göz önüne aldığımda maelsef durum iç açıcı değil.Ama fenerlileri bizi tüm futbolseverleri şaşırtacak şekilde şansımızın döneceği tutarsa bilmem.Hagi gibi bir oyuncumuz olsaydı umutluyum derdim yürekten ondan sonra hiç penaltı kullandırtmadılar bize.Adamda hakemleri bile etkileyen enerji vardı.Daha doğrusu eyyem yapmaya şartlanmış hakemi bile dize getiren.

----------------------------ufuk--------------------------------

serkan--------------neill----------------servet-----------insua---

--------------------cana---------------barış---------------------

-----------------------------ayhan------------------------------

sabri----------------------------------------------------arda----

-----------------------------baros-------------------------------

orta saha dirençli olmak zorunda derbinin atmosferi farklı untumayalım kalede volkan demirel.:)

bu kadroyla 8-9 kisi bitiririz maci

bizim takımın iyi veya çok kötü olması bu maçların sonucunu belirlemiyorki orada sürekli bir tılsım var feneri uçuruyo ve bizi hep kahrediyor, en iyi zamanlarımızda bile yenildik. Kadıköyde zaten sürekli kaybediyoruzda Sami Yen'de fenerin en dandik olduğu yıllarda bile kaybedebiliyorduk işin diğer kötü tarafıda 5-1 dışında 2 veya üzeri fark attığımızı hatırlamıyorum üstüne kadıköyde her maç potansiyel fark yeme tehlikesiyle karşı karşıya kalıyoruz, sahada futbolcular kayboluyor, resmen basiretleri bağlanıyor, sorun topçularda iyi motive olduklarını zannediyorlar ama olamıyorlar kaybetme korkusuyla maça çıkıyorlar bununla beraber stres ve herşey bitiyor, dikkat edin zaten iyi motive olmadıklarını anlarsınız 4-1 lik maçta ilk golden sonra nasıl sevineceklerini şaşırmışlardı birde beşiktaşı topçulara bakın farkı görürsünüz.

kaptan şu derbide iyi oynarsa kaleye rahat gideriz beyler.

birde baros olursa söylediğim kadroyla kazanma şansımız var.

Kadıköy'deki derbilerde Azer Bülbül gibi titreyen Ayhan ilk 11'e yazılacak son adamdır!

Üst Alt