Domenec Torrent: "Yeni sezon hazırlıklarına başladık" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Domenec Torrent: "Yeni sezon hazırlıklarına başladık"

Herif bildiğin taştaş geçiyor. Bu kadar mülayim görünüp de özünde bu kadar serinkanlılıkla inatçılık bana seri katilleri anımsattı.

Domenec Torrent: "Eğer yerime başka bir teknik direktör gelirse birçok maçını izlemek için Galatasaray'ın stadına gideceğim."

İlginç bir durum adam gitmemek için direniyor. Acaba gerçekten mi kendine güveniyor yoksa parasını bırakmak mı istemiyor...

Domenec Torrent: "Tatil planım yok. Sportif direktörümüzle birlikte konuşuyoruz. Hangi oyuncularla devam edeceğimiz konusunda çalışmayı sürdürüyoruz. Ben İstanbul'da kalmayı sürdüreceğim. Seçim olduğu için de İstanbul'da kalmak daha iyi. Telefon başka, yüz yüze konuşmak başka"

Domenec Torrent: "Tatil planım yok. Sportif direktörümüzle birlikte konuşuyoruz. Hangi oyuncularla devam edeceğimiz konusunda çalışmayı sürdürüyoruz. Ben İstanbul'da kalmayı sürdüreceğim. Seçim olduğu için de İstanbul'da kalmak daha iyi. Telefon başka, yüz yüze konuşmak başka"
bazıları gibi bodrum tatili icin cabalamıyorum demıs ekleyelim

Üst Alt