Dokuzuncu Hafta İçin Beklentileriniz Neler ? - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dokuzuncu Hafta İçin Beklentileriniz Neler ?

Cevap: Dokuzuncu Hafta İçin Umudu Olan Var Mı ?

1286099857311785.jpg

---------------Ufuk------------------

Sabri-----Neill-------Servet-----Insua

-----------Cana---------------------

-----------------Barıs---------------

Pino---------Arda-----------Kewell

------------Baros-------------------

Cesursan bu kadroyla çıkarsın ya en az 2-3 fark yersin ya da Kadıköy'den galip gelirsin.

--------------Cana----------------

-------Ayhan-------Barıs---------------

Pino(Arda)--------------------Arda(Kewell)

Garanticiysen de bu kadroyla çıkarsın maç 60'a kadar berabere giderse belki puan kurtarma ihtimalin olur.

Kadıkoyde Turk oyuncu oynatmıyacaksın cogunun ayagı tıtrıyor ne yapacağını şaşırıyor 11 yabancı olsa iyi olurdu :eek:

Beyler yanlış anlamayın ama objektif olarak baktığımda ligin en kaliteli kadrosunun Fenerbahçe'de olduğunu düşünüyorum.Eğer bu takım Avrupa'da yoksa,ligde 2 yenilgi aldıysa bunun sorumlusu Aykut Kocaman'dır.Yani işimiz gerçekten zor,daha önceki 2-3 yıl bizim kadromuz daha iyiydi ama bu sene atmosferin üstüne bir de çok kaliteli bir kadroyla oynayacağız.Çok umutsuzum..

aslında serveti oynatmamak lazım hep hata yapıyor.geçen sene ilk golde büyük hata yaptı ve kazımı tutamadı forvette.

-----------Cana---------------------

-----------------Barıs---------------

Pino---------Arda-----------Kewell

Cesursan bu kadroyla çıkarsın ya en az 2-3 fark yersin ya da Kadıköy'den galip gelirsin.

--------------Cana----------------

-------Ayhan-------Barıs---------------

Pino(Arda)--------------------Arda(Kewell)

Garanticiysen de bu kadroyla çıkarsın maç 60'a kadar berabere giderse belki puan kurtarma ihtimalin olur.

şimdiye kadar hep garanticiydik 10'da 0

Beyler yanlış anlamayın ama objektif olarak baktığımda ligin en kaliteli kadrosunun Fenerbahçe'de olduğunu düşünüyorum.Eğer bu takım Avrupa'da yoksa,ligde 2 yenilgi aldıysa bunun sorumlusu Aykut Kocaman'dır.Yani işimiz gerçekten zor,daha önceki 2-3 yıl bizim kadromuz daha iyiydi ama bu sene atmosferin üstüne bir de çok kaliteli bir kadroyla oynayacağız.Çok umutsuzum..

Aynen. Ben burada Fener'in kadrosu bizim iki katımız diyince bazıları tepki gösterdi ama açık ve net öyle. Gereksiz bir umuda kapılmayacağım bu maçla ilgili, kazanırsak deliler gibi sevinirim,herkes de sevinir. Ama gram umudum yok maalesef.

açık ara en iyi kadro bjkde kale ve en ileri uç dışında her mevkide üstünler fenerden sağ bek hariç

-----------Ufuk------------

Sabri---Ali---Servet---İnsua

-------Neill---Ayhan/Cana--

Arda----Misimovic----Kewell

----------Baros------------

Cidden merak ettiğim 11.Ama Rijkaarda güvenim kalmadığı için hangi 11le çıkarsak çıkalım pek bi ümidim yok...

Aynen. Ben burada Fener'in kadrosu bizim iki katımız diyince bazıları tepki gösterdi ama açık ve net öyle. Gereksiz bir umuda kapılmayacağım bu maçla ilgili, kazanırsak deliler gibi sevinirim,herkes de sevinir. Ama gram umudum yok maalesef.

Volkan---Türkiye'nin en iyi kalecisi

Gökhan---Türkiye'nin en iyi sağbeki

Lugano ve Yobo-Ülkelerinin milli takımının banko oyuncuları ve gerçekten Servet-Neill'e kıyasla çok daha iyi bir ikili Uche-Högh gibi olabilirler uyum sağlayabilirlerse.

Andre Santos--Cale ile birlikte ligin en iyi solbeki.

Emre--Türkiye'nin en iyi ortasaha merkez oyuncusu.

Alex--Guti'den sonra ligin en teknik oyuncusu istatistikler gösteriyor herşeyi.

Stoch ve Dia gibi kanatlarda mükemmel alternatifler var süratli oyuncular.Pino'dan kat kat iyi ikisi de.

Özer ve Mehmet Topuz gibi alternatifler var.

Niang gibi Baros kadar kaliteli bir golcüleri var.Yedeği Türkiye'nin en iyi santraforu Semih Şentürk.

Kadroları çok iyi beyler.

Ali kardeş Servet ,Serkan,Cana,Çağlar'ı %100 oynatmaz Rijkaard manevi evlatlrı varken onlara iş düşmez...

çok büyük ihtimalle Ufuk-Sabri,Neil,H.Balta,Insua-Ayhan,Barış,Misi-Arda,baros,Pino ile oynarız

Yok ben de biliyorum oynatmayacağını hatta adım gibi eminim

saraçoğlunda takımıma her zaman güvenmişimdir.çoğunluğunda maçı iyi oynayan biziz.ama ben hakemlere güvenmiyorum.dürüst maç olursa yeneriz.en azından beraberlik.

O sahada küçülüyoruz sanki.11 defanslada çıksak farklı yeniliriz.

Üst Alt