Domenec Torrent: "Yeni sezon hazırlıklarına başladık" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Domenec Torrent: "Yeni sezon hazırlıklarına başladık"

1653075891088.png

Galatasaray Teknik Direktörü Domenec Torrent, Antalyaspor maçı sonrası konuştu.

Domenec Torrent: "İlk 7 maçı ben gerçekten saymıyorum. Bulduğumuzda ne haldeydi takım, biliyorsunuz. Antrenörler olarak işimizin arkasındayız."

Domenec Torrent: "Yeni başkanı öncelikle tebrik ederim. Galatasaray başkanı olmak kolay değil. Sonra düşüncesine saygı duyacağım. 4 Temmuz için biz sezon öncesi hazırlıklarına başladık. Eğer devam edemeyeceğimizi söylerseler kabul ederiz."

Domenec Torrent: "Burada kalmak istiyorum. Türkiye ve İstanbul'da bir süre daha yaşayacağım. İstanbul'a bayılıyorum. Türk Ligi'ni de çok seviyorum."

Domenec Torrent: "Tatil planım yok. Sportif direktörümüzle birlikte konuşuyoruz. Hangi oyuncularla devam edeceğimiz konusunda çalışmayı sürdürüyoruz. Ben İstanbul'da kalmayı sürdüreceğim. Seçim olduğu için de İstanbul'da kalmak daha iyi. Telefon başka, yüz yüze konuşmak başka"

Domenec Torrent: "Görevde kalırsam mükemmel olur. Çünkü planımız, hangi oyuncularla oynayacağımız bunlar hep hazır."

Domenec Torrent: "Eğer yerime başka bir teknik direktör gelirse birçok maçını izlemek için Galatasaray'ın stadına gideceğim."

İstanbul çok güzel diye bizi kekliyor.
Mangırlar çok güzel, bedava yaşıyorsunuz burada.
Seni Katar'a alalım orası daha güzel.
Orada daha çok kazanırsın.

Üst Alt